Oranžová skupina 2106/17

Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Seznam zápasů oranžové skupiny



7.1
neděle
15:30HC Ledenice- : -HC WarriorsHCP ČB
10.1
středa
17:15HC Meta- : -HC Brick-StavHCP ČB
13.1
sobota
20:45HC Hunters Homole- : -HC LedeniceHCP ČB
14.1
neděle
15:30LHK Kačeři- : -HC WarriorsHCP ČB
17.1
středa
17:15HC Meta- : -HC Hunters HomoleHCP ČB
20.1
sobota
20:45LHK Kačeři- : -HC Hunters HomoleHCP ČB
21.1
neděle
15:30HC Warriors- : -HC Brick-StavHCP ČB
24.1
středa
17:15LHK Kačeři- : -HC MetaHCP ČB
28.1
neděle
15:30HC Warriors- : -HC Hunters HomoleHCP ČB
3.2
sobota
20:45HC Hunters Homole- : -HC MetaHCP ČB
4.2
neděle
15:30HC Válec- : -HC WarriorsHCP ČB
11.2
neděle
15:30HC Warriors- : -HC MotorfansHCP ČB
14.2
středa
17:15HC Ledenice- : -HC MetaHCP ČB
18.2
neděle
15:30HC Warriors- : -HC Dlaždiči ČBHCP ČB
24.2
sobota
20:45HC Hunters Homole- : -HC MotorfansHCP ČB
7.3
středa
17:15HC Meta- : -HC WarriorsHCP ČB
21.3
středa
17:15HC Brick-Stav- : -HC MetaHCP ČB
18.4
středa
17:15HC Meta- : -LHK KačeřiHCP ČB
17.12
neděle
12:00HC Warriors5 : 7 HC Válec
16.12
sobota
20:45HC Hunters Homole4 : 10 LHK Kačeři
16.12
sobota
17:00HC Brick-Stav9 : 6 HC Ledenice
10.12
neděle
13:45HC Dlaždiči ČB2 : 7 HC Ledenice
10.12
neděle
12:00HC Válec15 : 5 HC Motorfans
9.12
sobota
20:45HC Hunters Homole7 : 2 HC Brick-Stav
3.12
neděle
15:30HC Hunters Homole3 : 11 HC Warriors
2.12
sobota
13:00HC Válec5 : 0 HC Ledenice
1.12
pátek
17:45HC Motorfans7 : 7 LHK Kačeři
29.11
středa
17:15HC Hunters Homole6 : 8 HC Meta
26.11
neděle
15:30HC Hunters Homole6 : 7 HC Dlaždiči ČB
25.11
sobota
13:45LHK Kačeři5 : 9 HC Motorfans
25.11
sobota
11:45HC Ledenice4 : 5 HC Brick-Stav
22.11
středa
17:15HC Meta4 : 2 LHK Kačeři
19.11
neděle
15:30HC Warriors5 : 3 HC Ledenice
19.11
neděle
12:00HC Válec18 : 3 LHK Kačeři
18.11
sobota
20:45HC Brick-Stav7 : 7 HC Hunters Homole
15.11
středa
17:15HC Meta7 : 5 HC Motorfans
12.11
neděle
17:15HC Dlaždiči ČB9 : 6 LHK Kačeři
12.11
neděle
10:15HC Ledenice8 : 11 HC Válec
8.11
středa
17:15HC Brick-Stav4 : 10 HC Meta
5.11
neděle
15:30HC Warriors8 : 5 HC Meta
5.11
neděle
12:00HC Válec9 : 4 HC Dlaždiči ČB
29.10
neděle
15:30HC Motorfans4 : 10 HC Warriors
29.10
neděle
12:00HC Meta7 : 11 HC Válec
28.10
sobota
17:15HC Dlaždiči ČB5 : 5 HC Brick-Stav
28.10
sobota
10:45LHK Kačeři4 : 4 HC Ledenice
22.10
neděle
15:30HC Warriors5 : 3 LHK Kačeři
22.10
neděle
12:00HC Brick-Stav3 : 10 HC Válec
21.10
sobota
20:30LHK Kačeři9 : 6 HC Hunters Homole
18.10
středa
17:15HC Meta3 : 7 HC Ledenice
15.10
neděle
14:45HC Ledenice8 : 1 HC Hunters Homole
14.10
sobota
15:30LHK Kačeři3 : 9 HC Válec
11.10
středa
17:15HC Dlaždiči ČB3 : 7 HC Meta
8.10
neděle
15:30HC Brick-Stav4 : 5 HC Warriors
8.10
neděle
12:15HC Ledenice4 : 2 HC Dlaždiči ČB
8.10
neděle
12:00HC Válec11 : 5 HC Hunters Homole
1.10
neděle
17:15HC Dlaždiči ČB4 : 6 HC Warriors