Oranžová skupina 2106/17

Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Seznam zápasů oranžové skupiny



18.10
středa
17:15HC Meta- : -HC LedeniceHCP ČB
21.10
sobota
20:30LHK Kačeři- : -HC Hunters HomoleTJ Loko Veselí n. Luž.
22.10
neděle
12:00HC Brick-Stav- : -HC VálecHCP ČB
22.10
neděle
15:30HC Warriors- : -LHK KačeřiHCP ČB
28.10
sobota
10:45LHK Kačeři- : -HC LedeniceHCP ČB
29.10
neděle
12:00HC Meta- : -HC VálecHCP ČB
29.10
neděle
15:30HC Motorfans- : -HC WarriorsHCP ČB
5.11
neděle
15:30HC Warriors- : -HC MetaHCP ČB
8.11
středa
17:15HC Brick-Stav- : -HC MetaHCP ČB
12.11
neděle
17:15HC Dlaždiči ČB- : -LHK KačeřiHCP ČB
15.11
středa
17:15HC Meta- : -HC MotorfansHCP ČB
19.11
neděle
15:30HC Warriors- : -HC LedeniceHCP ČB
22.11
středa
17:15HC Meta- : -LHK KačeřiHCP ČB
26.11
neděle
15:30HC Hunters Homole- : -HC Dlaždiči ČBHCP ČB
29.11
středa
17:15HC Hunters Homole- : -HC MetaHCP ČB
2.12
sobota
13:00HC Válec- : -HC LedeniceHCP ČB
3.12
neděle
15:30HC Hunters Homole- : -HC WarriorsHCP ČB
10.12
neděle
12:00HC Válec- : -HC MotorfansHCP ČB
13.12
středa
17:15HC Meta- : -HC WarriorsHCP ČB
17.12
neděle
12:00HC Warriors- : -HC VálecHCP ČB
7.1
neděle
15:30HC Ledenice- : -HC WarriorsHCP ČB
10.1
středa
17:15HC Meta- : -HC Brick-StavHCP ČB
14.1
neděle
15:30LHK Kačeři- : -HC WarriorsHCP ČB
17.1
středa
17:15HC Meta- : -HC Hunters HomoleHCP ČB
21.1
neděle
15:30HC Warriors- : -HC Brick-StavHCP ČB
24.1
středa
17:15LHK Kačeři- : -HC MetaHCP ČB
28.1
neděle
15:30HC Warriors- : -HC Hunters HomoleHCP ČB
4.2
neděle
15:30HC Válec- : -HC WarriorsHCP ČB
14.2
středa
17:15HC Ledenice- : -HC MetaHCP ČB
18.2
neděle
15:30HC Warriors- : -HC Dlaždiči ČBHCP ČB
21.3
středa
17:15HC Brick-Stav- : -HC MetaHCP ČB
18.4
středa
17:15HC Meta- : -LHK KačeřiHCP ČB
15.10
neděle
14:45HC Ledenice : HC Hunters Homole
14.10
sobota
15:30LHK Kačeři3 : 9 HC Válec
11.10
středa
17:15HC Dlaždiči ČB3 : 7 HC Meta
8.10
neděle
15:30HC Brick-Stav4 : 5 HC Warriors
8.10
neděle
12:15HC Ledenice4 : 2 HC Dlaždiči ČB
8.10
neděle
12:00HC Válec11 : 5 HC Hunters Homole
1.10
neděle
17:15HC Dlaždiči ČB4 : 6 HC Warriors