Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Statistiky Oranžová skupina



Oranžová skupina - 2 kolo 2019 / 2020

Poř. Tým ZápasySkóre Bilance Body
1.HC Meta531:3016
2.HC Střížov216:884
2.HC Plav216:884
4.LHK Kačeři313:22-92
5.HC Hunters Homole16:7-10
5.HC Boschton B16:7-10
5.Vampires Hockey Team15:6-10
8.HC WC15:10-50

Kanadské bodování

Oranžová skupina - 2 kolo 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým Body (G+A)
1.Švec JanHC Meta11 (8+3)
2.Vobr JosefHC Meta9 (5+4)
3.Honner JakubHC NaturaMed Plav8 (4+4)
4.Pávek KarelHC NaturaMed Plav6 (4+2)
5.Švarc PetrHC Meta6 (2+4)
6.Koblas MilanHC Meta5 (4+1)
7.Čakan PavolHC Meta5 (3+2)
7.Vahala TomášHC Meta5 (3+2)
9.Postl JosefHC NaturaMed Plav5 (2+3)
10.Marek MiloslavHC Střížov4 (3+1)
11.Vojta JiříHC Střížov4 (2+2)
11.Fidler MartinHC Střížov4 (2+2)
11.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav4 (2+2)
11.Ďurica MilanHC Hunters Homole4 (2+2)
15.Pitra VáclavVampires Hockey Team4 (1+3)
15.Vítek VáclavHC Meta4 (1+3)
15.Klimeš StanislavHC Meta4 (1+3)
18.Stulík MiroslavHC Meta4 (0+4)
19.Dráb KamilVampires Hockey Team3 (3+0)
20.Anderle JiříHC Hunters Homole3 (2+1)
21.Michalko PeterHC NaturaMed Plav3 (1+2)
22.Stejskal JiříHC Meta2 (2+0)
22.Mlčák PetrHC Hunters Homole2 (2+0)
22.Dudák JakubLHK Mocní Kačeři2 (2+0)
22.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav2 (2+0)
22.Kunzl DavidLHK Mocní Kačeři2 (2+0)
27.Hybrant MartinLHK Mocní Kačeři2 (1+1)
27.Černý DanielLHK Mocní Kačeři2 (1+1)
27.Vida RadimHC WC2 (1+1)
27.Míšek PatrikHC WC2 (1+1)
27.Klíma JosefHC Boschton B2 (1+1)
27.Šlachta MichalLHK Mocní Kačeři2 (1+1)
27.Habart PetrHC Meta2 (1+1)
27.Šandera KarelLHK Mocní Kačeři2 (1+1)
27.Bartizal DavidHC WC2 (1+1)
27.Marek JiříHC Boschton B2 (1+1)
27.Heřmánek PetrHC Boschton B2 (1+1)
27.Hanzlík TomášHC Střížov2 (1+1)
27.Carva DominikLHK Mocní Kačeři2 (1+1)
27.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři2 (1+1)
27.Beneš MichalLHK Mocní Kačeři2 (1+1)
42.Ferdan JiříHC NaturaMed Plav2 (0+2)
42.Ondok TomášHC Boschton B2 (0+2)
42.Holba MiloslavHC Meta2 (0+2)
42.Hrubý MarekHC Meta2 (0+2)
46.Pazourek LukášHC Meta1 (1+0)
46.Vébr VáclavVampires Hockey Team1 (1+0)
46.Gruber MichalLHK Mocní Kačeři1 (1+0)
46.Šulista DavidHC Střížov1 (1+0)
46.Picka JanHC Střížov1 (1+0)
46.Pikolon TomášHC Boschton B1 (1+0)
46.Salva JiříLHK Mocní Kačeři1 (1+0)
46.Novotný MarekHC NaturaMed Plav1 (1+0)
46.Wiedermann MichaelHC WC1 (1+0)
46.Strejček JakubHC WC1 (1+0)
46.Roučka MartinHC Boschton B1 (1+0)
46.Jasiak MartinHC Střížov1 (1+0)
46.Špulka VojtěchHC Střížov1 (1+0)
46.Šmrha PavelHC Boschton B1 (1+0)
60.Fischer MartinHC Hunters Homole1 (0+1)
60.Šívr JanHC NaturaMed Plav1 (0+1)
60.Mesároš MartinHC Boschton B1 (0+1)
60.Filip MartinHC Střížov1 (0+1)
60.Kamír OndřejHC Střížov1 (0+1)
60.Nejedlý JanLHK Mocní Kačeři1 (0+1)
60.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři1 (0+1)
60.Dolejší AlešVampires Hockey Team1 (0+1)
60.Barták CtiradHC Hunters Homole1 (0+1)
60.Kossl MiloslavLHK Mocní Kačeři1 (0+1)
60.Ševčík JiříHC Hunters Homole1 (0+1)
60.Pavel MartinHC Střížov1 (0+1)
60.Jaroš JakubHC Střížov1 (0+1)
60.Zajíček TomášLHK Mocní Kačeři1 (0+1)
60.Květoun JanLHK Mocní Kačeři1 (0+1)

Nejlepší střelci

Oranžová skupina - 2 kolo 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým G+A (KB)
1.Švec JanHC Meta8 +3 (11)
2.Vobr JosefHC Meta5 +4 (9)
3.Honner JakubHC NaturaMed Plav4 +4 (8)
4.Pávek KarelHC NaturaMed Plav4 +2 (6)
5.Koblas MilanHC Meta4 +1 (5)
6.Vahala TomášHC Meta3 +2 (5)
6.Čakan PavolHC Meta3 +2 (5)
8.Marek MiloslavHC Střížov3 +1 (4)
9.Dráb KamilVampires Hockey Team3 +0 (3)
10.Švarc PetrHC Meta2 +4 (6)
11.Postl JosefHC NaturaMed Plav2 +3 (5)
12.Fidler MartinHC Střížov2 +2 (4)
12.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav2 +2 (4)
12.Ďurica MilanHC Hunters Homole2 +2 (4)
12.Vojta JiříHC Střížov2 +2 (4)
16.Anderle JiříHC Hunters Homole2 +1 (3)
17.Kunzl DavidLHK Mocní Kačeři2 +0 (2)
17.Mlčák PetrHC Hunters Homole2 +0 (2)
17.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav2 +0 (2)
17.Dudák JakubLHK Mocní Kačeři2 +0 (2)
17.Stejskal JiříHC Meta2 +0 (2)
22.Klimeš StanislavHC Meta1 +3 (4)
22.Pitra VáclavVampires Hockey Team1 +3 (4)
22.Vítek VáclavHC Meta1 +3 (4)
25.Michalko PeterHC NaturaMed Plav1 +2 (3)
26.Beneš MichalLHK Mocní Kačeři1 +1 (2)
26.Hybrant MartinLHK Mocní Kačeři1 +1 (2)
26.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři1 +1 (2)
26.Heřmánek PetrHC Boschton B1 +1 (2)
26.Carva DominikLHK Mocní Kačeři1 +1 (2)
26.Habart PetrHC Meta1 +1 (2)
26.Bartizal DavidHC WC1 +1 (2)
26.Marek JiříHC Boschton B1 +1 (2)
26.Šlachta MichalLHK Mocní Kačeři1 +1 (2)
26.Klíma JosefHC Boschton B1 +1 (2)
26.Šandera KarelLHK Mocní Kačeři1 +1 (2)
26.Míšek PatrikHC WC1 +1 (2)
26.Vida RadimHC WC1 +1 (2)
26.Hanzlík TomášHC Střížov1 +1 (2)
26.Černý DanielLHK Mocní Kačeři1 +1 (2)
41.Pikolon TomášHC Boschton B1 +0 (1)
41.Strejček JakubHC WC1 +0 (1)
41.Wiedermann MichaelHC WC1 +0 (1)
41.Salva JiříLHK Mocní Kačeři1 +0 (1)
41.Jasiak MartinHC Střížov1 +0 (1)
41.Roučka MartinHC Boschton B1 +0 (1)
41.Šulista DavidHC Střížov1 +0 (1)
41.Picka JanHC Střížov1 +0 (1)
41.Gruber MichalLHK Mocní Kačeři1 +0 (1)
41.Novotný MarekHC NaturaMed Plav1 +0 (1)
41.Pazourek LukášHC Meta1 +0 (1)
41.Špulka VojtěchHC Střížov1 +0 (1)
41.Vébr VáclavVampires Hockey Team1 +0 (1)
41.Šmrha PavelHC Boschton B1 +0 (1)

Nejlepší nahrávači (1. asistence)

Oranžová skupina - 2 kolo 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým A
G+A
1.Vobr JosefHC Meta4
(5+4)
1.Honner JakubHC NaturaMed Plav4
(4+4)
1.Švarc PetrHC Meta4
(2+4)
1.Stulík MiroslavHC Meta4
(0+4)
5.Švec JanHC Meta3
(8+3)
5.Postl JosefHC NaturaMed Plav3
(2+3)
5.Klimeš StanislavHC Meta3
(1+3)
5.Pitra VáclavVampires Hockey Team3
(1+3)
5.Vítek VáclavHC Meta3
(1+3)
10.Pávek KarelHC NaturaMed Plav2
(4+2)
10.Čakan PavolHC Meta2
(3+2)
10.Vahala TomášHC Meta2
(3+2)
10.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav2
(2+2)
10.Ďurica MilanHC Hunters Homole2
(2+2)
10.Vojta JiříHC Střížov2
(2+2)
10.Fidler MartinHC Střížov2
(2+2)
10.Michalko PeterHC NaturaMed Plav2
(1+2)
10.Ondok TomášHC Boschton B2
(0+2)
10.Holba MiloslavHC Meta2
(0+2)
10.Ferdan JiříHC NaturaMed Plav2
(0+2)
10.Hrubý MarekHC Meta2
(0+2)
22.Koblas MilanHC Meta1
(4+1)
22.Marek MiloslavHC Střížov1
(3+1)
22.Anderle JiříHC Hunters Homole1
(2+1)
22.Šlachta MichalLHK Mocní Kačeři1
(1+1)
22.Hybrant MartinLHK Mocní Kačeři1
(1+1)
22.Šandera KarelLHK Mocní Kačeři1
(1+1)
22.Heřmánek PetrHC Boschton B1
(1+1)
22.Carva DominikLHK Mocní Kačeři1
(1+1)
22.Vida RadimHC WC1
(1+1)
22.Bartizal DavidHC WC1
(1+1)
22.Černý DanielLHK Mocní Kačeři1
(1+1)
22.Marek JiříHC Boschton B1
(1+1)
22.Klíma JosefHC Boschton B1
(1+1)
22.Beneš MichalLHK Mocní Kačeři1
(1+1)
22.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři1
(1+1)
22.Míšek PatrikHC WC1
(1+1)
22.Habart PetrHC Meta1
(1+1)
22.Hanzlík TomášHC Střížov1
(1+1)
22.Pavel MartinHC Střížov1
(0+1)
22.Šívr JanHC NaturaMed Plav1
(0+1)
22.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři1
(0+1)
22.Zajíček TomášLHK Mocní Kačeři1
(0+1)
22.Barták CtiradHC Hunters Homole1
(0+1)
22.Jaroš JakubHC Střížov1
(0+1)
22.Filip MartinHC Střížov1
(0+1)
22.Kossl MiloslavLHK Mocní Kačeři1
(0+1)
22.Ševčík JiříHC Hunters Homole1
(0+1)
22.Květoun JanLHK Mocní Kačeři1
(0+1)
22.Dolejší AlešVampires Hockey Team1
(0+1)
22.Nejedlý JanLHK Mocní Kačeři1
(0+1)
22.Kamír OndřejHC Střížov1
(0+1)
22.Fischer MartinHC Hunters Homole1
(0+1)
22.Mesároš MartinHC Boschton B1
(0+1)

Slušnost týmu

Oranžová skupina - 2 kolo 2019 / 2020

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC Střížov2130.531.5
2.HC Hunters Homole113133
3.HC Meta56201.23.334
4.LHK Mocní Kačeři3618236
5.HC NaturaMed Plav2412236
6.Vampires Hockey Team126236
7.HC WC14124312
8.HC Boschton B14124312
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas




s