HC WC
HC WCVedoucí teamu
Lukáš Tomaško
Telefon: 607688427
E-mail: tomaskolukas@seznam.cz
Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


HC WC

Seznam naplánovaných zápasů

5.10
sobota
20:45HC Střížov : HC WCHCP ČB
12.10
sobota
20:45HC Fighters Český Kalich : HC WCHCP ČB
2.11
sobota
20:45HC WC : HC KondorHCP ČB
3.11
neděle
15:30HC WC : HC WarriorsHCP ČB
24.11
neděle
12:00HC WC : HC VálecHCP ČB

Seznam nenaplánovaných zápasů

HC WC : LHK Mocní Kačeři
HC Motorfans : HC WC
HC WC : HC Trendy ČB
HC Boschton B : HC WC
HC Dračice : HC WC

Odehrané zápasy týmu v historii soutěže

Sezóna 2018 / 2019

6.10.2018HC WC1 : 7HC Ledenice2018 / 2019
Oranžová skupina
10.10.2018HC Meta5 : 5HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
20.10.2018HC WC5 : 6LHK Mocní Kačeři2018 / 2019
Oranžová skupina
3.11.2018HC NaturaMed Plav12 : 7HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
11.11.2018HC Warriors10 : 4HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
17.11.2018HC WC2 : 3HC Motorfans2018 / 2019
Oranžová skupina
9.12.2018HC Boschton B5 : 2HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
15.12.2018HC WC5 : 10STS Chvojkovice-Brod2018 / 2019
Oranžová skupina
5.1.2019HC WC3 : 6HC Kondor2018 / 2019
Oranžová skupina
19.1.2019Vampires Hockey Team4 : 2HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
26.1.2019HC Hunters Homole10 : 11HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
9.2.2019HC Kondor17 : 5HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
16.2.2019LHK Mocní Kačeři5 : 2HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
23.2.2019HC WC3 : 3HC Warriors2018 / 2019
Oranžová skupina
3.3.2019HC Motorfans6 : 3HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
4.3.2019STS Chvojkovice-Brod11 : 3HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
9.3.2019HC WC7 : 8Vampires Hockey Team2018 / 2019
Oranžová skupina
16.3.2019HC WC4 : 4HC NaturaMed Plav2018 / 2019
Oranžová skupina
23.3.2019HC Ledenice7 : 2HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
30.3.2019HC WC5 : 8HC Boschton B2018 / 2019
Oranžová skupina
6.4.2019HC WC5 : 11HC Hunters Homole2018 / 2019
Oranžová skupina
20.4.2019HC WC6 : 11HC Meta2018 / 2019
Oranžová skupina

Brankář

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
#39Hons MarekRHL2201není registrovaný
#34Tomaško LukášRHL2202není registrovaný

Obránce

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
#23Bárta LadislavRHL2203není registrovaný
#16Dub RichardRHL2204není registrovaný
#90Eliáš Jan "A"RHL2205není registrovaný
#87Hlaváč MarekRHL2206není registrovaný
#4Iral Václav stRHL2207není registrovaný
#12Klír PetrRHL1960neni
#83Kohnheiser JiříRHL2321není registrovaný
#93Milan ŠlefrRHL2282není registrovaný
#28Štěpánek MartinRHL2281není registrovaný
#66Tautermann JanRHL2211není registrovaný
#37Vaněček TomášRHL2322není registrovaný
#61Vojtko PeterRHL2280není registrovaný

Útočník

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
#5Ardolf MartinRHL2221není registrovaný
#6Dohnal VilémRHL2214není registrovaný
#14Iral Václav ml. "A"RHL1994není registrovaný
#13Javný LukášRHL2217není registrovaný
#67Keclík FrantišekRHL2218není registrovaný
#42Strejček ZdeněkRHL2223není registrovaný
#21Strejček JakubRHL2222není registrovaný
#64Šefčík PetrRHL2224není registrovaný
#22Tomaško LukášRHL2236není registrovaný
#88Trs JaroslavRHL2225není registrovaný
#92Vávra DanielRHL2213není registrovaný
#20Vida Radim "A"RHL2226není registrovaný
#7Wiedermann MichaelRHL2227není registrovaný

Kanadské bodování týmu

Poř. Hráč Team Body (G+N)

Nejtrestanější hráči týmu

Poř. Hráč Team počet vyloučení minuty


s