HC DamiGuns
HC DamiGunsVedoucí teamu
Milan Jindra
Telefon: 602 417 311
E-mail: jindra@davidservis.cz
Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


HC DamiGuns

Seznam naplánovaných zápasů

31.12
pondělí
22:57HC DamiGuns : TJ Hluboká n. Vlt. BZS Hluboká nad Vltavou

Seznam nenaplánovaných zápasů

HC Sharks : HC DamiGuns
TJ Hluboká n. Vlt. B : HC DamiGuns
HC Kuki Boys : HC DamiGuns
HC DamiGuns : HC Sharks

Odehrané zápasy týmu v historii soutěže

Sezóna 2018 / 2019

27.10.2018TJ Hluboká n. Vlt. B5 : 4HC DamiGuns2018 / 2019
Červená SOP
10.11.2018HC Kuki Boys4 : 11HC DamiGuns2018 / 2019
Červená SOP
17.11.2018HC DamiGuns5 : 9HC Sharks2018 / 2019
Červená SOP
24.11.2018HC DamiGuns2 : 5HC Kuki Boys2018 / 2019
Červená SOP

Sezóna 2017 / 2018

7.10.2017HC Slavoj ČK B6 : 7HC DamiGuns2017 / 2018
SOP - červená skupina
28.10.2017TJ Hluboká n. Vlt. B2 : 10HC DamiGuns2017 / 2018
SOP - červená skupina
26.11.2017HC DamiGuns9 : 4HC Kuki Boys2017 / 2018
SOP - červená skupina
3.12.2017HC DamiGuns4 : 5TJ Hluboká n. Vlt. B2017 / 2018
SOP - červená skupina
9.12.2017HC DamiGuns4 : 6HC Sharks2017 / 2018
SOP - červená skupina
7.1.2018TJ Hluboká n. Vlt. B0 : 7HC DamiGuns2017 / 2018
SOP - červená skupina
13.1.2018HC Sharks5 : 7HC DamiGuns2017 / 2018
SOP - červená skupina
20.1.2018HC Kuki Boys5 : 11HC DamiGuns2017 / 2018
SOP - červená skupina
27.1.2018HC Slavoj ČK B5 : 7HC DamiGuns2017 / 2018
SOP - červená skupina
3.2.2018HC DamiGuns5 : 0HC Slavoj ČK B2017 / 2018
SOP - červená skupina
24.2.2018HC DamiGuns4 : 6HC Sharks2017 / 2018
SOP - červená skupina

Sezóna 2016 / 2017

9.10.2016HC DamiGuns3 : 2TJ Hluboká n. Vlt. B2016 / 2017
SOP - červená skupina
15.10.2016HC Rangers Ševětín5 : 6HC DamiGuns2016 / 2017
SOP - červená skupina
23.11.2016HC Slavoj ČK B4 : 10HC DamiGuns2016 / 2017
SOP - červená skupina
27.11.2016HC DamiGuns6 : 7HC Kuki Boys2016 / 2017
SOP - červená skupina
4.12.2016HC DamiGuns4 : 3HC Sharks2016 / 2017
SOP - červená skupina
11.12.2016HC DamiGuns8 : 2HC Slavoj ČK B2016 / 2017
SOP - červená skupina
28.12.2016HC Sharks4 : 7HC DamiGuns2016 / 2017
SOP - červená skupina
29.1.2017HC Kuki Boys6 : 3HC DamiGuns2016 / 2017
SOP - červená skupina
4.2.2017TJ Hluboká n. Vlt. B5 : 6HC DamiGuns2016 / 2017
SOP - červená skupina
11.2.2017HC DamiGuns5 : 4HC Rangers Ševětín2016 / 2017
SOP - červená skupina
25.2.2017HC DamiGuns6 : 3HC Kuki Boys2016 / 2017
Play off - SOP - semifinále A
4.3.2017HC Kuki Boys0 : 3HC DamiGuns2016 / 2017
Play off - SOP - semifinále A
12.3.2017TJ Hluboká n. Vlt. B5 : 5HC DamiGuns2016 / 2017
SOP - finále
19.3.2017HC DamiGuns4 : 6TJ Hluboká n. Vlt. B2016 / 2017
SOP - finále

Brankář

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
Bubeníček BořekCZ0312-220CZ0312-220
Havlín MartinCZ0312-010CZ0312-010
#2Kubeš MichalCZ0312-246CZ0312-246
#1Ovsjannikov JakubCZ0312-404CZ0312-404

Obránce

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
Bělohlav PetrCZ0312-271CZ0312-271
Eliáš JiříCZ0312-423CZ0312-423
#87Eliáš JakubCZ0312-212CZ0312-212
Haluška TiborCZ0312-364CZ0312-364
#27Jindra MilanCZ0312-362CZ0312-362
Klement JosefCZ0312-428CZ0312-428
#9Klement TomášCZ0312-365CZ0312-365
Radouch AntonínCZ0312-151CZ0312-151
#77Rybák JanCZ0312-405CZ0312-405
Suchan JanCZ0312-363CZ0312-363
#20Tlačil RadekCZ0312-023CZ0312-023
Trnka MarekCZ0312-272CZ0312-272
#21Zíka JakubCZ0312-361CZ0312-361

Útočník

Foto Číslo Příjmení a jméno Číslo průkazu Registrace v jiné soutěži
Daněk JiříCZ0312-380CZ0312-380
#37Hron MarekCZ0312-370CZ0312-370
#10Kozel PavelCZ0312-367CZ0312-367
#88Kreps RadanCZ0312-371CZ0312-371
#24Mikeš DaliborCZ0312-301CZ0312-301
#8Mikeš DanielCZ0312-366CZ0312-366
#11Němec PetrCZ0312-368CZ0312-368
Pražák JiříCZ0312-200CZ0312-200
#23Pražák DanielCZ0312-155CZ0312-155
#99Studnička MiroslavCZ0312-360CZ0312-360
#25Šesták MartinCZ0312-230CZ0312-230
#6Ťoupal OndřejCZ0312-403CZ0312-403
#67Vaňous JakubCZ0312-211CZ0312-211

Kanadské bodování týmu

Poř. Hráč Team Body (G+N)
1.Mikeš DanielHC DamiGuns9 (4+5)
2.Daněk JiříHC DamiGuns6 (2+4)
3.Janda DavidTJ Hluboká n. Vlt. B4 (4+0)
4.Eliáš JakubHC DamiGuns4 (2+2)
5.Kozel PavelHC DamiGuns3 (3+0)
6.Zíka JakubHC DamiGuns3 (0+3)
7.Studnička MiroslavHC DamiGuns2 (2+0)
8.Tlačil RadekHC DamiGuns2 (1+1)
8.Němec PetrHC DamiGuns2 (1+1)
10.Klement JosefHC DamiGuns1 (1+0)
10.Rybák JanHC DamiGuns1 (1+0)
10.Ťoupal OndřejHC DamiGuns1 (1+0)
13.Jindra MilanHC DamiGuns1 (0+1)
13.Suchan JanHC DamiGuns1 (0+1)
13.Kreps RadanHC DamiGuns1 (0+1)
13.Vaňous JakubHC DamiGuns1 (0+1)

Nejtrestanější hráči týmu

Poř. Hráč Team počet vyloučení minuty
1.Tlačil RadekHC DamiGuns227
2.Daněk JiříHC DamiGuns24
2.Radouch AntonínHC DamiGuns24
4.Studnička MiroslavHC DamiGuns12
4.Rybák JanHC DamiGuns12
4.Kreps RadanHC DamiGuns12
4.Klement JosefHC DamiGuns12
4.Němec PetrHC DamiGuns12
4.Eliáš JakubHC DamiGuns12
4.Mikeš DanielHC DamiGuns12
4.Zíka JakubHC DamiGuns12