HC Fighters KVALIT E
HC Fighters KVALIT E

Barva dresu:
modro-žluté

Vedoucí teamu
David Tonzar
Telefon:
E-mail: hckvalit@seznam.cz
Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


HC Fighters KVALIT E

Seznam naplánovaných zápasů

25.2
neděle
12:00HC Fighters KVALIT E : HC Fénix LočeniceHCP ČB
3.3
sobota
12:30HC Drink Team : HC Fighters KVALIT EHCP ČB
11.3
neděle
18:30HC Fighters KVALIT E : HC StřížovBA
17.3
sobota
13:15HC Fighters KVALIT E : HC Fénix LočeniceHCP ČB
26.3
pondělí
00:00HC Fighters KVALIT E : HC BoschtonBA 2
12.5
sobota
15:30HC Fighters KVALIT E : HC BoschtonHCP ČB

Seznam nenaplánovaných zápasů

HC Radoni CB : HC Fighters KVALIT E
HC Fighters KVALIT E : HC NaturaMed Plav
HC Fighters KVALIT E : HC Trendy ČB
HC Fighters KVALIT E : HC Radoni CB
HC Fighters KVALIT E : HC NaturaMed Plav
HC Boschton : HC Fighters KVALIT E
HC Fighters KVALIT E : HC Drink Team
HC Fénix Ločenice : HC Fighters KVALIT E
HC Fighters KVALIT E : HC Trendy ČB
HC Střížov : HC Fighters KVALIT E
HC Fighters KVALIT E : HC Radoni CB
HC NaturaMed Plav : HC Fighters KVALIT E

Odehrané zápasy týmu v historii soutěže

Sezóna 2017 / 2018

21.10.2017HC Drink Team7 : 0HC Fighters KVALIT E2017 / 2018
Modrá skupina
28.10.2017HC Boschton10 : 1HC Fighters KVALIT E2017 / 2018
Modrá skupina
26.11.2017HC Trendy ČB3 : 9HC Fighters KVALIT E2017 / 2018
Modrá skupina
16.12.2017HC Fighters KVALIT E3 : 4HC Střížov2017 / 2018
Modrá skupina
7.1.2018HC NaturaMed Plav6 : 10HC Fighters KVALIT E2017 / 2018
Modrá skupina
13.1.2018HC Fighters KVALIT E8 : 5HC Drink Team2017 / 2018
Modrá skupina
21.1.2018HC Střížov2 : 4HC Fighters KVALIT E2017 / 2018
Modrá skupina
29.1.2018HC Fénix Ločenice4 : 4HC Fighters KVALIT E2017 / 2018
Modrá skupina
4.2.2018HC Trendy ČB3 : 5HC Fighters KVALIT E2017 / 2018
Modrá skupina
17.2.2018HC Radoni CB : HC Fighters KVALIT E2017 / 2018
Modrá skupina

Sezóna 2016 / 2017

1.10.2016HC Fighters KVALIT E2 : 5HC Fénix Ločenice2016 / 2017
Modrá skupina
15.10.2016HC Boschton4 : 6HC Fighters KVALIT E2016 / 2017
Modrá skupina
22.10.2016HC Střížov4 : 8HC Fighters KVALIT E2016 / 2017
Modrá skupina
30.10.2016HC Fighters KVALIT E4 : 6HC Radoni CB2016 / 2017
Modrá skupina
5.11.2016HC Fighters KVALIT E12 : 4HC NaturaMed Plav2016 / 2017
Modrá skupina
12.11.2016HC Fighters KVALIT E15 : 5HC Turbo turtles2016 / 2017
Modrá skupina
19.11.2016HC Fénix Ločenice3 : 0HC Fighters KVALIT E2016 / 2017
Modrá skupina
26.11.2016HC Meta3 : 7HC Fighters KVALIT E2016 / 2017
Modrá skupina
3.12.2016HC Fighters KVALIT E15 : 5HC Boschton2016 / 2017
Modrá skupina
7.1.2017HC Fighters KVALIT E7 : 4HC Střížov2016 / 2017
Modrá skupina
18.1.2017HC Fighters KVALIT E13 : 5HC Meta2016 / 2017
Modrá skupina
28.1.2017HC Radoni CB4 : 10HC Fighters KVALIT E2016 / 2017
Modrá skupina
12.2.2017HC NaturaMed Plav6 : 10HC Fighters KVALIT E2016 / 2017
Modrá skupina
18.2.2017HC Meta0 : 5HC Fighters KVALIT E2016 / 2017
Modrá skupina
25.2.2017HC Fighters KVALIT E10 : 6HC NaturaMed Plav2016 / 2017
Modrá skupina
4.3.2017HC Fighters KVALIT E9 : 5HC Turbo turtles2016 / 2017
Modrá skupina
16.3.2017HC Turbo turtles2 : 11HC Fighters KVALIT E2016 / 2017
Modrá skupina
18.3.2017HC Fighters KVALIT E11 : 1HC Fénix Ločenice2016 / 2017
Modrá skupina
25.3.2017HC Fighters KVALIT E1 : 6HC Radoni CB2016 / 2017
Modrá skupina
1.4.2017HC Střížov2 : 12HC Fighters KVALIT E2016 / 2017
Modrá skupina
8.4.2017HC Boschton7 : 9HC Fighters KVALIT E2016 / 2017
Modrá skupina

Brankář

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
#30Ćížek OndřejRHL2096není registrovaný
#76Hájek Aleš "A"RHL0319není registrovaný
Vysokomýtský ZdeněkRHL0348není registrovaný

Obránce

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
#24Adamčík RadekRHL0343není registrovaný
#90Friedmann MartinRHL0651není registrovaný
#66Hoffbauer MiroslavRHL2097není registrovaný
#3Janda RomanRHL0321není registrovaný
#20Konrád MilanRHL0013není registrovaný
#8Lovčík Zdeněk "A"RHL0323není registrovaný
Prokeš IvanCZ0312-133CZ0312-133
Tauer ŠtěpánRHL0327není registrovaný

Útočník

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
Albrecht TomášRHL0413není registrovaný
Arnold AntonínRHL0408není registrovaný
#12Bartizal JanRHL0378není registrovaný
Houška RostislavRHL0026není registrovaný
#67Hron JosefRHL0389není registrovaný
Joza LukášCZ0312-187CZ0312-187
Kejšar JiříRHL1000není registrovaný
Klůfa MiroslavRHL0277není registrovaný
#87Kosař Jakub "A"RHL0328není registrovaný
Krátký MiroslavRHL0023není registrovaný
Merunka LadislavRHL2100není registrovaný
Meškán LadislavRHL0330není registrovaný
#43Němec JanRHL0320není registrovaný
Odehnal LukášRHL2098není registrovaný
Prokýšek MilošRHL0497není registrovaný
Soukup LukášRHL0760není registrovaný
#69Soukup MichalRHL0339není registrovaný
#74Soukup JaroslavRHL0334není registrovaný
Stárek MichalRHL0352není registrovaný
#22Tonzar David "C"RHL0331není registrovaný
#10Vazač JanRHL0335není registrovaný

Kanadské bodování týmu

Poř. Hráč Team Body (G+N)
1.Arnold AntonínHC Fighters KVALIT E15 (11+4)
2.Albrecht TomášHC Fighters KVALIT E10 (3+7)
3.Konrád MilanHC Fighters KVALIT E7 (3+4)
4.Tonzar DavidHC Fighters KVALIT E6 (4+2)
5.Kosař JakubHC Fighters KVALIT E5 (4+1)
6.Bartizal JanHC Fighters KVALIT E4 (2+2)
7.Adamčík RadekHC Fighters KVALIT E4 (0+4)
8.Soukup MichalHC Fighters KVALIT E3 (2+1)
9.Stárek MichalHC Fighters KVALIT E3 (0+3)
10.Soukup JaroslavHC Fighters KVALIT E2 (2+0)
11.Soukup LukášHC Fighters KVALIT E2 (1+1)
12.Prokýšek MilošHC Fighters KVALIT E1 (1+0)
12.Kejšar JiříHC Fighters KVALIT E1 (1+0)
14.Friedmann MartinHC Fighters KVALIT E1 (0+1)
14.Prokeš IvanHC Fighters KVALIT E1 (0+1)
14.Janda RomanHC Fighters KVALIT E1 (0+1)

Nejtrestanější hráči týmu

Poř. Hráč Team počet vyloučení minuty
1.Houška RostislavHC Fighters KVALIT E536
2.Friedmann MartinHC Fighters KVALIT E39
3.Meškán LadislavHC Fighters KVALIT E26
4.Tonzar DavidHC Fighters KVALIT E13
4.Janda RomanHC Fighters KVALIT E13
4.Arnold AntonínHC Fighters KVALIT E13
4.Bartizal JanHC Fighters KVALIT E13
4.Merunka LadislavHC Fighters KVALIT E13
4.Albrecht TomášHC Fighters KVALIT E13
4.Prokeš IvanHC Fighters KVALIT E13
4.Soukup JaroslavHC Fighters KVALIT E13
4.Soukup MichalHC Fighters KVALIT E13