HC NaturaMed Plav
HC NaturaMed Plav

Internetové stránky:
http://hbc.plav.cz/hokej

Vedoucí teamu
Ondřej Beneš
Telefon: 737 259 440
E-mail: beneson@seznam.cz
Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


HC NaturaMed Plav

Seznam naplánovaných zápasů

HC NaturaMed Plav nemá naplánované žádné zápasy !!!

Seznam nenaplánovaných zápasů

Odehrané zápasy týmu v historii soutěže

Sezóna 2019 / 2020

12.9.2019HC Meta7 : 5HC NaturaMed Plav2019 / 2020
ZČ - 2.skupina
29.9.2019HC NaturaMed Plav7 : 5HC Ledenice2019 / 2020
ZČ - 2.skupina
5.10.2019HC Fénix Ločenice6 : 4HC NaturaMed Plav2019 / 2020
ZČ - 2.skupina
20.10.2019HC Boschton3 : 3HC NaturaMed Plav2019 / 2020
ZČ - 2.skupina
27.10.2019HC NaturaMed Plav6 : 3Vampires Hockey Team2019 / 2020
ZČ - 2.skupina
31.10.2019HC NaturaMed Plav13 : 9HC Hunters Homole2019 / 2020
ZČ - 2.skupina
6.11.2019HC NaturaMed Plav4 : 17HC Radoni CB2019 / 2020
ZČ - 2.skupina
10.11.2019HC NaturaMed Plav4 : 5HC Pivní Kocouři2019 / 2020
ZČ - 2.skupina

Sezóna 2018 / 2019

8.10.2018STS Chvojkovice-Brod10 : 6HC NaturaMed Plav2018 / 2019
Oranžová skupina
14.10.2018HC NaturaMed Plav7 : 3HC Warriors2018 / 2019
Oranžová skupina
3.11.2018HC NaturaMed Plav12 : 7HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
10.11.2018HC Hunters Homole3 : 7HC NaturaMed Plav2018 / 2019
Oranžová skupina
21.11.2018HC Meta8 : 10HC NaturaMed Plav2018 / 2019
Oranžová skupina
24.11.2018HC Ledenice2 : 6HC NaturaMed Plav2018 / 2019
Oranžová skupina
9.12.2018HC Motorfans4 : 4HC NaturaMed Plav2018 / 2019
Oranžová skupina
30.12.2018HC Kondor4 : 4HC NaturaMed Plav2018 / 2019
Oranžová skupina
13.1.2019HC NaturaMed Plav6 : 6HC Boschton B2018 / 2019
Oranžová skupina
20.1.2019HC Warriors4 : 4HC NaturaMed Plav2018 / 2019
Oranžová skupina
27.1.2019HC NaturaMed Plav2 : 8LHK Mocní Kačeři2018 / 2019
Oranžová skupina
16.2.2019HC Boschton B3 : 3HC NaturaMed Plav2018 / 2019
Oranžová skupina
6.3.2019HC NaturaMed Plav3 : 5HC Meta2018 / 2019
Oranžová skupina
16.3.2019HC WC4 : 4HC NaturaMed Plav2018 / 2019
Oranžová skupina
24.3.2019HC NaturaMed Plav4 : 7HC Kondor2018 / 2019
Oranžová skupina
21.4.2019HC NaturaMed Plav3 : 8HC Ledenice2018 / 2019
Oranžová skupina
4.5.2019Vampires Hockey Team8 : 2HC NaturaMed Plav2018 / 2019
Oranžová skupina
11.5.2019LHK Mocní Kačeři9 : 2HC NaturaMed Plav2018 / 2019
Oranžová skupina
19.5.2019HC NaturaMed Plav1 : 8Vampires Hockey Team2018 / 2019
Oranžová skupina
20.5.2019HC NaturaMed Plav3 : 7STS Chvojkovice-Brod2018 / 2019
Oranžová skupina
26.5.2019HC Motorfans7 : 5HC NaturaMed Plav2018 / 2019
Oranžová skupina
2.6.2019HC NaturaMed Plav5 : 9HC Hunters Homole2018 / 2019
Oranžová skupina

Sezóna 2017 / 2018

8.10.2017HC Střížov10 : 3HC NaturaMed Plav2017 / 2018
Modrá skupina
14.10.2017HC Boschton8 : 2HC NaturaMed Plav2017 / 2018
Modrá skupina
27.10.2017HC Trendy ČB8 : 3HC NaturaMed Plav2017 / 2018
Modrá skupina
30.10.2017HC NaturaMed Plav5 : 12HC Fénix Ločenice2017 / 2018
Modrá skupina
17.11.2017HC NaturaMed Plav3 : 5HC Drink Team2017 / 2018
Modrá skupina
26.11.2017HC NaturaMed Plav4 : 7HC Radoni CB2017 / 2018
Modrá skupina
17.12.2017HC Drink Team9 : 6HC NaturaMed Plav2017 / 2018
Modrá skupina
23.12.2017HC NaturaMed Plav3 : 9HC Boschton2017 / 2018
Modrá skupina
7.1.2018HC NaturaMed Plav6 : 10HC Fighters Český Kalich2017 / 2018
Modrá skupina
17.1.2018HC Fénix Ločenice6 : 5HC NaturaMed Plav2017 / 2018
Modrá skupina
21.1.2018HC NaturaMed Plav7 : 3HC Trendy ČB2017 / 2018
Modrá skupina
11.2.2018HC NaturaMed Plav1 : 8HC Fénix Ločenice2017 / 2018
Modrá skupina
17.2.2018HC Boschton2 : 5HC NaturaMed Plav2017 / 2018
Modrá skupina
26.2.2018HC NaturaMed Plav5 : 6HC Drink Team2017 / 2018
Modrá skupina
4.3.2018HC NaturaMed Plav5 : 15HC Radoni CB2017 / 2018
Modrá skupina
11.3.2018HC Trendy ČB2 : 8HC NaturaMed Plav2017 / 2018
Modrá skupina
17.3.2018HC NaturaMed Plav5 : 4HC Boschton2017 / 2018
Modrá skupina
25.3.2018HC NaturaMed Plav5 : 9HC Trendy ČB2017 / 2018
Modrá skupina
30.3.2018HC Fénix Ločenice9 : 3HC NaturaMed Plav2017 / 2018
Modrá skupina
20.5.2018HC Drink Team12 : 3HC NaturaMed Plav2017 / 2018
Modrá skupina

Sezóna 2016 / 2017

1.10.2016HC NaturaMed Plav6 : 6HC Boschton2016 / 2017
Modrá skupina
9.10.2016HC Turbo turtles7 : 4HC NaturaMed Plav2016 / 2017
Modrá skupina
29.10.2016HC NaturaMed Plav5 : 9HC Fénix Ločenice2016 / 2017
Modrá skupina
5.11.2016HC Fighters Český Kalich12 : 4HC NaturaMed Plav2016 / 2017
Modrá skupina
14.11.2016HC Radoni CB7 : 8HC NaturaMed Plav2016 / 2017
Modrá skupina
23.11.2016HC Meta7 : 9HC NaturaMed Plav2016 / 2017
Modrá skupina
3.12.2016HC Turbo turtles10 : 1HC NaturaMed Plav2016 / 2017
Modrá skupina
18.12.2016HC NaturaMed Plav10 : 5HC Radoni CB2016 / 2017
Modrá skupina
22.1.2017HC Fénix Ločenice1 : 11HC NaturaMed Plav2016 / 2017
Modrá skupina
25.1.2017HC NaturaMed Plav5 : 2HC Meta2016 / 2017
Modrá skupina
5.2.2017HC Boschton5 : 3HC NaturaMed Plav2016 / 2017
Modrá skupina
12.2.2017HC NaturaMed Plav6 : 10HC Fighters Český Kalich2016 / 2017
Modrá skupina
25.2.2017HC Fighters Český Kalich10 : 6HC NaturaMed Plav2016 / 2017
Modrá skupina
5.3.2017HC Střížov10 : 4HC NaturaMed Plav2016 / 2017
Modrá skupina
12.3.2017HC NaturaMed Plav7 : 7HC Turbo turtles2016 / 2017
Modrá skupina
15.3.2017HC Meta6 : 5HC NaturaMed Plav2016 / 2017
Modrá skupina
18.3.2017HC NaturaMed Plav7 : 8HC Střížov2016 / 2017
Modrá skupina
16.4.2017HC Radoni CB9 : 4HC NaturaMed Plav2016 / 2017
Modrá skupina
20.4.2017HC NaturaMed Plav4 : 5HC Střížov2016 / 2017
Modrá skupina
14.5.2017HC NaturaMed Plav5 : 4HC Fénix Ločenice2016 / 2017
Modrá skupina
20.5.2017HC NaturaMed Plav8 : 3HC Boschton2016 / 2017
Modrá skupina

Sezóna 2015 / 2016

18.10.2015HC Motorfans4 : 11HC NaturaMed Plav2015 / 2016
Modrá skupina
1.11.2015HC Warriors7 : 9HC NaturaMed Plav2015 / 2016
Modrá skupina
7.11.2015HC Nicotrans B6 : 5HC NaturaMed Plav2015 / 2016
Modrá skupina
14.11.2015HC Střížov9 : 3HC NaturaMed Plav2015 / 2016
Modrá skupina
21.11.2015HC Turbo turtles4 : 6HC NaturaMed Plav2015 / 2016
Modrá skupina
27.11.2015HC Fénix Ločenice4 : 5HC NaturaMed Plav2015 / 2016
Modrá skupina
29.11.2015HC Kvalit11 : 1HC NaturaMed Plav2015 / 2016
Modrá skupina
5.12.2015HC Nicotrans B6 : 1HC NaturaMed Plav2015 / 2016
Modrá skupina
11.12.2015HC Boschton4 : 5HC NaturaMed Plav2015 / 2016
Modrá skupina
13.12.2015HC NaturaMed Plav6 : 2HC Gladiators2015 / 2016
Modrá skupina
16.12.2015HC Meta4 : 9HC NaturaMed Plav2015 / 2016
Modrá skupina
28.12.2015HC NaturaMed Plav3 : 5HC Kvalit2015 / 2016
Modrá skupina
2.1.2016HC Boschton14 : 8HC NaturaMed Plav2015 / 2016
Modrá skupina
12.1.2016HC NaturaMed Plav10 : 5HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
17.1.2016HC Warriors1 : 6HC NaturaMed Plav2015 / 2016
Modrá skupina
26.1.2016HC NaturaMed Plav4 : 7HC Turbo turtles2015 / 2016
Modrá skupina
4.2.2016HC Radoni CB17 : 2HC NaturaMed Plav2015 / 2016
Modrá skupina
7.2.2016HC Válec3 : 3HC NaturaMed Plav2015 / 2016
Modrá skupina
14.2.2016HC Gladiators3 : 5HC NaturaMed Plav2015 / 2016
Modrá skupina
17.2.2016HC Meta7 : 9HC NaturaMed Plav2015 / 2016
Modrá skupina
26.2.2016HC NaturaMed Plav7 : 4HC Trendy ČB2015 / 2016
Modrá skupina
6.3.2016HC Válec9 : 4HC NaturaMed Plav2015 / 2016
Modrá skupina
9.3.2016HC NaturaMed Plav9 : 3HC Fénix Ločenice2015 / 2016
Modrá skupina
13.3.2016HC Ledenice7 : 6HC NaturaMed Plav2015 / 2016
Modrá skupina
20.3.2016HC NaturaMed Plav11 : 7HC Brick-Stav2015 / 2016
Modrá skupina
25.3.2016HC Radoni CB18 : 8HC NaturaMed Plav2015 / 2016
Modrá skupina
1.4.2016HC NaturaMed Plav9 : 4HC Střížov2015 / 2016
Modrá skupina
3.4.2016HC NaturaMed Plav10 : 4HC Brick-Stav2015 / 2016
Modrá skupina
15.4.2016HC NaturaMed Plav12 : 8HC Motorfans2015 / 2016
Modrá skupina
22.4.2016HC NaturaMed Plav4 : 4HC Trendy ČB2015 / 2016
Modrá skupina

Brankář

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
Kouba PetrRHL2291není registrovaný
#30Lonsmín RomanRHL0129není registrovaný

Obránce

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
#2Beneš Ondřej "A"RHL0568není registrovaný
Ferdan JiříRHL0582není registrovaný
Lonsmín TomášRHL0883není registrovaný
#37Novotný MarekRHL0570není registrovaný
#27Plechinger PetrRHL0569není registrovaný
#79Šívr JanRHL0353není registrovaný
#11Vávra MiroslavRHL0402není registrovaný

Útočník

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
Bárta PavelRHL0884není registrovaný
Bravenec JosefRHL2292není registrovaný
Honner JakubRHL0579není registrovaný
Komarov StanislavRHL0581není registrovaný
#20Kopic PetrRHL0573není registrovaný
Maurer OndřejRHL2087není registrovaný
#18Michalko PeterRHL0571není registrovaný
Neumann VítRHL0576není registrovaný
#4Novotný JiříRHL0575není registrovaný
#19Pávek KarelRHL0572není registrovaný
#68Postl Josef "C"RHL0322není registrovaný
Řepa JanRHL2144není registrovaný
#10Tácha JanRHL0574není registrovaný
Trněný TomášRHL0882není registrovaný

Kanadské bodování týmu

Poř. Hráč Team Body (G+N)
1.Honner JakubHC NaturaMed Plav13 (8+5)
2.Postl JosefHC NaturaMed Plav12 (7+5)
3.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav11 (7+4)
4.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav9 (4+5)
5.Pávek KarelHC NaturaMed Plav9 (3+6)
6.Kopic PetrHC NaturaMed Plav6 (3+3)
7.Michalko PeterHC NaturaMed Plav5 (4+1)
8.Bárta PavelHC NaturaMed Plav5 (2+3)
8.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav5 (2+3)
10.Neumann VítHC NaturaMed Plav4 (3+1)
11.Šívr JanHC NaturaMed Plav4 (1+3)
12.Lonsmín TomášHC NaturaMed Plav3 (1+2)
13.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav2 (1+1)
14.Bravenec JosefHC NaturaMed Plav1 (0+1)

Nejtrestanější hráči týmu

Poř. Hráč Team počet vyloučení minuty
1.Bravenec JosefHC NaturaMed Plav39
2.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav26
3.Honner JakubHC NaturaMed Plav33
3.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav13
3.Novotný MarekHC NaturaMed Plav23


s