HC WC
HC WCVedoucí teamu
Lukáš Tomaško
Telefon: 607688427
E-mail: tomaskolukas@seznam.cz
Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


HC WC

Seznam naplánovaných zápasů

22.2
sobota
20:45HC Hunters Homole : HC WCHCP ČB
29.2
sobota
20:45HC WC : HC Boschton BHCP ČB
7.3
sobota
20:45HC WC : HC Hunters HomoleHCP ČB
14.3
sobota
20:45HC Střížov : HC WCHCP ČB
21.3
sobota
20:45HC Ledenice : HC WCHCP ČB
28.3
sobota
20:45LHK Mocní Kačeři : HC WCHCP ČB
25.4
sobota
20:45HC WC : HC StřížovHCP ČB

Seznam nenaplánovaných zápasů

HC Boschton B : HC WC
HC Meta : HC WC
Vampires Hockey Team : HC WC
HC WC : HC Válec
HC Válec : HC WC
HC Motorfans : HC WC

Odehrané zápasy týmu v historii soutěže

Sezóna 2019 / 2020

29.9.2019HC WC3 : 5HC Trendy ČB2019 / 2020
ZČ - 1.skupina
5.10.2019HC Střížov10 : 4HC WC2019 / 2020
ZČ - 1.skupina
12.10.2019HC Fighters Český Kalich14 : 1HC WC2019 / 2020
ZČ - 1.skupina
19.10.2019HC WC6 : 2LHK Mocní Kačeři2019 / 2020
ZČ - 1.skupina
26.10.2019HC Motorfans7 : 7HC WC2019 / 2020
ZČ - 1.skupina
2.11.2019HC WC7 : 8HC Kondor2019 / 2020
ZČ - 1.skupina
9.11.2019HC Boschton B11 : 4HC WC2019 / 2020
ZČ - 1.skupina
24.11.2019HC WC5 : 10HC Válec2019 / 2020
ZČ - 1.skupina
1.12.2019HC WC4 : 5HC Warriors2019 / 2020
ZČ - 1.skupina
11.1.2020HC WC5 : 10HC NaturaMed Plav2019 / 2020
Oranžová skupina - 2 kolo
18.1.2020HC WC1 : 5LHK Mocní Kačeři2019 / 2020
Oranžová skupina - 2 kolo
25.1.2020HC WC5 : 6Vampires Hockey Team2019 / 2020
Oranžová skupina - 2 kolo
1.2.2020HC NaturaMed Plav4 : 7HC WC2019 / 2020
Oranžová skupina - 2 kolo
6.2.2020HC WC1 : 9HC Meta2019 / 2020
Oranžová skupina - 2 kolo
8.2.2020HC WC4 : 6HC Ledenice2019 / 2020
Oranžová skupina - 2 kolo
15.2.2020HC WC3 : 6HC Motorfans2019 / 2020
Oranžová skupina - 2 kolo

Sezóna 2018 / 2019

6.10.2018HC WC1 : 7HC Ledenice2018 / 2019
Oranžová skupina
10.10.2018HC Meta5 : 5HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
20.10.2018HC WC5 : 6LHK Mocní Kačeři2018 / 2019
Oranžová skupina
3.11.2018HC NaturaMed Plav12 : 7HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
11.11.2018HC Warriors10 : 4HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
17.11.2018HC WC2 : 3HC Motorfans2018 / 2019
Oranžová skupina
9.12.2018HC Boschton B5 : 2HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
15.12.2018HC WC5 : 10STS Chvojkovice-Brod2018 / 2019
Oranžová skupina
5.1.2019HC WC3 : 6HC Kondor2018 / 2019
Oranžová skupina
19.1.2019Vampires Hockey Team4 : 2HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
26.1.2019HC Hunters Homole10 : 11HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
9.2.2019HC Kondor17 : 5HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
16.2.2019LHK Mocní Kačeři5 : 2HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
23.2.2019HC WC3 : 3HC Warriors2018 / 2019
Oranžová skupina
3.3.2019HC Motorfans6 : 3HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
4.3.2019STS Chvojkovice-Brod11 : 3HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
9.3.2019HC WC7 : 8Vampires Hockey Team2018 / 2019
Oranžová skupina
16.3.2019HC WC4 : 4HC NaturaMed Plav2018 / 2019
Oranžová skupina
23.3.2019HC Ledenice7 : 2HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
30.3.2019HC WC5 : 8HC Boschton B2018 / 2019
Oranžová skupina
6.4.2019HC WC5 : 11HC Hunters Homole2018 / 2019
Oranžová skupina
20.4.2019HC WC6 : 11HC Meta2018 / 2019
Oranžová skupina

Brankář

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
#39Hons MarekRHL2201není registrovaný
#33Mikula AntonRHL2392není registrovaný

Obránce

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
#23Bárta LadislavRHL2203není registrovaný
#16Dub RichardRHL2204není registrovaný
#90Eliáš Jan "A"RHL2205není registrovaný
#87Hlaváč MarekRHL2206není registrovaný
#4Iral Václav stRHL2207není registrovaný
#10Kalvoda JiříRHL2376není registrovaný
#12Klír PetrRHL1960neni
#83Kohnheiser JiříRHL2321není registrovaný
#75Míšek Patrik "A"RHL2210není registrovaný
#56Petrovič DominikRHL2378není registrovaný
#28Štěpánek MartinRHL2281není registrovaný
#66Tautermann JanRHL2211není registrovaný
#37Vaněček TomášRHL2322není registrovaný
#61Vojtko PeterRHL2280není registrovaný
#7Wiedermann MichaelRHL2227není registrovaný

Útočník

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
#5Ardolf MartinRHL2221není registrovaný
#11Bartizal DavidRHL2377není registrovaný
#22Blažek Tomáš "A"RHL2236není registrovaný
#6Dohnal VilémRHL2214není registrovaný
Gulaš JanRHL2375není registrovaný
#14Iral Václav ml. "A"RHL1994není registrovaný
#13Javný LukášRHL2217není registrovaný
#67Keclík FrantišekRHL2218není registrovaný
#93Milan ŠlefrRHL2282není registrovaný
#42Strejček ZdeněkRHL2223není registrovaný
#21Strejček JakubRHL2222není registrovaný
#64Šefčík PetrRHL2224není registrovaný
#76Tomaško LukášRHL2202není registrovaný
#88Trs JaroslavRHL2225není registrovaný
#92Vávra DanielRHL2213není registrovaný
#20Vida Radim "C"RHL2226není registrovaný

Kanadské bodování týmu

Poř. Hráč Team Body (G+N)
1.Vida RadimHC WC9 (9+0)
2.Iral Václav ml.HC WC9 (8+1)
3.Milan ŠlefrHC WC7 (4+3)
4.Bartizal DavidHC WC7 (3+4)
5.Wiedermann MichaelHC WC6 (3+3)
5.Strejček JakubHC WC6 (3+3)
7.Ardolf MartinHC WC6 (2+4)
7.Blažek TomášHC WC6 (2+4)
9.Javný LukášHC WC5 (2+3)
10.Eliáš JanHC WC4 (0+4)
11.Trs JaroslavHC WC3 (1+2)
12.Míšek PatrikHC WC3 (0+3)
13.Petrovič DominikHC WC1 (1+0)
13.Vaněček TomášHC WC1 (1+0)
13.Tomaško LukášHC WC1 (1+0)
13.Štěpánek MartinHC WC1 (1+0)
17.Iral Václav stHC WC1 (0+1)

Kanadské bodování týmu

Poř. Hráč Team Body (G+N)
1.Iral Václav ml.HC WC7 (5+2)
2.Ardolf MartinHC WC6 (4+2)
3.Javný LukášHC WC5 (2+3)
4.Blažek TomášHC WC4 (2+2)
5.Eliáš JanHC WC3 (3+0)
6.Tomaško LukášHC WC3 (1+2)
6.Bartizal DavidHC WC3 (1+2)
6.Strejček JakubHC WC3 (1+2)
6.Míšek PatrikHC WC3 (1+2)
10.Petrovič DominikHC WC2 (1+1)
10.Vida RadimHC WC2 (1+1)
12.Vojtko PeterHC WC1 (1+0)
12.Wiedermann MichaelHC WC1 (1+0)
12.Štěpánek MartinHC WC1 (1+0)
12.Milan ŠlefrHC WC1 (1+0)
16.Trs JaroslavHC WC1 (0+1)
16.Vaněček TomášHC WC1 (0+1)

Nejtrestanější hráči týmu

Poř. Hráč Team počet vyloučení minuty
1.Wiedermann MichaelHC WC515
2.Klír PetrHC WC110
3.Bartizal DavidHC WC39
4.Bárta LadislavHC WC26
4.Vaněček TomášHC WC26
4.Iral Václav ml.HC WC26
7.Eliáš JanHC WC13
7.Iral Václav stHC WC13
7.Strejček JakubHC WC13
7.Trs JaroslavHC WC13
7.Štěpánek MartinHC WC13
7.Vida RadimHC WC13
7.Javný LukášHC WC13
7.Tautermann JanHC WC13

Nejtrestanější hráči týmu

Poř. Hráč Team počet vyloučení minuty
1.Wiedermann MichaelHC WC39
1.Vida RadimHC WC39
3.Bartizal DavidHC WC26
3.Blažek TomášHC WC26
3.Strejček JakubHC WC26
6.Petrovič DominikHC WC13
6.Kohnheiser JiříHC WC13
6.Eliáš JanHC WC13
6.Milan ŠlefrHC WC13
6.Iral Václav ml.HC WC13
6.Vaněček TomášHC WC13
6.Štěpánek MartinHC WC13
6.Hlaváč MarekHC WC13


s