HC Ledenice
HC Ledenice

Internetové stránky:
http://www.hcledenice.estranky.cz

Barva dresu:
černožlutá, bíložlutá

Vedoucí teamu
Pavel Cukr
Telefon: 721 881 591
E-mail: hcledenice@gmail.com
Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


HC Ledenice

Seznam naplánovaných zápasů

HC Ledenice nemá naplánované žádné zápasy !!!

Seznam nenaplánovaných zápasů

Odehrané zápasy týmu v historii soutěže

Sezóna 2018 / 2019

6.10.2018HC WC1 : 7HC Ledenice2018 / 2019
Oranžová skupina
17.10.2018HC Meta5 : 6HC Ledenice2018 / 2019
Oranžová skupina
22.10.2018HC Ledenice10 : 3STS Chvojkovice-Brod2018 / 2019
Oranžová skupina
27.10.2018LHK Mocní Kačeři0 : 5HC Ledenice2018 / 2019
Oranžová skupina
10.11.2018HC Boschton B1 : 4HC Ledenice2018 / 2019
Oranžová skupina
24.11.2018HC Ledenice2 : 6HC NaturaMed Plav2018 / 2019
Oranžová skupina
9.12.2018Vampires Hockey Team4 : 6HC Ledenice2018 / 2019
Oranžová skupina
16.12.2018HC Warriors5 : 6HC Ledenice2018 / 2019
Oranžová skupina
23.12.2018HC Ledenice15 : 7HC Hunters Homole2018 / 2019
Oranžová skupina
27.1.2019HC Ledenice3 : 12HC Kondor2018 / 2019
Oranžová skupina
3.2.2019HC Ledenice9 : 5HC Motorfans2018 / 2019
Oranžová skupina
27.2.2019HC Ledenice5 : 7HC Meta2018 / 2019
Oranžová skupina
10.3.2019HC Ledenice7 : 6HC Boschton B2018 / 2019
Oranžová skupina
23.3.2019HC Ledenice7 : 2HC WC2018 / 2019
Oranžová skupina
31.3.2019HC Kondor5 : 0HC Ledenice2018 / 2019
Oranžová skupina
14.4.2019HC Ledenice3 : 3HC Warriors2018 / 2019
Oranžová skupina
21.4.2019HC NaturaMed Plav3 : 8HC Ledenice2018 / 2019
Oranžová skupina
28.4.2019HC Motorfans5 : 8HC Ledenice2018 / 2019
Oranžová skupina
6.5.2019STS Chvojkovice-Brod4 : 5HC Ledenice2018 / 2019
Oranžová skupina
14.5.2019HC Hunters Homole4 : 15HC Ledenice2018 / 2019
Oranžová skupina
19.5.2019HC Ledenice6 : 6LHK Mocní Kačeři2018 / 2019
Oranžová skupina
25.5.2019HC Ledenice4 : 5Vampires Hockey Team2018 / 2019
Oranžová skupina

Sezóna 2017 / 2018

8.10.2017HC Ledenice4 : 2HC Dlaždiči ČB2017 / 2018
Oranžová skupina
15.10.2017HC Ledenice8 : 1HC Hunters Homole2017 / 2018
Oranžová skupina
18.10.2017HC Meta3 : 7HC Ledenice2017 / 2018
Oranžová skupina
28.10.2017LHK Mocní Kačeři4 : 4HC Ledenice2017 / 2018
Oranžová skupina
12.11.2017HC Ledenice8 : 11HC Válec2017 / 2018
Oranžová skupina
19.11.2017HC Warriors5 : 3HC Ledenice2017 / 2018
Oranžová skupina
25.11.2017HC Ledenice4 : 5HC Brick-Stav2017 / 2018
Oranžová skupina
2.12.2017HC Válec5 : 0HC Ledenice2017 / 2018
Oranžová skupina
10.12.2017HC Dlaždiči ČB2 : 7HC Ledenice2017 / 2018
Oranžová skupina
16.12.2017HC Brick-Stav9 : 6HC Ledenice2017 / 2018
Oranžová skupina
7.1.2018HC Ledenice4 : 5HC Warriors2017 / 2018
Oranžová skupina
13.1.2018HC Hunters Homole8 : 3HC Ledenice2017 / 2018
Oranžová skupina
27.1.2018HC Ledenice6 : 9HC Motorfans2017 / 2018
Oranžová skupina
3.2.2018HC Ledenice7 : 4LHK Mocní Kačeři2017 / 2018
Oranžová skupina
14.2.2018HC Ledenice4 : 10HC Meta2017 / 2018
Oranžová skupina
18.2.2018HC Ledenice9 : 2LHK Mocní Kačeři2017 / 2018
Oranžová skupina
11.3.2018HC Ledenice15 : 0HC Dlaždiči ČB2017 / 2018
Oranžová skupina
17.3.2018HC Ledenice5 : 7HC Hunters Homole2017 / 2018
Oranžová skupina
25.3.2018HC Válec13 : 2HC Ledenice2017 / 2018
Oranžová skupina
28.3.2018HC Meta5 : 5HC Ledenice2017 / 2018
Oranžová skupina
31.3.2018HC Motorfans4 : 9HC Ledenice2017 / 2018
Oranžová skupina
7.4.2018HC Ledenice15 : 3HC Brick-Stav2017 / 2018
Oranžová skupina
22.4.2018HC Warriors3 : 4HC Ledenice2017 / 2018
Oranžová skupina
13.5.2018HC Ledenice6 : 9HC Motorfans2017 / 2018
Oranžová skupina

Sezóna 2016 / 2017

30.10.2016HC Ledenice4 : 7HC Warriors2016 / 2017
Oranžová skupina
6.11.2016HC Dlaždiči ČB1 : 18HC Ledenice2016 / 2017
Oranžová skupina
12.11.2016HC Válec11 : 3HC Ledenice2016 / 2017
Oranžová skupina
13.11.2016HC Ledenice9 : 0HC Motorfans2016 / 2017
Oranžová skupina
20.11.2016HC Warriors4 : 6HC Ledenice2016 / 2017
Oranžová skupina
3.12.2016HC Ledenice6 : 6HC Brick-Stav2016 / 2017
Oranžová skupina
11.12.2016HC Ledenice2 : 9HC Válec2016 / 2017
Oranžová skupina
8.1.2017HC Brick-Stav7 : 2HC Ledenice2016 / 2017
Oranžová skupina
15.1.2017HC Motorfans2 : 18HC Ledenice2016 / 2017
Oranžová skupina
29.1.2017HC Ledenice10 : 2HC Brick-Stav2016 / 2017
Oranžová skupina
18.2.2017HC Warriors6 : 3HC Ledenice2016 / 2017
Oranžová skupina
26.2.2017HC Ledenice4 : 8HC Trendy ČB2016 / 2017
Oranžová skupina
12.3.2017HC Ledenice7 : 4HC Motorfans2016 / 2017
Oranžová skupina
19.3.2017HC Ledenice9 : 2HC Dlaždiči ČB2016 / 2017
Oranžová skupina
26.3.2017HC Ledenice4 : 7HC Trendy ČB2016 / 2017
Oranžová skupina
13.4.2017HC Ledenice6 : 10HC Warriors2016 / 2017
Oranžová skupina
23.4.2017HC Motorfans7 : 3HC Ledenice2016 / 2017
Oranžová skupina
30.4.2017HC Ledenice8 : 5HC Dlaždiči ČB2016 / 2017
Oranžová skupina
7.5.2017HC Trendy ČB13 : 4HC Ledenice2016 / 2017
Oranžová skupina
21.5.2017HC Trendy ČB : HC Ledenice2016 / 2017
Oranžová skupina

Sezóna 2015 / 2016

17.10.2015HC Turbo turtles9 : 3HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
31.10.2015HC Střížov6 : 4HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
11.11.2015HC Meta8 : 1HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
15.11.2015HC Trendy ČB11 : 2HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
21.11.2015HC Boschton8 : 5HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
29.11.2015HC Warriors5 : 7HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
5.12.2015HC Střížov8 : 6HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
13.12.2015HC Válec13 : 3HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
27.12.2015HC Radoni CB11 : 3HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
3.1.2016HC Válec15 : 3HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
9.1.2016HC Turbo turtles10 : 3HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
12.1.2016HC NaturaMed Plav10 : 5HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
20.1.2016HC Meta5 : 0HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
23.1.2016HC Kvalit4 : 4HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
31.1.2016HC Warriors8 : 1HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
13.2.2016HC Nicotrans B7 : 5HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
21.2.2016HC Trendy ČB8 : 2HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
28.2.2016HC Motorfans4 : 6HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
5.3.2016HC Brick-Stav5 : 16HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
13.3.2016HC Ledenice7 : 6HC NaturaMed Plav2015 / 2016
Modrá skupina
27.3.2016HC Motorfans5 : 7HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
4.4.2016HC Radoni CB8 : 7HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
10.4.2016HC Ledenice7 : 5HC Brick-Stav2015 / 2016
Modrá skupina
23.4.2016HC Boschton16 : 3HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
1.5.2016HC Fénix Ločenice9 : 3HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
18.5.2016HC Fénix Ločenice5 : 0HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina
21.5.2016HC Nicotrans B5 : 0HC Ledenice2015 / 2016
Modrá skupina

Sezóna 2014 / 2015

12.10.2014HC Pekárna Srnín7 : 5HC Ledenice2014 / 2015
Modrá skupina
9.11.2014HC Warriors5 : 4HC Ledenice2014 / 2015
Modrá skupina
15.11.2014HC Warriors4 : 1HC Ledenice2014 / 2015
Modrá skupina
23.11.2014HC Dlaždiči ČB6 : 1HC Ledenice2014 / 2015
Modrá skupina
27.11.2014HC Radoni CB6 : 4HC Ledenice2014 / 2015
Modrá skupina
23.12.2014HC Boschton7 : 2HC Ledenice2014 / 2015
Modrá skupina
4.1.2015HC Trendy ČB9 : 2HC Ledenice2014 / 2015
Modrá skupina
10.1.2015HC Turbo turtles14 : 3HC Ledenice2014 / 2015
Modrá skupina
14.1.2015HC Meta8 : 3HC Ledenice2014 / 2015
Modrá skupina
18.1.2015HC Trendy ČB10 : 5HC Ledenice2014 / 2015
Modrá skupina
25.1.2015HC Pekárna Srnín5 : 4HC Ledenice2014 / 2015
Modrá skupina
7.2.2015HC Turbo turtles7 : 1HC Ledenice2014 / 2015
Modrá skupina
14.2.2015HC Boschton7 : 6HC Ledenice2014 / 2015
Modrá skupina
18.2.2015HC Meta0 : 5HC Ledenice2014 / 2015
Modrá skupina
22.2.2015HC Motorfans5 : 4HC Ledenice2014 / 2015
Modrá skupina
2.4.2015HC Radoni CB14 : 3HC Ledenice2014 / 2015
Modrá skupina
25.4.2015HC Dlaždiči ČB5 : 4HC Ledenice2014 / 2015
Modrá skupina
26.4.2015HC Motorfans9 : 6HC Ledenice2014 / 2015
Modrá skupina

Brankář

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
#1Cukr PavelRHL0132není registrovaný
Strouha LukášRHL0137není registrovaný

Obránce

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
David VítRHL0138není registrovaný
Fyrbach DavidRHL0140není registrovaný
Kopecký FrantišekRHL2155není registrovaný
Motejzík PetrRHL2084není registrovaný
Pokorný MichalRHL2284není registrovaný
Vostracký JosefRHL0621není registrovaný
Zoubek JindřichRHL0136není registrovaný

Útočník

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
Borovka DavidRHL0134není registrovaný
Božek RomanCZ0312-193CZ0312-193
Dolejš LubošRHL0149není registrovaný
Fous JanRHL0844není registrovaný
Holík JiříRHL2157není registrovaný
Kadlec MartinRHL2283není registrovaný
Kadlec PetrRHL0151není registrovaný
Kesl JosefRHL0142není registrovaný
#69Králík Petr "A"RHL0131není registrovaný
Lamáček TomášRHL2156není registrovaný
Markytán Petr "A"RHL0133není registrovaný
Puffer Jaroslav "C"RHL0144není registrovaný
Radouch LukášRHL0529není registrovaný
Šusa VáclavRHL0153není registrovaný
Tůma PetrRHL0143není registrovaný
Vostracký PavelRHL1969není registrovaný


s