Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Podrobné statistiky zápasů v aktuální sezóně RHL


Statistiky (tabulka pořadí, slušnost týmů, kanadské bodování, nejlepší střelci, nejtrestanější hráči)


První kolo 2019/20

ZČ - 1.skupina 2019 / 2020

Poř. Tým ZápasySkóre Bilance Body
1.HC Fighters Český Kalich776:156114
2.HC Kondor957:441314
3.HC Warriors946:51-512
4.HC Trendy ČB946:46010
5.HC Boschton B949:4459
6.HC Válec732:36-46
7.HC Střížov942:47-56
8.HC Motorfans738:46-86
9.LHK Kačeři933:59-264
10.HC WC941:72-313

Kanadské bodování

ZČ - 1.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým Body (G+A)
1.Tonzar DavidHC Fighters Český Kalich27 (16+11)
2.Arnold AntonínHC Fighters Český Kalich26 (18+8)
3.Radouch VáclavHC Motorfans25 (19+6)
4.Stárek MichalHC Fighters Český Kalich20 (7+13)
5.Burger MichalHC Fighters Český Kalich19 (9+10)
6.Pikolon Tomáš - stř.start Boschton AHC Boschton B17 (14+3)
7.Pokorný JosefHC Střížov16 (10+6)
8.Folkman LadislavHC Motorfans15 (8+7)
9.Kolafa MichalHC Warriors13 (8+5)
10.Jíša JiříHC Trendy ČB13 (6+7)
11.Turko KarelHC Kondor13 (5+8)
12.Lavička TomášHC Kondor12 (8+4)
13.Jirák MartinHC Kondor11 (8+3)
14.Hauser RadekHC Warriors11 (7+4)
14.Veselý PatrikHC Střížov11 (7+4)
14.Ondok TomášHC Boschton B11 (7+4)
17.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři11 (6+5)
18.Konrád MilanHC Fighters Český Kalich11 (5+6)
19.Kos RobertHC Válec10 (8+2)
20.Sedlář TomášHC Kondor10 (6+4)
21.Marek JiříHC Boschton B10 (4+6)
21.Moučka RomanHC Fighters Český Kalich10 (4+6)
23.Vida RadimHC WC9 (9+0)
24.Iral Václav ml.HC WC9 (8+1)
25.Píša DanielHC Kondor9 (6+3)
26.Heřmánek PetrHC Boschton B9 (5+4)
27.Bezemek RomanHC Kondor9 (4+5)
28.Kašík PetrHC Kondor9 (3+6)
29.Veselý NikoHC Kondor8 (5+3)
30.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři8 (3+5)
30.Pavela ml. AlešHC Motorfans8 (3+5)
30.Bartizal JanHC Fighters Český Kalich8 (3+5)
33.Milan ŠlefrHC WC7 (4+3)
33.Šíma LadislavHC Trendy ČB7 (4+3)
33.Carva DominikLHK Mocní Kačeři7 (4+3)
36.Černý JanLHK Mocní Kačeři7 (3+4)
36.Kamír OndřejHC Střížov7 (3+4)
36.Bartizal DavidHC WC7 (3+4)
39.Švejda JiříHC Kondor7 (1+6)
39.Král JakubHC Válec7 (1+6)
41.Mesároš MartinHC Boschton B6 (4+2)
41.Matuschka PetrHC Warriors6 (4+2)
41.Marek MiloslavHC Střížov6 (4+2)
44.Wiedermann MichaelHC WC6 (3+3)
44.Strejček JakubHC WC6 (3+3)
44.Klíma JosefHC Boschton B6 (3+3)
44.Kříž FilipHC Fighters Český Kalich6 (3+3)
44.Caldr KarelHC Warriors6 (3+3)
49.Gruber AlešHC Trendy ČB6 (2+4)
49.Blažek TomášHC WC6 (2+4)
49.Šolta VojtěchHC Warriors6 (2+4)
49.Ardolf MartinHC WC6 (2+4)
53.Pileček Vít - stř. start Boschton AHC Boschton B6 (1+5)
53.Kubín JakubHC Trendy ČB6 (1+5)
55.Jílek JanHC Trendy ČB5 (5+0)
55.Květoun JanHC Boschton5 (5+0)
57.Zeman PavelHC Válec5 (3+2)
57.Černovský MichalHC Warriors5 (3+2)
57.Ilenin MarekHC Boschton B5 (3+2)
57.Baloun MichalHC Válec5 (3+2)
57.Hrdlička JaroslavHC Motorfans5 (3+2)
57.Hlavatý MarekHC Boschton5 (3+2)
63.Pavlík JaroslavHC Warriors5 (2+3)
63.Šulista DavidHC Střížov5 (2+3)
63.Albrecht TomášHC Fighters Český Kalich5 (2+3)
63.Černý DanielLHK Mocní Kačeři5 (2+3)
63.Javný LukášHC WC5 (2+3)
68.Fidler MartinHC Střížov5 (1+4)
68.Běhounek JaroslavHC Kondor5 (1+4)
68.Červinka AdamHC Warriors5 (1+4)
71.Hanzlík TomášHC Střížov4 (3+1)
71.Picka JanHC Střížov4 (3+1)
71.Roučka MartinHC Boschton B4 (3+1)
71.Lorenc JaroslavHC Kondor4 (3+1)
75.Vašek ZdeněkHC Válec4 (2+2)
75.Vaňas MartinHC Warriors4 (2+2)
75.Lacina JanHC Válec4 (2+2)
75.Šánek PavelHC Kondor4 (2+2)
75.Mikl JanHC Střížov4 (2+2)
80.Kudláček MartinHC Střížov4 (1+3)
80.Škarda LadislavHC Motorfans4 (1+3)
80.Stehlík FrantišekHC Warriors4 (1+3)
80.Mejdrech DavidHC Motorfans4 (1+3)
80.Hybrant MartinLHK Mocní Kačeři4 (1+3)
80.Kříž ZdeněkHC Warriors4 (1+3)
80.Budějcký DanielHC Trendy ČB4 (1+3)
87.Tušl MiroslavHC Válec4 (0+4)
87.Eliáš JanHC WC4 (0+4)
87.Kyncl ZdeněkHC Válec4 (0+4)
90.Hupka DavidHC Válec3 (3+0)
90.Soukup JaroslavHC Fighters Český Kalich3 (3+0)
92.Vitera JakubHC Trendy ČB3 (2+1)
92.Šandera KarelLHK Mocní Kačeři3 (2+1)
92.Šustr PetrHC Střížov3 (2+1)
92.Marek VladimírHC Trendy ČB3 (2+1)
92.Vaněk ZbyněkHC Trendy ČB3 (2+1)
92.Hučík EduardHC Válec3 (2+1)
98.Trs JaroslavHC WC3 (1+2)
98.Hajíček MartinHC Trendy ČB3 (1+2)
98.Pecha VáclavHC Trendy ČB3 (1+2)
98.Meškán LadislavHC Fighters Český Kalich3 (1+2)
98.Vojta JiříHC Střížov3 (1+2)
98.Soukup VojtěchHC Kondor3 (1+2)
98.Cík MiroslavHC Kondor3 (1+2)
98.Soukup RomanHC Boschton B3 (1+2)
106.Žáčik PavolHC Fighters Český Kalich3 (0+3)
106.Špulka VojtěchHC Střížov3 (0+3)
106.Míšek PatrikHC WC3 (0+3)
109.Zeman DanielHC Válec2 (2+0)
109.Mikuláštík RadimHC Trendy ČB2 (2+0)
109.Chalupa TomášHC Trendy ČB2 (2+0)
109.Semotán PavelHC Fighters Český Kalich2 (2+0)
109.Šmrha PavelHC Boschton B2 (2+0)
109.Sekyra FrantišekHC Trendy ČB2 (2+0)
109.Bártík MichalHC Boschton B2 (2+0)
109.Jasiak MartinHC Střížov2 (2+0)
109.Krátký MiroslavHC Fighters Český Kalich2 (2+0)
118.Gruber MichalLHK Mocní Kačeři2 (1+1)
118.Podhola VáclavHC Motorfans2 (1+1)
118.Žlábek MichalHC Kondor2 (1+1)
118.Dohnal KarelHC Válec2 (1+1)
118.Miroslav JindraHC Motorfans2 (1+1)
118.Dušák MilanHC Trendy ČB2 (1+1)
118.Prokeš JaroslavHC Válec2 (1+1)
125.Sobolík JanHC Boschton B2 (0+2)
125.Friedmann MartinHC Fighters Český Kalich2 (0+2)
125.Pavlíček MichalHC Trendy ČB2 (0+2)
125.Míčka VáclavHC Střížov2 (0+2)
125.Švagr MichalHC Warriors2 (0+2)
125.Soukup MichalHC Fighters Český Kalich2 (0+2)
131.Vobejda PavelHC Warriors1 (1+0)
131.Štěpánek MartinHC WC1 (1+0)
131.Štěpánek LukášHC Fighters Český Kalich1 (1+0)
131.Nožička VítHC Warriors1 (1+0)
131.Malý KarelHC Trendy ČB1 (1+0)
131.Šlachta MichalHC Boschton1 (1+0)
131.Lach JanHC Warriors1 (1+0)
131.Tomaško LukášHC WC1 (1+0)
131.Šebest VladislavHC Warriors1 (1+0)
131.Koleš RenéHC Válec1 (1+0)
131.Gondek JakubLHK Mocní Kačeři1 (1+0)
131.Čapek LukášHC Střížov1 (1+0)
131.Beneš MichalLHK Mocní Kačeři1 (1+0)
131.Vaněček TomášHC WC1 (1+0)
131.Petrovič DominikHC WC1 (1+0)
131.Němec VáclavHC Kondor1 (1+0)
131.Přibyl DavidHC Trendy ČB1 (1+0)
131.Kunzl DavidLHK Mocní Kačeři1 (1+0)
131.Hruška ZdeněkHC Kondor1 (1+0)
131.Zajíček TomášLHK Mocní Kačeři1 (1+0)
151.Střítězský MartinHC Střížov1 (0+1)
151.Švehla PetrHC Trendy ČB1 (0+1)
151.Bíca VáclavHC Boschton B1 (0+1)
151.Honza MichalHC Motorfans1 (0+1)
151.Krejčí ZdeněkHC Motorfans1 (0+1)
151.Salva JiříLHK Mocní Kačeři1 (0+1)
151.Janda RomanHC Fighters Český Kalich1 (0+1)
151.Kossl MiloslavLHK Mocní Kačeři1 (0+1)
151.Vrkoč MartinLHK Mocní Kačeři1 (0+1)
151.Valovič MilošHC Střížov1 (0+1)
151.Hačko JanHC Motorfans1 (0+1)
151.Svoboda MichalHC Motorfans1 (0+1)
151.Krátký MilanHC Válec1 (0+1)
151.Iral Václav stHC WC1 (0+1)
151.Honner LadislavHC Motorfans1 (0+1)
151.Merunka LadislavHC Fighters Český Kalich1 (0+1)
151.Chrástka JakubHC Motorfans1 (0+1)
151.Lískovec PavelHC Trendy ČB1 (0+1)
151.Medula ZdeněkHC Motorfans1 (0+1)

Nejlepší střelci

ZČ - 1.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým G+A (KB)
1.Radouch VáclavHC Motorfans19 +6 (25)
2.Arnold AntonínHC Fighters Český Kalich18 +8 (26)
3.Tonzar DavidHC Fighters Český Kalich16 +11 (27)
4.Pikolon Tomáš - stř.start Boschton AHC Boschton B14 +3 (17)
5.Pokorný JosefHC Střížov10 +6 (16)
6.Burger MichalHC Fighters Český Kalich9 +10 (19)
7.Vida RadimHC WC9 +0 (9)
8.Folkman LadislavHC Motorfans8 +7 (15)
9.Kolafa MichalHC Warriors8 +5 (13)
10.Lavička TomášHC Kondor8 +4 (12)
11.Jirák MartinHC Kondor8 +3 (11)
12.Kos RobertHC Válec8 +2 (10)
13.Iral Václav ml.HC WC8 +1 (9)
14.Stárek MichalHC Fighters Český Kalich7 +13 (20)
15.Ondok TomášHC Boschton B7 +4 (11)
15.Veselý PatrikHC Střížov7 +4 (11)
15.Hauser RadekHC Warriors7 +4 (11)
18.Jíša JiříHC Trendy ČB6 +7 (13)
19.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři6 +5 (11)
20.Sedlář TomášHC Kondor6 +4 (10)
21.Píša DanielHC Kondor6 +3 (9)
22.Turko KarelHC Kondor5 +8 (13)
23.Konrád MilanHC Fighters Český Kalich5 +6 (11)
24.Heřmánek PetrHC Boschton B5 +4 (9)
25.Veselý NikoHC Kondor5 +3 (8)
26.Jílek JanHC Trendy ČB5 +0 (5)
26.Květoun JanHC Boschton5 +0 (5)
28.Marek JiříHC Boschton B4 +6 (10)
28.Moučka RomanHC Fighters Český Kalich4 +6 (10)
30.Bezemek RomanHC Kondor4 +5 (9)
31.Milan ŠlefrHC WC4 +3 (7)
31.Carva DominikLHK Mocní Kačeři4 +3 (7)
31.Šíma LadislavHC Trendy ČB4 +3 (7)
34.Mesároš MartinHC Boschton B4 +2 (6)
34.Marek MiloslavHC Střížov4 +2 (6)
34.Matuschka PetrHC Warriors4 +2 (6)
37.Kašík PetrHC Kondor3 +6 (9)
38.Pavela ml. AlešHC Motorfans3 +5 (8)
38.Bartizal JanHC Fighters Český Kalich3 +5 (8)
38.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři3 +5 (8)
41.Kamír OndřejHC Střížov3 +4 (7)
41.Černý JanLHK Mocní Kačeři3 +4 (7)
41.Bartizal DavidHC WC3 +4 (7)
44.Klíma JosefHC Boschton B3 +3 (6)
44.Wiedermann MichaelHC WC3 +3 (6)
44.Strejček JakubHC WC3 +3 (6)
44.Kříž FilipHC Fighters Český Kalich3 +3 (6)
44.Caldr KarelHC Warriors3 +3 (6)
49.Hlavatý MarekHC Boschton3 +2 (5)
49.Hrdlička JaroslavHC Motorfans3 +2 (5)
49.Černovský MichalHC Warriors3 +2 (5)
49.Baloun MichalHC Válec3 +2 (5)
49.Ilenin MarekHC Boschton B3 +2 (5)
49.Zeman PavelHC Válec3 +2 (5)
55.Hanzlík TomášHC Střížov3 +1 (4)
55.Lorenc JaroslavHC Kondor3 +1 (4)
55.Roučka MartinHC Boschton B3 +1 (4)
55.Picka JanHC Střížov3 +1 (4)
59.Soukup JaroslavHC Fighters Český Kalich3 +0 (3)
59.Hupka DavidHC Válec3 +0 (3)
61.Šolta VojtěchHC Warriors2 +4 (6)
61.Blažek TomášHC WC2 +4 (6)
61.Gruber AlešHC Trendy ČB2 +4 (6)
61.Ardolf MartinHC WC2 +4 (6)
65.Pavlík JaroslavHC Warriors2 +3 (5)
65.Albrecht TomášHC Fighters Český Kalich2 +3 (5)
65.Javný LukášHC WC2 +3 (5)
65.Černý DanielLHK Mocní Kačeři2 +3 (5)
65.Šulista DavidHC Střížov2 +3 (5)
70.Vašek ZdeněkHC Válec2 +2 (4)
70.Vaňas MartinHC Warriors2 +2 (4)
70.Mikl JanHC Střížov2 +2 (4)
70.Šánek PavelHC Kondor2 +2 (4)
70.Lacina JanHC Válec2 +2 (4)
75.Šustr PetrHC Střížov2 +1 (3)
75.Vaněk ZbyněkHC Trendy ČB2 +1 (3)
75.Hučík EduardHC Válec2 +1 (3)
75.Marek VladimírHC Trendy ČB2 +1 (3)
75.Šandera KarelLHK Mocní Kačeři2 +1 (3)
75.Vitera JakubHC Trendy ČB2 +1 (3)
81.Šmrha PavelHC Boschton B2 +0 (2)
81.Krátký MiroslavHC Fighters Český Kalich2 +0 (2)
81.Sekyra FrantišekHC Trendy ČB2 +0 (2)
81.Chalupa TomášHC Trendy ČB2 +0 (2)
81.Zeman DanielHC Válec2 +0 (2)
81.Jasiak MartinHC Střížov2 +0 (2)
81.Bártík MichalHC Boschton B2 +0 (2)
81.Mikuláštík RadimHC Trendy ČB2 +0 (2)
81.Semotán PavelHC Fighters Český Kalich2 +0 (2)
90.Král JakubHC Válec1 +6 (7)
90.Švejda JiříHC Kondor1 +6 (7)
92.Pileček Vít - stř. start Boschton AHC Boschton B1 +5 (6)
92.Kubín JakubHC Trendy ČB1 +5 (6)
94.Fidler MartinHC Střížov1 +4 (5)
94.Běhounek JaroslavHC Kondor1 +4 (5)
94.Červinka AdamHC Warriors1 +4 (5)
97.Kudláček MartinHC Střížov1 +3 (4)
97.Stehlík FrantišekHC Warriors1 +3 (4)
97.Budějcký DanielHC Trendy ČB1 +3 (4)
97.Hybrant MartinLHK Mocní Kačeři1 +3 (4)
97.Škarda LadislavHC Motorfans1 +3 (4)
97.Mejdrech DavidHC Motorfans1 +3 (4)
97.Kříž ZdeněkHC Warriors1 +3 (4)
104.Trs JaroslavHC WC1 +2 (3)
104.Soukup RomanHC Boschton B1 +2 (3)
104.Meškán LadislavHC Fighters Český Kalich1 +2 (3)
104.Pecha VáclavHC Trendy ČB1 +2 (3)
104.Hajíček MartinHC Trendy ČB1 +2 (3)
104.Cík MiroslavHC Kondor1 +2 (3)
104.Soukup VojtěchHC Kondor1 +2 (3)
104.Vojta JiříHC Střížov1 +2 (3)
112.Prokeš JaroslavHC Válec1 +1 (2)
112.Podhola VáclavHC Motorfans1 +1 (2)
112.Dohnal KarelHC Válec1 +1 (2)
112.Gruber MichalLHK Mocní Kačeři1 +1 (2)
112.Dušák MilanHC Trendy ČB1 +1 (2)
112.Miroslav JindraHC Motorfans1 +1 (2)
112.Žlábek MichalHC Kondor1 +1 (2)
119.Gondek JakubLHK Mocní Kačeři1 +0 (1)
119.Kunzl DavidLHK Mocní Kačeři1 +0 (1)
119.Beneš MichalLHK Mocní Kačeři1 +0 (1)
119.Vaněček TomášHC WC1 +0 (1)
119.Šebest VladislavHC Warriors1 +0 (1)
119.Němec VáclavHC Kondor1 +0 (1)
119.Nožička VítHC Warriors1 +0 (1)
119.Petrovič DominikHC WC1 +0 (1)
119.Lach JanHC Warriors1 +0 (1)
119.Vobejda PavelHC Warriors1 +0 (1)
119.Hruška ZdeněkHC Kondor1 +0 (1)
119.Štěpánek MartinHC WC1 +0 (1)
119.Šlachta MichalHC Boschton1 +0 (1)
119.Čapek LukášHC Střížov1 +0 (1)
119.Štěpánek LukášHC Fighters Český Kalich1 +0 (1)
119.Koleš RenéHC Válec1 +0 (1)
119.Zajíček TomášLHK Mocní Kačeři1 +0 (1)
119.Tomaško LukášHC WC1 +0 (1)
119.Přibyl DavidHC Trendy ČB1 +0 (1)
119.Malý KarelHC Trendy ČB1 +0 (1)

Nejlepší nahrávači (1. asistence)

ZČ - 1.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým A
G+A
1.Stárek MichalHC Fighters Český Kalich13
(7+13)
2.Tonzar DavidHC Fighters Český Kalich11
(16+11)
3.Burger MichalHC Fighters Český Kalich10
(9+10)
4.Arnold AntonínHC Fighters Český Kalich8
(18+8)
4.Turko KarelHC Kondor8
(5+8)
6.Folkman LadislavHC Motorfans7
(8+7)
6.Jíša JiříHC Trendy ČB7
(6+7)
8.Radouch VáclavHC Motorfans6
(19+6)
8.Pokorný JosefHC Střížov6
(10+6)
8.Konrád MilanHC Fighters Český Kalich6
(5+6)
8.Marek JiříHC Boschton B6
(4+6)
8.Moučka RomanHC Fighters Český Kalich6
(4+6)
8.Kašík PetrHC Kondor6
(3+6)
8.Král JakubHC Válec6
(1+6)
8.Švejda JiříHC Kondor6
(1+6)
16.Kolafa MichalHC Warriors5
(8+5)
16.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři5
(6+5)
16.Bezemek RomanHC Kondor5
(4+5)
16.Pavela ml. AlešHC Motorfans5
(3+5)
16.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři5
(3+5)
16.Bartizal JanHC Fighters Český Kalich5
(3+5)
16.Pileček Vít - stř. start Boschton AHC Boschton B5
(1+5)
16.Kubín JakubHC Trendy ČB5
(1+5)
24.Lavička TomášHC Kondor4
(8+4)
24.Ondok TomášHC Boschton B4
(7+4)
24.Veselý PatrikHC Střížov4
(7+4)
24.Hauser RadekHC Warriors4
(7+4)
24.Sedlář TomášHC Kondor4
(6+4)
24.Heřmánek PetrHC Boschton B4
(5+4)
24.Kamír OndřejHC Střížov4
(3+4)
24.Černý JanLHK Mocní Kačeři4
(3+4)
24.Bartizal DavidHC WC4
(3+4)
24.Blažek TomášHC WC4
(2+4)
24.Šolta VojtěchHC Warriors4
(2+4)
24.Ardolf MartinHC WC4
(2+4)
24.Gruber AlešHC Trendy ČB4
(2+4)
24.Běhounek JaroslavHC Kondor4
(1+4)
24.Fidler MartinHC Střížov4
(1+4)
24.Červinka AdamHC Warriors4
(1+4)
24.Tušl MiroslavHC Válec4
(0+4)
24.Eliáš JanHC WC4
(0+4)
24.Kyncl ZdeněkHC Válec4
(0+4)
43.Pikolon Tomáš - stř.start Boschton AHC Boschton B3
(14+3)
43.Jirák MartinHC Kondor3
(8+3)
43.Píša DanielHC Kondor3
(6+3)
43.Veselý NikoHC Kondor3
(5+3)
43.Milan ŠlefrHC WC3
(4+3)
43.Šíma LadislavHC Trendy ČB3
(4+3)
43.Carva DominikLHK Mocní Kačeři3
(4+3)
43.Wiedermann MichaelHC WC3
(3+3)
43.Caldr KarelHC Warriors3
(3+3)
43.Kříž FilipHC Fighters Český Kalich3
(3+3)
43.Klíma JosefHC Boschton B3
(3+3)
43.Strejček JakubHC WC3
(3+3)
43.Albrecht TomášHC Fighters Český Kalich3
(2+3)
43.Pavlík JaroslavHC Warriors3
(2+3)
43.Černý DanielLHK Mocní Kačeři3
(2+3)
43.Šulista DavidHC Střížov3
(2+3)
43.Javný LukášHC WC3
(2+3)
43.Mejdrech DavidHC Motorfans3
(1+3)
43.Škarda LadislavHC Motorfans3
(1+3)
43.Budějcký DanielHC Trendy ČB3
(1+3)
43.Kříž ZdeněkHC Warriors3
(1+3)
43.Kudláček MartinHC Střížov3
(1+3)
43.Stehlík FrantišekHC Warriors3
(1+3)
43.Hybrant MartinLHK Mocní Kačeři3
(1+3)
43.Míšek PatrikHC WC3
(0+3)
43.Špulka VojtěchHC Střížov3
(0+3)
43.Žáčik PavolHC Fighters Český Kalich3
(0+3)
70.Kos RobertHC Válec2
(8+2)
70.Marek MiloslavHC Střížov2
(4+2)
70.Matuschka PetrHC Warriors2
(4+2)
70.Mesároš MartinHC Boschton B2
(4+2)
70.Hrdlička JaroslavHC Motorfans2
(3+2)
70.Baloun MichalHC Válec2
(3+2)
70.Hlavatý MarekHC Boschton2
(3+2)
70.Ilenin MarekHC Boschton B2
(3+2)
70.Černovský MichalHC Warriors2
(3+2)
70.Zeman PavelHC Válec2
(3+2)
70.Mikl JanHC Střížov2
(2+2)
70.Šánek PavelHC Kondor2
(2+2)
70.Vašek ZdeněkHC Válec2
(2+2)
70.Vaňas MartinHC Warriors2
(2+2)
70.Lacina JanHC Válec2
(2+2)
70.Soukup RomanHC Boschton B2
(1+2)
70.Hajíček MartinHC Trendy ČB2
(1+2)
70.Vojta JiříHC Střížov2
(1+2)
70.Trs JaroslavHC WC2
(1+2)
70.Cík MiroslavHC Kondor2
(1+2)
70.Soukup VojtěchHC Kondor2
(1+2)
70.Meškán LadislavHC Fighters Český Kalich2
(1+2)
70.Pecha VáclavHC Trendy ČB2
(1+2)
70.Friedmann MartinHC Fighters Český Kalich2
(0+2)
70.Švagr MichalHC Warriors2
(0+2)
70.Míčka VáclavHC Střížov2
(0+2)
70.Sobolík JanHC Boschton B2
(0+2)
70.Pavlíček MichalHC Trendy ČB2
(0+2)
70.Soukup MichalHC Fighters Český Kalich2
(0+2)
99.Iral Václav ml.HC WC1
(8+1)
99.Hanzlík TomášHC Střížov1
(3+1)
99.Picka JanHC Střížov1
(3+1)
99.Roučka MartinHC Boschton B1
(3+1)
99.Lorenc JaroslavHC Kondor1
(3+1)
99.Vaněk ZbyněkHC Trendy ČB1
(2+1)
99.Šandera KarelLHK Mocní Kačeři1
(2+1)
99.Marek VladimírHC Trendy ČB1
(2+1)
99.Hučík EduardHC Válec1
(2+1)
99.Vitera JakubHC Trendy ČB1
(2+1)
99.Šustr PetrHC Střížov1
(2+1)
99.Podhola VáclavHC Motorfans1
(1+1)
99.Dohnal KarelHC Válec1
(1+1)
99.Prokeš JaroslavHC Válec1
(1+1)
99.Dušák MilanHC Trendy ČB1
(1+1)
99.Miroslav JindraHC Motorfans1
(1+1)
99.Gruber MichalLHK Mocní Kačeři1
(1+1)
99.Žlábek MichalHC Kondor1
(1+1)
99.Krejčí ZdeněkHC Motorfans1
(0+1)
99.Kossl MiloslavLHK Mocní Kačeři1
(0+1)
99.Janda RomanHC Fighters Český Kalich1
(0+1)
99.Merunka LadislavHC Fighters Český Kalich1
(0+1)
99.Švehla PetrHC Trendy ČB1
(0+1)
99.Salva JiříLHK Mocní Kačeři1
(0+1)
99.Střítězský MartinHC Střížov1
(0+1)
99.Lískovec PavelHC Trendy ČB1
(0+1)
99.Honza MichalHC Motorfans1
(0+1)
99.Chrástka JakubHC Motorfans1
(0+1)
99.Svoboda MichalHC Motorfans1
(0+1)
99.Hačko JanHC Motorfans1
(0+1)
99.Vrkoč MartinLHK Mocní Kačeři1
(0+1)
99.Medula ZdeněkHC Motorfans1
(0+1)
99.Krátký MilanHC Válec1
(0+1)
99.Valovič MilošHC Střížov1
(0+1)
99.Iral Václav stHC WC1
(0+1)
99.Bíca VáclavHC Boschton B1
(0+1)
99.Honner LadislavHC Motorfans1
(0+1)

Nejtrestanější hráči

ZČ - 1.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým počet vyloučení minuty
1.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři944
2.Caldr KarelHC Warriors632
3.Vaněk ZbyněkHC Trendy ČB429
4.Bartizal JanHC Fighters Český Kalich326
5.Bártík MichalHC Boschton B120
6.Král JakubHC Válec419
7.Hauser RadekHC Warriors316
7.Jíša JiříHC Trendy ČB316
9.Wiedermann MichaelHC WC515
10.Švehla PetrHC Trendy ČB213
10.Meškán LadislavHC Fighters Český Kalich213
12.Medula ZdeněkHC Motorfans412
12.Šmrha PavelHC Boschton B512
14.Klír PetrHC WC110
15.Šulista DavidHC Střížov39
15.Honza MichalHC Motorfans39
15.Lacina JanHC Válec39
15.Kolafa MichalHC Warriors39
15.Bartizal DavidHC WC39
15.Fidler MartinHC Střížov39
15.Marek MiloslavHC Střížov39
15.Žlábek MichalHC Kondor39
15.Sekyra FrantišekHC Trendy ČB39
15.Cík MiroslavHC Kondor39
15.Hrdlička JaroslavHC Motorfans39
26.Stehlík FrantišekHC Warriors26
26.Bárta LadislavHC WC26
26.Jílek JanHC Trendy ČB26
26.Pavlík JaroslavHC Warriors26
26.Picka JanHC Střížov26
26.Mejdrech DavidHC Motorfans26
26.Žáčik PavolHC Fighters Český Kalich26
26.Vrkoč MartinLHK Mocní Kačeři26
26.Gruber AlešHC Trendy ČB26
26.Chalupa TomášHC Trendy ČB26
26.Iral Václav ml.HC WC26
26.Vaněček TomášHC WC26
26.Kašík PetrHC Kondor26
26.Holý JaroslavHC Kondor26
26.Heřmánek PetrHC Boschton B26
41.Špulka VojtěchHC Střížov13
41.Kubín JakubHC Trendy ČB13
41.Veselý PatrikHC Střížov13
41.Iral Václav stHC WC13
41.Veselý NikoHC Kondor13
41.Malý KarelHC Trendy ČB13
41.Javný LukášHC WC13
41.Trs JaroslavHC WC13
41.Turko KarelHC Kondor13
41.Honner LadislavHC Motorfans13
41.Kamír OndřejHC Střížov13
41.Podhola VáclavHC Motorfans13
41.Matuschka PetrHC Warriors13
41.Štěpánek MartinHC WC13
41.Mesároš MartinHC Boschton B13
41.Lavička TomášHC Kondor13
41.Burger MichalHC Fighters Český Kalich13
41.Folkman LadislavHC Motorfans13
41.Dohnal KarelHC Válec13
41.Hačko JanHC Motorfans13
41.Salva JiříLHK Mocní Kačeři13
41.Janda RomanHC Fighters Český Kalich13
41.Černý JanLHK Mocní Kačeři13
41.Vazač JanHC Fighters Český Kalich13
41.Květoun JanHC Boschton13
41.Píša DanielHC Kondor13
41.Koleš RenéHC Válec13
41.Šánek PavelHC Kondor13
41.Pavela ml. AlešHC Motorfans13
41.Jasiak MartinHC Střížov13
41.Albrecht TomášHC Fighters Český Kalich13
41.Eliáš JanHC WC13
41.Pecha VáclavHC Trendy ČB13
41.Tautermann JanHC WC13
41.Černý DanielLHK Mocní Kačeři33
41.Strejček JakubHC WC13
41.Černovský MichalHC Warriors13
41.Vojta TomášHC Střížov13
41.Vida RadimHC WC13
41.Bezemek RomanHC Kondor13
41.Šolta VojtěchHC Warriors13
41.Chrástka JakubHC Motorfans13
41.Vobejda PavelHC Warriors13
41.Bašta PavelHC Warriors13
41.Baumruk JiříHC Boschton B13
41.Jindra MarekHC Střížov13
41.Ondok TomášHC Boschton B13
41.Víšek MiroslavHC Kondor13
41.Šlachta MichalHC Boschton23
41.Němec JanHC Fighters Český Kalich13
41.Beneš MichalLHK Mocní Kačeři13
41.Gruber MichalLHK Mocní Kačeři13
41.Hybrant MartinLHK Mocní Kačeři13
41.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři13
41.Sedlář TomášHC Kondor23
96.Špindler JiříHC Kondor10
96.Běhounek JaroslavHC Kondor10

Slušnost týmu

ZČ - 1.skupina 2019 / 2020

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC Válec79341.293.784.86
2.HC Boschton B911471.224.275.22
3.HC Střížov917511.8935.67
4.HC Kondor921542.332.576
5.HC Motorfans718542.5737.71
6.HC WC923762.563.38.44
7.LHK Mocní Kačeři923772.563.358.56
8.HC Fighters Český Kalich712601.7158.57
9.HC Warriors921842.3349.33
10.HC Trendy ČB921942.334.4810.44
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Tým ZápasySkóre Bilance Body
1.HC Pivní Kocouři749:143214
2.HC Fénix Ločenice853:341912
3.HC Radoni CB889:405010
4.HC Boschton538:13259
5.HC Plav846:55-97
6.HC Meta831:59-284
7.HC Hunters Homole742:83-414
8.HC Ledenice519:43-242
9.Vampires Hockey Team626:52-262

Kanadské bodování

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým Body (G+A)
1.Kysilka VáclavHC Radoni CB38 (30+8)
2.Stejskal DavidHC Radoni CB27 (14+13)
3.Mařík DenisHC Radoni CB27 (13+14)
4.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice17 (8+9)
5.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice16 (9+7)
6.Gdovin DanielHC Pivní Kocouři14 (10+4)
6.Lavička PavelHC Boschton14 (10+4)
8.Anderle JiříHC Hunters Homole14 (4+10)
9.Honner JakubHC NaturaMed Plav13 (8+5)
10.Kříha RomanHC Radoni CB13 (5+8)
11.Papšo TomášHC Pivní Kocouři12 (10+2)
12.Mlčák PetrHC Hunters Homole12 (9+3)
13.Postl JosefHC NaturaMed Plav12 (7+5)
13.Omelka RomanHC Boschton12 (7+5)
13.Ďurica MilanHC Hunters Homole12 (7+5)
13.Vobr JosefHC Meta12 (7+5)
17.Stejskal PetrHC Radoni CB12 (6+6)
18.Kotek LuděkHC Radoni CB12 (3+9)
19.Vahala TomášHC Meta11 (11+0)
20.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav11 (7+4)
21.Schwarz MiroslavHC Fénix Ločenice10 (8+2)
22.Rejman DanielHC Fénix Ločenice10 (5+5)
23.Božek RomanHC Ledenice9 (9+0)
24.Fischer MartinHC Hunters Homole9 (6+3)
25.Králík PetrHC Ledenice9 (5+4)
25.Dráb KamilVampires Hockey Team9 (5+4)
27.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav9 (4+5)
28.Pávek KarelHC NaturaMed Plav9 (3+6)
29.Kunt JiříHC Fénix Ločenice8 (6+2)
30.Klimeš MichalHC Hunters Homole8 (5+3)
31.Zeman PetrHC Fénix Ločenice8 (4+4)
32.Eliáš MichalVampires Hockey Team7 (7+0)
33.Petrášek RomanHC Pivní Kocouři7 (5+2)
34.Sieber JanHC Pivní Kocouři7 (4+3)
34.Syrový JanHC Pivní Kocouři7 (4+3)
36.Vítek VáclavHC Meta7 (3+4)
37.Masopust PetrHC Radoni CB7 (1+6)
37.Pešek TomášHC Pivní Kocouři7 (1+6)
39.Gennert MarekHC Radoni CB6 (5+1)
40.Klimeš StanislavHC Meta6 (4+2)
40.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice6 (4+2)
42.Maurenc MartinHC Boschton6 (3+3)
42.Bereš JosefVampires Hockey Team6 (3+3)
42.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice6 (3+3)
42.Kopic PetrHC NaturaMed Plav6 (3+3)
42.Jílek JaromírHC Pivní Kocouři6 (3+3)
47.Ševčík JiříHC Hunters Homole6 (2+4)
47.Holomel PavelHC Radoni CB6 (2+4)
49.Michalko PeterHC NaturaMed Plav5 (4+1)
50.Šulista MiroslavHC Radoni CB5 (3+2)
51.Bárta PavelHC NaturaMed Plav5 (2+3)
51.Šrámek JiříHC Fénix Ločenice5 (2+3)
51.Barták CtiradHC Hunters Homole5 (2+3)
51.Przeczek MartinVampires Hockey Team5 (2+3)
51.Bürger RichardHC Radoni CB5 (2+3)
51.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav5 (2+3)
57.Houška RostislavHC Pivní Kocouři5 (1+4)
57.Piegl RenéHC Radoni CB5 (1+4)
57.Koblas MilanHC Meta5 (1+4)
60.Němeček DanielHC Boschton5 (0+5)
61.Pikolon Tomáš stř.start Boschton BHC Boschton4 (4+0)
62.Neumann VítHC NaturaMed Plav4 (3+1)
63.Dvořák JiříHC Radoni CB4 (2+2)
64.Beránek LiborHC Fénix Ločenice4 (1+3)
64.Kelner MiroslavVampires Hockey Team4 (1+3)
64.Šívr JanHC NaturaMed Plav4 (1+3)
64.Klimeš StanislavHC Meta4 (1+3)
64.Kubeš JanHC Pivní Kocouři4 (1+3)
64.Jamrich MilanHC Boschton4 (1+3)
70.Švarc PetrHC Meta4 (0+4)
70.Šťastný VlastimilHC Radoni CB4 (0+4)
72.Vocilka JanVampires Hockey Team3 (3+0)
73.Schneider DavidHC Hunters Homole3 (2+1)
73.Honsa JiříHC Fénix Ločenice3 (2+1)
75.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice3 (1+2)
75.Pitra VáclavVampires Hockey Team3 (1+2)
75.Votruba JaromírHC Hunters Homole3 (1+2)
75.Lonsmín TomášHC NaturaMed Plav3 (1+2)
75.Stulík MiroslavHC Meta3 (1+2)
80.Radouch Antonín stř.start Boschton BHC Boschton2 (2+0)
80.Heřmánek PetrHC Boschton2 (2+0)
80.Voneš DanielHC Pivní Kocouři2 (2+0)
83.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav2 (1+1)
83.Kadlec MartinHC Ledenice2 (1+1)
83.Zoubek JindřichHC Ledenice2 (1+1)
83.Motejzík PetrHC Kondor2 (1+1)
83.Barták TomášHC Hunters Homole2 (1+1)
83.Poula ErikHC Hunters Homole2 (1+1)
83.Jabůrek MichalVampires Hockey Team2 (1+1)
83.Kortán DanielHC Boschton2 (1+1)
83.Smejkal JiříHC Radoni CB2 (1+1)
92.Kolář HynekHC Meta2 (0+2)
92.Vostracký JosefHC Ledenice2 (0+2)
92.Čakan PavolHC Meta2 (0+2)
95.Beneš RobertVampires Hockey Team1 (1+0)
95.Žáček MarekHC Pivní Kocouři1 (1+0)
95.Švec JanHC Meta1 (1+0)
95.Trnka MichalHC Hunters Homole1 (1+0)
95.Kubeš OndřejHC Pivní Kocouři1 (1+0)
95.Lamáček TomášHC Ledenice1 (1+0)
95.Pileček Vít stř.start Boschton BHC Boschton1 (1+0)
95.Neškodný DavidHC Hunters Homole1 (1+0)
95.Štegbauer JiříHC Meta1 (1+0)
104.Kouba JaroslavHC Pivní Kocouři1 (0+1)
104.Borovka DavidHC Ledenice1 (0+1)
104.Vincenc JanHC Meta1 (0+1)
104.Vostracký PavelHC Ledenice1 (0+1)
104.Bravenec JosefHC NaturaMed Plav1 (0+1)
104.Dolejš LubošHC Ledenice1 (0+1)
104.Anderle JiříHC Hunters Homole1 (0+1)
104.Fiala LukášVampires Hockey Team1 (0+1)
104.Tůma PetrHC Ledenice1 (0+1)
104.Kříha VladimírHC Radoni CB1 (0+1)
104.Komrska JanHC Fénix Ločenice1 (0+1)
104.Jurčík EduardVampires Hockey Team1 (0+1)
104.Barták Ctirad st.HC Hunters Homole1 (0+1)
104.Janoušek JiříHC Hunters Homole1 (0+1)

Nejlepší střelci

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým G+A (KB)
1.Kysilka VáclavHC Radoni CB30 +8 (38)
2.Stejskal DavidHC Radoni CB14 +13 (27)
3.Mařík DenisHC Radoni CB13 +14 (27)
4.Vahala TomášHC Meta11 +0 (11)
5.Lavička PavelHC Boschton10 +4 (14)
5.Gdovin DanielHC Pivní Kocouři10 +4 (14)
7.Papšo TomášHC Pivní Kocouři10 +2 (12)
8.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice9 +7 (16)
9.Mlčák PetrHC Hunters Homole9 +3 (12)
10.Božek RomanHC Ledenice9 +0 (9)
11.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice8 +9 (17)
12.Honner JakubHC NaturaMed Plav8 +5 (13)
13.Schwarz MiroslavHC Fénix Ločenice8 +2 (10)
14.Vobr JosefHC Meta7 +5 (12)
14.Ďurica MilanHC Hunters Homole7 +5 (12)
14.Omelka RomanHC Boschton7 +5 (12)
14.Postl JosefHC NaturaMed Plav7 +5 (12)
18.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav7 +4 (11)
19.Eliáš MichalVampires Hockey Team7 +0 (7)
20.Stejskal PetrHC Radoni CB6 +6 (12)
21.Fischer MartinHC Hunters Homole6 +3 (9)
22.Kunt JiříHC Fénix Ločenice6 +2 (8)
23.Kříha RomanHC Radoni CB5 +8 (13)
24.Rejman DanielHC Fénix Ločenice5 +5 (10)
25.Králík PetrHC Ledenice5 +4 (9)
25.Dráb KamilVampires Hockey Team5 +4 (9)
27.Klimeš MichalHC Hunters Homole5 +3 (8)
28.Petrášek RomanHC Pivní Kocouři5 +2 (7)
29.Gennert MarekHC Radoni CB5 +1 (6)
30.Anderle JiříHC Hunters Homole4 +10 (14)
31.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav4 +5 (9)
32.Zeman PetrHC Fénix Ločenice4 +4 (8)
33.Syrový JanHC Pivní Kocouři4 +3 (7)
33.Sieber JanHC Pivní Kocouři4 +3 (7)
35.Klimeš StanislavHC Meta4 +2 (6)
35.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice4 +2 (6)
37.Michalko PeterHC NaturaMed Plav4 +1 (5)
38.Pikolon Tomáš stř.start Boschton BHC Boschton4 +0 (4)
39.Kotek LuděkHC Radoni CB3 +9 (12)
40.Pávek KarelHC NaturaMed Plav3 +6 (9)
41.Vítek VáclavHC Meta3 +4 (7)
42.Maurenc MartinHC Boschton3 +3 (6)
42.Jílek JaromírHC Pivní Kocouři3 +3 (6)
42.Kopic PetrHC NaturaMed Plav3 +3 (6)
42.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice3 +3 (6)
42.Bereš JosefVampires Hockey Team3 +3 (6)
47.Šulista MiroslavHC Radoni CB3 +2 (5)
48.Neumann VítHC NaturaMed Plav3 +1 (4)
49.Vocilka JanVampires Hockey Team3 +0 (3)
50.Holomel PavelHC Radoni CB2 +4 (6)
50.Ševčík JiříHC Hunters Homole2 +4 (6)
52.Barták CtiradHC Hunters Homole2 +3 (5)
52.Przeczek MartinVampires Hockey Team2 +3 (5)
52.Bárta PavelHC NaturaMed Plav2 +3 (5)
52.Šrámek JiříHC Fénix Ločenice2 +3 (5)
52.Bürger RichardHC Radoni CB2 +3 (5)
52.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav2 +3 (5)
58.Dvořák JiříHC Radoni CB2 +2 (4)
59.Honsa JiříHC Fénix Ločenice2 +1 (3)
59.Schneider DavidHC Hunters Homole2 +1 (3)
61.Voneš DanielHC Pivní Kocouři2 +0 (2)
61.Radouch Antonín stř.start Boschton BHC Boschton2 +0 (2)
61.Heřmánek PetrHC Boschton2 +0 (2)
64.Pešek TomášHC Pivní Kocouři1 +6 (7)
64.Masopust PetrHC Radoni CB1 +6 (7)
66.Houška RostislavHC Pivní Kocouři1 +4 (5)
66.Koblas MilanHC Meta1 +4 (5)
66.Piegl RenéHC Radoni CB1 +4 (5)
69.Beránek LiborHC Fénix Ločenice1 +3 (4)
69.Klimeš StanislavHC Meta1 +3 (4)
69.Kubeš JanHC Pivní Kocouři1 +3 (4)
69.Šívr JanHC NaturaMed Plav1 +3 (4)
69.Kelner MiroslavVampires Hockey Team1 +3 (4)
69.Jamrich MilanHC Boschton1 +3 (4)
75.Votruba JaromírHC Hunters Homole1 +2 (3)
75.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice1 +2 (3)
75.Stulík MiroslavHC Meta1 +2 (3)
75.Pitra VáclavVampires Hockey Team1 +2 (3)
75.Lonsmín TomášHC NaturaMed Plav1 +2 (3)
80.Barták TomášHC Hunters Homole1 +1 (2)
80.Kortán DanielHC Boschton1 +1 (2)
80.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav1 +1 (2)
80.Poula ErikHC Hunters Homole1 +1 (2)
80.Smejkal JiříHC Radoni CB1 +1 (2)
80.Kadlec MartinHC Ledenice1 +1 (2)
80.Motejzík PetrHC Kondor1 +1 (2)
80.Zoubek JindřichHC Ledenice1 +1 (2)
80.Jabůrek MichalVampires Hockey Team1 +1 (2)
89.Trnka MichalHC Hunters Homole1 +0 (1)
89.Lamáček TomášHC Ledenice1 +0 (1)
89.Žáček MarekHC Pivní Kocouři1 +0 (1)
89.Neškodný DavidHC Hunters Homole1 +0 (1)
89.Kubeš OndřejHC Pivní Kocouři1 +0 (1)
89.Beneš RobertVampires Hockey Team1 +0 (1)
89.Pileček Vít stř.start Boschton BHC Boschton1 +0 (1)
89.Švec JanHC Meta1 +0 (1)
89.Štegbauer JiříHC Meta1 +0 (1)

Nejlepší nahrávači (1. asistence)

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým A
G+A
1.Mařík DenisHC Radoni CB14
(13+14)
2.Stejskal DavidHC Radoni CB13
(14+13)
3.Anderle JiříHC Hunters Homole10
(4+10)
4.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice9
(8+9)
4.Kotek LuděkHC Radoni CB9
(3+9)
6.Kysilka VáclavHC Radoni CB8
(30+8)
6.Kříha RomanHC Radoni CB8
(5+8)
8.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice7
(9+7)
9.Stejskal PetrHC Radoni CB6
(6+6)
9.Pávek KarelHC NaturaMed Plav6
(3+6)
9.Pešek TomášHC Pivní Kocouři6
(1+6)
9.Masopust PetrHC Radoni CB6
(1+6)
13.Honner JakubHC NaturaMed Plav5
(8+5)
13.Vobr JosefHC Meta5
(7+5)
13.Ďurica MilanHC Hunters Homole5
(7+5)
13.Omelka RomanHC Boschton5
(7+5)
13.Postl JosefHC NaturaMed Plav5
(7+5)
13.Rejman DanielHC Fénix Ločenice5
(5+5)
13.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav5
(4+5)
13.Němeček DanielHC Boschton5
(0+5)
21.Lavička PavelHC Boschton4
(10+4)
21.Gdovin DanielHC Pivní Kocouři4
(10+4)
21.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav4
(7+4)
21.Králík PetrHC Ledenice4
(5+4)
21.Dráb KamilVampires Hockey Team4
(5+4)
21.Zeman PetrHC Fénix Ločenice4
(4+4)
21.Vítek VáclavHC Meta4
(3+4)
21.Ševčík JiříHC Hunters Homole4
(2+4)
21.Holomel PavelHC Radoni CB4
(2+4)
21.Houška RostislavHC Pivní Kocouři4
(1+4)
21.Koblas MilanHC Meta4
(1+4)
21.Piegl RenéHC Radoni CB4
(1+4)
21.Šťastný VlastimilHC Radoni CB4
(0+4)
21.Švarc PetrHC Meta4
(0+4)
35.Mlčák PetrHC Hunters Homole3
(9+3)
35.Fischer MartinHC Hunters Homole3
(6+3)
35.Klimeš MichalHC Hunters Homole3
(5+3)
35.Sieber JanHC Pivní Kocouři3
(4+3)
35.Syrový JanHC Pivní Kocouři3
(4+3)
35.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice3
(3+3)
35.Bereš JosefVampires Hockey Team3
(3+3)
35.Maurenc MartinHC Boschton3
(3+3)
35.Jílek JaromírHC Pivní Kocouři3
(3+3)
35.Kopic PetrHC NaturaMed Plav3
(3+3)
35.Barták CtiradHC Hunters Homole3
(2+3)
35.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav3
(2+3)
35.Przeczek MartinVampires Hockey Team3
(2+3)
35.Šrámek JiříHC Fénix Ločenice3
(2+3)
35.Bürger RichardHC Radoni CB3
(2+3)
35.Bárta PavelHC NaturaMed Plav3
(2+3)
35.Jamrich MilanHC Boschton3
(1+3)
35.Kubeš JanHC Pivní Kocouři3
(1+3)
35.Šívr JanHC NaturaMed Plav3
(1+3)
35.Kelner MiroslavVampires Hockey Team3
(1+3)
35.Beránek LiborHC Fénix Ločenice3
(1+3)
35.Klimeš StanislavHC Meta3
(1+3)
57.Papšo TomášHC Pivní Kocouři2
(10+2)
57.Schwarz MiroslavHC Fénix Ločenice2
(8+2)
57.Kunt JiříHC Fénix Ločenice2
(6+2)
57.Petrášek RomanHC Pivní Kocouři2
(5+2)
57.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice2
(4+2)
57.Klimeš StanislavHC Meta2
(4+2)
57.Šulista MiroslavHC Radoni CB2
(3+2)
57.Dvořák JiříHC Radoni CB2
(2+2)
57.Votruba JaromírHC Hunters Homole2
(1+2)
57.Pitra VáclavVampires Hockey Team2
(1+2)
57.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice2
(1+2)
57.Lonsmín TomášHC NaturaMed Plav2
(1+2)
57.Stulík MiroslavHC Meta2
(1+2)
57.Kolář HynekHC Meta2
(0+2)
57.Vostracký JosefHC Ledenice2
(0+2)
57.Čakan PavolHC Meta2
(0+2)
73.Gennert MarekHC Radoni CB1
(5+1)
73.Michalko PeterHC NaturaMed Plav1
(4+1)
73.Neumann VítHC NaturaMed Plav1
(3+1)
73.Schneider DavidHC Hunters Homole1
(2+1)
73.Honsa JiříHC Fénix Ločenice1
(2+1)
73.Jabůrek MichalVampires Hockey Team1
(1+1)
73.Barták TomášHC Hunters Homole1
(1+1)
73.Zoubek JindřichHC Ledenice1
(1+1)
73.Kortán DanielHC Boschton1
(1+1)
73.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav1
(1+1)
73.Smejkal JiříHC Radoni CB1
(1+1)
73.Kadlec MartinHC Ledenice1
(1+1)
73.Poula ErikHC Hunters Homole1
(1+1)
73.Motejzík PetrHC Kondor1
(1+1)
73.Anderle JiříHC Hunters Homole1
(0+1)
73.Fiala LukášVampires Hockey Team1
(0+1)
73.Bravenec JosefHC NaturaMed Plav1
(0+1)
73.Dolejš LubošHC Ledenice1
(0+1)
73.Janoušek JiříHC Hunters Homole1
(0+1)
73.Komrska JanHC Fénix Ločenice1
(0+1)
73.Vincenc JanHC Meta1
(0+1)
73.Vostracký PavelHC Ledenice1
(0+1)
73.Barták Ctirad st.HC Hunters Homole1
(0+1)
73.Borovka DavidHC Ledenice1
(0+1)
73.Tůma PetrHC Ledenice1
(0+1)
73.Kouba JaroslavHC Pivní Kocouři1
(0+1)
73.Kříha VladimírHC Radoni CB1
(0+1)
73.Jurčík EduardVampires Hockey Team1
(0+1)

Nejtrestanější hráči

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým počet vyloučení minuty
1.Markytán PetrHC Ledenice230
2.Němeček DanielHC Boschton412
2.Houška RostislavHC Pivní Kocouři412
4.Vébr VáclavVampires Hockey Team39
4.Bravenec JosefHC NaturaMed Plav39
4.Králík PetrHC Ledenice39
7.Smejkal JiříHC Radoni CB26
7.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice26
7.Anderle JiříHC Hunters Homole26
7.Jamrich MilanHC Boschton26
7.Jabůrek MichalVampires Hockey Team26
7.Štegbauer JiříHC Meta26
7.Jílek JaromírHC Pivní Kocouři26
7.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav26
7.Borovka DavidHC Ledenice26
7.Pileček Vít stř.start Boschton BHC Boschton26
17.Pazourek LukášHC Meta13
17.Schwarz MiroslavHC Fénix Ločenice13
17.Klein AdolfHC Fénix Ločenice13
17.Schneider DavidHC Hunters Homole13
17.Voneš DanielHC Pivní Kocouři13
17.Motejzík PetrHC Kondor13
17.Gdovin DanielHC Pivní Kocouři13
17.Zoubek JindřichHC Ledenice13
17.Kříha RomanHC Radoni CB13
17.Dolejší AlešVampires Hockey Team13
17.Kortán DanielHC Boschton13
17.Pešek TomášHC Pivní Kocouři13
17.Bürger RichardHC Radoni CB23
17.Šťastný VlastimilHC Radoni CB13
17.Hansalander TomášHC Boschton13
17.Klimeš StanislavHC Meta13
17.Stulík MiroslavHC Meta13
17.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice13
17.Neškodný DavidHC Hunters Homole13
17.Habart PetrHC Meta13
17.Honner JakubHC NaturaMed Plav33
17.Rejman DanielHC Fénix Ločenice13
17.Mařík DenisHC Radoni CB13
17.Syrový JanHC Pivní Kocouři13
17.Fischer MartinHC Hunters Homole13
17.Vahala TomášHC Meta13
17.Lavička PavelHC Boschton13
17.Ševčík JiříHC Hunters Homole13
17.Jurčík EduardVampires Hockey Team13
17.Fyrbach DavidHC Ledenice13
17.Eliáš MichalVampires Hockey Team13
17.Kysilka VáclavHC Radoni CB13
17.Kelner MiroslavVampires Hockey Team13
17.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice13
17.Šimek PetrVampires Hockey Team13
17.Dvořák JiříHC Radoni CB13
17.Honsa JiříHC Fénix Ločenice13
17.Stejskal DavidHC Radoni CB13
17.Vítek VáclavHC Meta13
17.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav13
17.Švarc PetrHC Meta13
17.Klimeš StanislavHC Meta13
17.Ďurica MilanHC Hunters Homole13
17.Novotný MarekHC NaturaMed Plav23
61.Šulista MiroslavHC Radoni CB10

Slušnost týmu

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC Fénix Ločenice8824133
2.HC NaturaMed Plav811241.382.183
3.HC Hunters Homole7721133
4.HC Radoni CB811271.382.453.38
5.HC Meta810301.2533.75
6.HC Pivní Kocouři710301.4334.29
7.Vampires Hockey Team610301.6735
8.HC Boschton511332.236.6
9.HC Ledenice5105425.410.8
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas




s