Oranžová skupina 2106/17

Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Statistiky Oranžové skupiny v sezóně 2018/19



Oranžová skupina 2018 / 2019

Poř. Tým ZápasySkóre Bilance Body
1.HC Ledenice213:674
2.HC Kondor215:963
3.STS Chvojkovice110:642
4.HC Hunters Homole213:1032
5.HC Boschton B15:412
6.HC Plav213:1302
7.LHK Kačeři210:15-52
8.HC Motorfans15:501
9.HC Meta210:11-11
10.HC WC311:18-71
11.Vampires Hockey Team15:9-40
11.HC Warriors13:7-40

Kanadské bodování

Oranžová skupina 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým Body (G+A)
1.Postl JosefHC NaturaMed Plav8 (4+4)
2.Hlavica RomanHC Kondor6 (5+1)
3.Pávek KarelHC NaturaMed Plav6 (4+2)
4.Králík PetrHC Ledenice6 (2+4)
5.Markytán PetrHC Ledenice5 (3+2)
5.Vostracký JosefHC Ledenice5 (3+2)
7.Sobolík VlastimilSTS Chvojkovice-Brod5 (2+3)
7.Lavička TomášHC Kondor5 (2+3)
7.Anderle JiříHC Hunters Homole5 (2+3)
10.Ruprecht PetrSTS Chvojkovice-Brod4 (4+0)
10.Eliáš JanHC WC4 (4+0)
10.Veselý NikoHC Kondor4 (4+0)
13.Kesl JosefHC Ledenice4 (3+1)
13.Bohdal PavelHC Meta4 (3+1)
15.Šívr JanHC NaturaMed Plav4 (2+2)
15.Zelenka LukášVampires Hockey Team4 (2+2)
17.Vávra DanielHC WC4 (1+3)
18.Ďurica MilanHC Hunters Homole3 (3+0)
19.Černý DanielLHK Mocní Kačeři3 (2+1)
19.Habart PetrHC Meta3 (2+1)
19.Vida RadimHC WC3 (2+1)
19.Radouch VáclavHC Motorfans3 (2+1)
19.Ciml FrantišekLHK Mocní Kačeři3 (2+1)
19.Klimeš MichalHC Hunters Homole3 (2+1)
19.Fischer MartinHC Hunters Homole3 (2+1)
26.Čurda JiříHC NaturaMed Plav3 (1+2)
26.Poula ErikHC Hunters Homole3 (1+2)
26.Jirák MartinHC Kondor3 (1+2)
26.Vobr JosefHC Meta3 (1+2)
30.Neškodný DavidHC Hunters Homole3 (0+3)
30.Carva DominikLHK Mocní Kačeři3 (0+3)
32.Pavlík JaroslavHC Warriors2 (2+0)
32.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav2 (2+0)
32.Černý JanLHK Mocní Kačeři2 (2+0)
35.Dráb KamilVampires Hockey Team2 (1+1)
35.Folkman LadislavHC Motorfans2 (1+1)
35.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři2 (1+1)
35.Lhota JiříSTS Chvojkovice-Brod2 (1+1)
35.Lorenc JaroslavHC Kondor2 (1+1)
35.Tautermann JanHC WC2 (1+1)
35.Čelikovský JakubLHK Mocní Kačeři2 (1+1)
35.Votruba JaromírHC Hunters Homole2 (1+1)
35.Bíca VáclavHC Boschton B2 (1+1)
35.Kolář HynekHC Meta2 (1+1)
35.Wiedermann MichaelHC WC2 (1+1)
35.Sobolík JanHC Boschton B2 (1+1)
35.Dolejš LubošHC Ledenice2 (1+1)
35.Barták CtiradHC Hunters Homole2 (1+1)
49.Klíma JosefHC Boschton B2 (0+2)
49.Lamáček TomášHC Ledenice2 (0+2)
49.Špindler JiříHC Kondor2 (0+2)
49.Beneš RobertVampires Hockey Team2 (0+2)
53.Kocourek LukášVampires Hockey Team1 (1+0)
53.Vébr VáclavVampires Hockey Team1 (1+0)
53.Faktor BronislavHC Boschton B1 (1+0)
53.Tschauder ČestmírHC Meta1 (1+0)
53.Borovka DavidHC Ledenice1 (1+0)
53.Bazal LukášHC Motorfans1 (1+0)
53.Holba MiloslavHC Meta1 (1+0)
53.Šandera KarelLHK Mocní Kačeři1 (1+0)
53.Klimeš StanislavHC Meta1 (1+0)
53.Hüttner TomášHC Hunters Homole1 (1+0)
53.Bárta LadislavHC WC1 (1+0)
53.Mandát JanSTS Chvojkovice-Brod1 (1+0)
53.Musil JanSTS Chvojkovice-Brod1 (1+0)
53.Honner LadislavHC Motorfans1 (1+0)
53.Vránek PatrikHC Kondor1 (1+0)
53.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři1 (1+0)
53.Matašovský MilanSTS Chvojkovice-Brod1 (1+0)
53.Hauser RadekHC Warriors1 (1+0)
53.Strejček JakubHC WC1 (1+0)
53.Mesároš MartinHC Boschton B1 (1+0)
53.Roučka MartinHC Boschton B1 (1+0)
74.Vítek VáclavHC Meta1 (0+1)
74.Iral Václav ml.HC WC1 (0+1)
74.Trs JaroslavHC WC1 (0+1)
74.Ardolf MartinHC WC1 (0+1)
74.Medula ZdeněkHC Motorfans1 (0+1)
74.Švepeš VáclavSTS Chvojkovice-Brod1 (0+1)
74.Turko KarelHC Kondor1 (0+1)
74.Jiránek MatějLHK Mocní Kačeři1 (0+1)
74.Šibor RostislavSTS Chvojkovice-Brod1 (0+1)
74.Vobejda PavelHC Warriors1 (0+1)
74.Michalko PeterHC NaturaMed Plav1 (0+1)
74.Klír PetrHC WC1 (0+1)
74.Švarc PetrHC Meta1 (0+1)
74.Motejzík PetrHC Motorfans1 (0+1)
74.Burda VáclavSTS Chvojkovice-Brod1 (0+1)
74.Zaleš MilanSTS Chvojkovice-Brod1 (0+1)
74.Mikšíček VáclavHC Warriors1 (0+1)
74.Kopic PetrHC NaturaMed Plav1 (0+1)
74.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav1 (0+1)
74.Šefčík PetrHC WC1 (0+1)
74.Kapoun FilipHC Hunters Homole1 (0+1)
74.Koblas MilanHC Meta1 (0+1)

Nejlepší střelci

Oranžová skupina 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým G+A (KB)
1.Hlavica RomanHC Kondor5 +1 (6)
2.Postl JosefHC NaturaMed Plav4 +4 (8)
3.Pávek KarelHC NaturaMed Plav4 +2 (6)
4.Veselý NikoHC Kondor4 +0 (4)
4.Eliáš JanHC WC4 +0 (4)
4.Ruprecht PetrSTS Chvojkovice-Brod4 +0 (4)
7.Vostracký JosefHC Ledenice3 +2 (5)
7.Markytán PetrHC Ledenice3 +2 (5)
9.Bohdal PavelHC Meta3 +1 (4)
9.Kesl JosefHC Ledenice3 +1 (4)
11.Ďurica MilanHC Hunters Homole3 +0 (3)
12.Králík PetrHC Ledenice2 +4 (6)
13.Sobolík VlastimilSTS Chvojkovice-Brod2 +3 (5)
13.Lavička TomášHC Kondor2 +3 (5)
13.Anderle JiříHC Hunters Homole2 +3 (5)
16.Zelenka LukášVampires Hockey Team2 +2 (4)
16.Šívr JanHC NaturaMed Plav2 +2 (4)
18.Habart PetrHC Meta2 +1 (3)
18.Černý DanielLHK Mocní Kačeři2 +1 (3)
18.Vida RadimHC WC2 +1 (3)
18.Klimeš MichalHC Hunters Homole2 +1 (3)
18.Ciml FrantišekLHK Mocní Kačeři2 +1 (3)
18.Radouch VáclavHC Motorfans2 +1 (3)
18.Fischer MartinHC Hunters Homole2 +1 (3)
25.Černý JanLHK Mocní Kačeři2 +0 (2)
25.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav2 +0 (2)
25.Pavlík JaroslavHC Warriors2 +0 (2)
28.Vávra DanielHC WC1 +3 (4)
29.Jirák MartinHC Kondor1 +2 (3)
29.Vobr JosefHC Meta1 +2 (3)
29.Čurda JiříHC NaturaMed Plav1 +2 (3)
29.Poula ErikHC Hunters Homole1 +2 (3)
33.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři1 +1 (2)
33.Lhota JiříSTS Chvojkovice-Brod1 +1 (2)
33.Dráb KamilVampires Hockey Team1 +1 (2)
33.Dolejš LubošHC Ledenice1 +1 (2)
33.Bíca VáclavHC Boschton B1 +1 (2)
33.Lorenc JaroslavHC Kondor1 +1 (2)
33.Votruba JaromírHC Hunters Homole1 +1 (2)
33.Barták CtiradHC Hunters Homole1 +1 (2)
33.Tautermann JanHC WC1 +1 (2)
33.Folkman LadislavHC Motorfans1 +1 (2)
33.Wiedermann MichaelHC WC1 +1 (2)
33.Kolář HynekHC Meta1 +1 (2)
33.Sobolík JanHC Boschton B1 +1 (2)
33.Čelikovský JakubLHK Mocní Kačeři1 +1 (2)
47.Tschauder ČestmírHC Meta1 +0 (1)
47.Kocourek LukášVampires Hockey Team1 +0 (1)
47.Mandát JanSTS Chvojkovice-Brod1 +0 (1)
47.Vébr VáclavVampires Hockey Team1 +0 (1)
47.Borovka DavidHC Ledenice1 +0 (1)
47.Bazal LukášHC Motorfans1 +0 (1)
47.Musil JanSTS Chvojkovice-Brod1 +0 (1)
47.Mesároš MartinHC Boschton B1 +0 (1)
47.Roučka MartinHC Boschton B1 +0 (1)
47.Hüttner TomášHC Hunters Homole1 +0 (1)
47.Holba MiloslavHC Meta1 +0 (1)
47.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři1 +0 (1)
47.Matašovský MilanSTS Chvojkovice-Brod1 +0 (1)
47.Vránek PatrikHC Kondor1 +0 (1)
47.Honner LadislavHC Motorfans1 +0 (1)
47.Bárta LadislavHC WC1 +0 (1)
47.Strejček JakubHC WC1 +0 (1)
47.Hauser RadekHC Warriors1 +0 (1)
47.Faktor BronislavHC Boschton B1 +0 (1)
47.Šandera KarelLHK Mocní Kačeři1 +0 (1)
47.Klimeš StanislavHC Meta1 +0 (1)

Nejlepší nahrávači (1. asistence)

Oranžová skupina 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým A
G+A
1.Postl JosefHC NaturaMed Plav4
(4+4)
1.Králík PetrHC Ledenice4
(2+4)
3.Lavička TomášHC Kondor3
(2+3)
3.Anderle JiříHC Hunters Homole3
(2+3)
3.Sobolík VlastimilSTS Chvojkovice-Brod3
(2+3)
3.Vávra DanielHC WC3
(1+3)
3.Neškodný DavidHC Hunters Homole3
(0+3)
3.Carva DominikLHK Mocní Kačeři3
(0+3)
9.Pávek KarelHC NaturaMed Plav2
(4+2)
9.Vostracký JosefHC Ledenice2
(3+2)
9.Markytán PetrHC Ledenice2
(3+2)
9.Zelenka LukášVampires Hockey Team2
(2+2)
9.Šívr JanHC NaturaMed Plav2
(2+2)
9.Vobr JosefHC Meta2
(1+2)
9.Jirák MartinHC Kondor2
(1+2)
9.Čurda JiříHC NaturaMed Plav2
(1+2)
9.Poula ErikHC Hunters Homole2
(1+2)
9.Lamáček TomášHC Ledenice2
(0+2)
9.Beneš RobertVampires Hockey Team2
(0+2)
9.Špindler JiříHC Kondor2
(0+2)
9.Klíma JosefHC Boschton B2
(0+2)
22.Hlavica RomanHC Kondor1
(5+1)
22.Kesl JosefHC Ledenice1
(3+1)
22.Bohdal PavelHC Meta1
(3+1)
22.Habart PetrHC Meta1
(2+1)
22.Ciml FrantišekLHK Mocní Kačeři1
(2+1)
22.Černý DanielLHK Mocní Kačeři1
(2+1)
22.Radouch VáclavHC Motorfans1
(2+1)
22.Fischer MartinHC Hunters Homole1
(2+1)
22.Klimeš MichalHC Hunters Homole1
(2+1)
22.Vida RadimHC WC1
(2+1)
22.Dráb KamilVampires Hockey Team1
(1+1)
22.Tautermann JanHC WC1
(1+1)
22.Folkman LadislavHC Motorfans1
(1+1)
22.Wiedermann MichaelHC WC1
(1+1)
22.Bíca VáclavHC Boschton B1
(1+1)
22.Votruba JaromírHC Hunters Homole1
(1+1)
22.Lorenc JaroslavHC Kondor1
(1+1)
22.Lhota JiříSTS Chvojkovice-Brod1
(1+1)
22.Barták CtiradHC Hunters Homole1
(1+1)
22.Kolář HynekHC Meta1
(1+1)
22.Dolejš LubošHC Ledenice1
(1+1)
22.Sobolík JanHC Boschton B1
(1+1)
22.Čelikovský JakubLHK Mocní Kačeři1
(1+1)
22.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři1
(1+1)
22.Švepeš VáclavSTS Chvojkovice-Brod1
(0+1)
22.Michalko PeterHC NaturaMed Plav1
(0+1)
22.Kopic PetrHC NaturaMed Plav1
(0+1)
22.Zaleš MilanSTS Chvojkovice-Brod1
(0+1)
22.Ardolf MartinHC WC1
(0+1)
22.Trs JaroslavHC WC1
(0+1)
22.Vobejda PavelHC Warriors1
(0+1)
22.Burda VáclavSTS Chvojkovice-Brod1
(0+1)
22.Jiránek MatějLHK Mocní Kačeři1
(0+1)
22.Šibor RostislavSTS Chvojkovice-Brod1
(0+1)
22.Motejzík PetrHC Motorfans1
(0+1)
22.Vítek VáclavHC Meta1
(0+1)
22.Koblas MilanHC Meta1
(0+1)
22.Mikšíček VáclavHC Warriors1
(0+1)
22.Klír PetrHC WC1
(0+1)
22.Medula ZdeněkHC Motorfans1
(0+1)
22.Iral Václav ml.HC WC1
(0+1)
22.Turko KarelHC Kondor1
(0+1)
22.Šefčík PetrHC WC1
(0+1)
22.Kapoun FilipHC Hunters Homole1
(0+1)
22.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav1
(0+1)
22.Švarc PetrHC Meta1
(0+1)

Slušnost týmu

Oranžová skupina 2018 / 2019

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC NaturaMed Plav2130.531.5
2.HC Kondor2391.534.5
3.HC Meta24922.254.5
4.HC WC3618236
5.Vampires Hockey Team126236
6.STS Chvojkovice-Brod126236
7.HC Motorfans126236
8.HC Warriors126236
9.HC Hunters Homole25152.537.5
10.LHK Mocní Kačeři25182.53.69
11.HC Boschton B139339
12.HC Ledenice262534.1712.5
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas