Oranžová skupina 2106/17

Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Statistiky Oranžové skupiny v sezóně 2018/19



Oranžová skupina 2018 / 2019

Poř. Tým ZápasySkóre Bilance Body
1.HC Kondor15116:714522
2.HC Ledenice1173:492418
3.HC Plav1271:62915
4.STS Chvojkovice1274:67715
5.HC Meta1189:682113
6.HC Warriors1483:661713
7.HC Boschton B1250:58-813
8.LHK Kačeři1261:57412
9.HC Motorfans1257:78-2110
10.Vampires Hockey Team1147:68-217
11.HC Hunters Homole1373:104-317
12.HC WC1354:100-463

Kanadské bodování

Oranžová skupina 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým Body (G+A)
1.Anderle JiříHC Hunters Homole38 (18+20)
2.Hlavica RomanHC Kondor37 (21+16)
3.Vobr JosefHC Meta36 (21+15)
4.Postl JosefHC NaturaMed Plav32 (23+9)
5.Jirák MartinHC Kondor30 (17+13)
6.Pavlík JaroslavHC Warriors29 (14+15)
7.Zelenka LukášVampires Hockey Team28 (20+8)
8.Lavička TomášHC Kondor28 (15+13)
9.Černovský MichalHC Warriors26 (15+11)
10.Caldr KarelHC Warriors25 (14+11)
11.Králík PetrHC Ledenice25 (9+16)
12.Božek RomanHC Ledenice23 (18+5)
13.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři22 (14+8)
14.Vostracký JosefHC Ledenice22 (13+9)
15.Ďurica MilanHC Hunters Homole21 (12+9)
16.Koblas MilanHC Meta21 (7+14)
17.Pávek KarelHC NaturaMed Plav20 (9+11)
18.Radouch AntonínHC Boschton B19 (13+6)
19.Motejzík PetrHC Motorfans19 (10+9)
19.Kašík PetrHC Kondor19 (10+9)
21.Hlaváček BedřichSTS Chvojkovice-Brod19 (2+17)
22.Turko KarelHC Kondor18 (9+9)
23.Barták CtiradHC Hunters Homole18 (8+10)
24.Veselý NikoHC Kondor17 (12+5)
25.Folkman LadislavHC Motorfans16 (10+6)
26.Vida RadimHC WC15 (10+5)
26.Píša DanielHC Kondor15 (10+5)
28.Ruprecht PetrSTS Chvojkovice-Brod14 (12+2)
29.Carva DominikLHK Mocní Kačeři14 (8+6)
30.Sobolík VlastimilSTS Chvojkovice-Brod13 (8+5)
30.Dolejš LubošHC Ledenice13 (8+5)
32.Švepeš VáclavSTS Chvojkovice-Brod13 (7+6)
33.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav12 (9+3)
33.Mlčák PetrHC Hunters Homole12 (9+3)
33.Váša MilanHC Meta12 (9+3)
36.Ciml FrantišekLHK Mocní Kačeři12 (7+5)
36.Vaňas MartinHC Warriors12 (7+5)
38.Klíma JosefHC Boschton B12 (6+6)
38.Hajíček MartinHC Meta12 (6+6)
40.Štegbauer JiříHC Meta12 (5+7)
40.Medula ZdeněkHC Motorfans12 (5+7)
42.Míšek PatrikHC WC11 (9+2)
42.Černý JanLHK Mocní Kačeři11 (9+2)
44.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři11 (8+3)
45.Kříž ZdeněkHC Warriors11 (6+5)
46.Šebest VladislavHC Warriors11 (4+7)
47.Kolář HynekHC Meta11 (1+10)
48.Fischer MartinHC Hunters Homole10 (7+3)
49.Radouch VáclavHC Motorfans10 (6+4)
50.Červinka AdamHC Warriors10 (5+5)
50.Lorenc JaroslavHC Kondor10 (5+5)
50.Javný LukášHC WC10 (5+5)
53.Markytán PetrHC Ledenice10 (4+6)
54.Černý DanielLHK Mocní Kačeři10 (3+7)
54.Dráb KamilVampires Hockey Team10 (3+7)
56.Pavela ml. AlešHC Motorfans9 (6+3)
56.Mesároš MartinHC Boschton B9 (6+3)
58.Mandát JanSTS Chvojkovice-Brod9 (4+5)
59.Svoboda MichalHC Motorfans9 (3+6)
60.Kopic PetrHC NaturaMed Plav9 (2+7)
61.Fiala LukášVampires Hockey Team8 (6+2)
61.Šolta VojtěchHC Warriors8 (6+2)
63.Kesl JosefHC Ledenice8 (5+3)
63.Ferdan JiříHC NaturaMed Plav8 (5+3)
63.Eliáš MichalVampires Hockey Team8 (5+3)
63.Soukup RomanHC Boschton B8 (5+3)
67.Stehlík FrantišekHC Warriors8 (4+4)
67.Bazal LukášHC Motorfans8 (4+4)
69.Iral Václav ml.HC WC8 (3+5)
69.Švarc PetrHC Meta8 (3+5)
71.Vávra DanielHC WC8 (1+7)
72.Musil PavelSTS Chvojkovice-Brod7 (6+1)
72.Klimeš StanislavHC Meta7 (6+1)
74.Vítek VáclavHC Meta7 (4+3)
74.Musil PavelSTS Chvojkovice-Brod7 (4+3)
74.Habart PetrHC Meta7 (4+3)
77.Michalko PeterHC NaturaMed Plav7 (3+4)
77.Musil JanSTS Chvojkovice-Brod7 (3+4)
77.Kvasnička PetrSTS Chvojkovice-Brod7 (3+4)
80.Poula ErikHC Hunters Homole7 (2+5)
80.Kunzl DavidLHK Mocní Kačeři7 (2+5)
82.Eliáš JanHC WC6 (6+0)
83.Votruba JaromírHC Hunters Homole6 (4+2)
83.Hüttner TomášHC Hunters Homole6 (4+2)
83.Klimeš MichalHC Hunters Homole6 (4+2)
83.Roučka MartinHC Boschton B6 (4+2)
87.Lamáček TomášHC Ledenice6 (3+3)
87.Borovka DavidHC Ledenice6 (3+3)
87.Šívr JanHC NaturaMed Plav6 (3+3)
87.Strejček JakubHC WC6 (3+3)
87.Hrdlička JaroslavHC Motorfans6 (3+3)
87.Neumann VítHC NaturaMed Plav6 (3+3)
93.Špindler JiříHC Kondor6 (2+4)
93.Chrástecký MartinHC WC6 (2+4)
93.Schneider DavidHC Hunters Homole6 (2+4)
93.Kadlec PetrHC Ledenice6 (2+4)
93.Dubský FilipHC Meta6 (2+4)
98.Květoun JanLHK Mocní Kačeři6 (1+5)
98.Ondok TomášHC Boschton B6 (1+5)
98.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav6 (1+5)
101.Bártík MichalHC Boschton B5 (4+1)
102.Lhota JiříSTS Chvojkovice-Brod5 (3+2)
102.Wiedermann MichaelHC WC5 (3+2)
102.Sobolík JanHC Boschton B5 (3+2)
102.Tautermann JanHC WC5 (3+2)
106.Hybrant MartinLHK Mocní Kačeři5 (2+3)
106.Ardolf MartinHC WC5 (2+3)
106.Podhola VáclavHC Motorfans5 (2+3)
106.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav5 (2+3)
106.Hrubý MarekHC Meta5 (2+3)
111.Marek JiříHC Boschton B5 (1+4)
111.Baumruk JiříHC Boschton B5 (1+4)
113.Vránek PatrikHC Kondor4 (4+0)
113.Keclík FrantišekHC WC4 (4+0)
115.Bohdal PavelHC Meta4 (3+1)
116.Bereš JosefVampires Hockey Team4 (2+2)
116.Jiránek MatějLHK Mocní Kačeři4 (2+2)
116.Šánek PavelHC Kondor4 (2+2)
116.Pazourek LukášHC Meta4 (2+2)
116.Šimánek PetrVampires Hockey Team4 (2+2)
116.Lavický KarelSTS Chvojkovice-Brod4 (2+2)
116.Vobejda PavelHC Warriors4 (2+2)
116.Čelikovský JakubLHK Mocní Kačeři4 (2+2)
124.Pavlíček PavelSTS Chvojkovice-Brod4 (1+3)
124.Bašta PavelHC Warriors4 (1+3)
126.Švejda JiříHC Kondor4 (0+4)
126.Neškodný DavidHC Hunters Homole4 (0+4)
126.Cík MiroslavHC Kondor4 (0+4)
129.Jabůrek MichalVampires Hockey Team3 (3+0)
129.Bačiak PavelSTS Chvojkovice-Brod3 (3+0)
129.Matašovský MilanSTS Chvojkovice-Brod3 (3+0)
132.Tschauder ČestmírHC Meta3 (2+1)
132.Lach JanHC Warriors3 (2+1)
132.Viktorin JiříSTS Chvojkovice-Brod3 (2+1)
132.Fous JanHC Ledenice3 (2+1)
132.Burda VáclavSTS Chvojkovice-Brod3 (2+1)
132.Šimek PetrVampires Hockey Team3 (2+1)
138.Novotný JiříHC NaturaMed Plav3 (1+2)
138.Miroslav JindraHC Motorfans3 (1+2)
138.Matuschka PetrHC Warriors3 (1+2)
138.Bíca VáclavHC Boschton B3 (1+2)
138.Kruťko LukášHC Motorfans3 (1+2)
138.Čurda JiříHC NaturaMed Plav3 (1+2)
138.Ševčík JiříHC Hunters Homole3 (1+2)
145.Řepa JanHC NaturaMed Plav3 (0+3)
145.Beneš RobertVampires Hockey Team3 (0+3)
147.Vébr VáclavVampires Hockey Team2 (2+0)
147.Michel MilanHC Kondor2 (2+0)
147.Vahala TomášHC Meta2 (2+0)
147.Holba MiloslavHC Meta2 (2+0)
151.Šandera KarelLHK Mocní Kačeři2 (1+1)
151.Faktor BronislavHC Boschton B2 (1+1)
151.Holík JiříHC Ledenice2 (1+1)
151.Honner LadislavHC Motorfans2 (1+1)
151.Bárta OndřejHC Warriors2 (1+1)
151.Zoubek JindřichHC Ledenice2 (1+1)
151.Anderle JiříHC Hunters Homole2 (1+1)
151.Lonsmín TomášHC NaturaMed Plav2 (1+1)
151.Bárta LadislavHC WC2 (1+1)
151.Fyrbach DavidHC Ledenice2 (1+1)
151.Honner JakubHC NaturaMed Plav2 (1+1)
151.Dolejší AlešVampires Hockey Team2 (1+1)
151.Šváb VladimírHC Motorfans2 (1+1)
151.Tomaško LukášHC WC2 (1+1)
151.Hofman MartinHC Motorfans2 (1+1)
166.Trs JaroslavHC WC2 (0+2)
166.Zajíček TomášLHK Mocní Kačeři2 (0+2)
166.Mikšíček VáclavHC Warriors2 (0+2)
166.Šlachta MichalLHK Mocní Kačeři2 (0+2)
166.Šefčík PetrHC WC2 (0+2)
166.Trenda KarelSTS Chvojkovice-Brod2 (0+2)
166.Klír PetrHC WC2 (0+2)
166.Jurčík EduardVampires Hockey Team2 (0+2)
174.Vostracký PavelHC Ledenice1 (1+0)
174.Leština JiříHC Boschton B1 (1+0)
174.Lusk MilošHC Motorfans1 (1+0)
174.Pouzar VáclavHC Hunters Homole1 (1+0)
174.Berka MichalHC Kondor1 (1+0)
174.Hauser RadekHC Warriors1 (1+0)
174.Honza MichalHC Motorfans1 (1+0)
174.Škarda LadislavHC Motorfans1 (1+0)
174.Luppi RemoHC Kondor1 (1+0)
174.Nejedlý JanLHK Mocní Kačeři1 (1+0)
174.Kovalčík RobertSTS Chvojkovice-Brod1 (1+0)
174.Bajer LubošHC NaturaMed Plav1 (1+0)
174.Květoun AloisLHK Mocní Kačeři1 (1+0)
174.Vrška JakubHC WC1 (1+0)
174.Kopecký FrantišekHC Ledenice1 (1+0)
174.Kocourek LukášVampires Hockey Team1 (1+0)
190.Suchomel MilanHC Motorfans1 (0+1)
190.Šuster RobertVampires Hockey Team1 (0+1)
190.Hintreholz PavelHC Ledenice1 (0+1)
190.Hošna PetrHC Hunters Homole1 (0+1)
190.Šibor RostislavSTS Chvojkovice-Brod1 (0+1)
190.Lonsmín RomanHC NaturaMed Plav1 (0+1)
190.Kalista MichalHC WC1 (0+1)
190.Bárta PavelHC NaturaMed Plav1 (0+1)
190.Vrkoč MartinLHK Mocní Kačeři1 (0+1)
190.Tůma PetrHC Ledenice1 (0+1)
190.Fejfar RenéHC Boschton B1 (0+1)
190.Klimek MariánSTS Chvojkovice-Brod1 (0+1)
190.Zaleš MilanSTS Chvojkovice-Brod1 (0+1)
190.David VítHC Ledenice1 (0+1)
190.Soukup VojtěchHC Kondor1 (0+1)
190.Kapoun FilipHC Hunters Homole1 (0+1)
190.Bezemek RomanHC Kondor1 (0+1)

Nejlepší střelci

Oranžová skupina 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým G+A (KB)
1.Postl JosefHC NaturaMed Plav23 +9 (32)
2.Hlavica RomanHC Kondor21 +16 (37)
3.Vobr JosefHC Meta21 +15 (36)
4.Zelenka LukášVampires Hockey Team20 +8 (28)
5.Anderle JiříHC Hunters Homole18 +20 (38)
6.Božek RomanHC Ledenice18 +5 (23)
7.Jirák MartinHC Kondor17 +13 (30)
8.Lavička TomášHC Kondor15 +13 (28)
9.Černovský MichalHC Warriors15 +11 (26)
10.Pavlík JaroslavHC Warriors14 +15 (29)
11.Caldr KarelHC Warriors14 +11 (25)
12.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři14 +8 (22)
13.Vostracký JosefHC Ledenice13 +9 (22)
14.Radouch AntonínHC Boschton B13 +6 (19)
15.Ďurica MilanHC Hunters Homole12 +9 (21)
16.Veselý NikoHC Kondor12 +5 (17)
17.Ruprecht PetrSTS Chvojkovice-Brod12 +2 (14)
18.Kašík PetrHC Kondor10 +9 (19)
18.Motejzík PetrHC Motorfans10 +9 (19)
20.Folkman LadislavHC Motorfans10 +6 (16)
21.Píša DanielHC Kondor10 +5 (15)
21.Vida RadimHC WC10 +5 (15)
23.Králík PetrHC Ledenice9 +16 (25)
24.Pávek KarelHC NaturaMed Plav9 +11 (20)
25.Turko KarelHC Kondor9 +9 (18)
26.Mlčák PetrHC Hunters Homole9 +3 (12)
26.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav9 +3 (12)
26.Váša MilanHC Meta9 +3 (12)
29.Černý JanLHK Mocní Kačeři9 +2 (11)
29.Míšek PatrikHC WC9 +2 (11)
31.Barták CtiradHC Hunters Homole8 +10 (18)
32.Carva DominikLHK Mocní Kačeři8 +6 (14)
33.Sobolík VlastimilSTS Chvojkovice-Brod8 +5 (13)
33.Dolejš LubošHC Ledenice8 +5 (13)
35.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři8 +3 (11)
36.Koblas MilanHC Meta7 +14 (21)
37.Švepeš VáclavSTS Chvojkovice-Brod7 +6 (13)
38.Ciml FrantišekLHK Mocní Kačeři7 +5 (12)
38.Vaňas MartinHC Warriors7 +5 (12)
40.Fischer MartinHC Hunters Homole7 +3 (10)
41.Hajíček MartinHC Meta6 +6 (12)
41.Klíma JosefHC Boschton B6 +6 (12)
43.Kříž ZdeněkHC Warriors6 +5 (11)
44.Radouch VáclavHC Motorfans6 +4 (10)
45.Mesároš MartinHC Boschton B6 +3 (9)
45.Pavela ml. AlešHC Motorfans6 +3 (9)
47.Fiala LukášVampires Hockey Team6 +2 (8)
47.Šolta VojtěchHC Warriors6 +2 (8)
49.Klimeš StanislavHC Meta6 +1 (7)
49.Musil PavelSTS Chvojkovice-Brod6 +1 (7)
51.Eliáš JanHC WC6 +0 (6)
52.Štegbauer JiříHC Meta5 +7 (12)
52.Medula ZdeněkHC Motorfans5 +7 (12)
54.Červinka AdamHC Warriors5 +5 (10)
54.Lorenc JaroslavHC Kondor5 +5 (10)
54.Javný LukášHC WC5 +5 (10)
57.Ferdan JiříHC NaturaMed Plav5 +3 (8)
57.Eliáš MichalVampires Hockey Team5 +3 (8)
57.Kesl JosefHC Ledenice5 +3 (8)
57.Soukup RomanHC Boschton B5 +3 (8)
61.Šebest VladislavHC Warriors4 +7 (11)
62.Markytán PetrHC Ledenice4 +6 (10)
63.Mandát JanSTS Chvojkovice-Brod4 +5 (9)
64.Bazal LukášHC Motorfans4 +4 (8)
64.Stehlík FrantišekHC Warriors4 +4 (8)
66.Vítek VáclavHC Meta4 +3 (7)
66.Habart PetrHC Meta4 +3 (7)
66.Musil PavelSTS Chvojkovice-Brod4 +3 (7)
69.Votruba JaromírHC Hunters Homole4 +2 (6)
69.Roučka MartinHC Boschton B4 +2 (6)
69.Hüttner TomášHC Hunters Homole4 +2 (6)
69.Klimeš MichalHC Hunters Homole4 +2 (6)
73.Bártík MichalHC Boschton B4 +1 (5)
74.Keclík FrantišekHC WC4 +0 (4)
74.Vránek PatrikHC Kondor4 +0 (4)
76.Černý DanielLHK Mocní Kačeři3 +7 (10)
76.Dráb KamilVampires Hockey Team3 +7 (10)
78.Svoboda MichalHC Motorfans3 +6 (9)
79.Iral Václav ml.HC WC3 +5 (8)
79.Švarc PetrHC Meta3 +5 (8)
81.Michalko PeterHC NaturaMed Plav3 +4 (7)
81.Kvasnička PetrSTS Chvojkovice-Brod3 +4 (7)
81.Musil JanSTS Chvojkovice-Brod3 +4 (7)
84.Strejček JakubHC WC3 +3 (6)
84.Neumann VítHC NaturaMed Plav3 +3 (6)
84.Hrdlička JaroslavHC Motorfans3 +3 (6)
84.Lamáček TomášHC Ledenice3 +3 (6)
84.Borovka DavidHC Ledenice3 +3 (6)
84.Šívr JanHC NaturaMed Plav3 +3 (6)
90.Wiedermann MichaelHC WC3 +2 (5)
90.Sobolík JanHC Boschton B3 +2 (5)
90.Tautermann JanHC WC3 +2 (5)
90.Lhota JiříSTS Chvojkovice-Brod3 +2 (5)
94.Bohdal PavelHC Meta3 +1 (4)
95.Jabůrek MichalVampires Hockey Team3 +0 (3)
95.Bačiak PavelSTS Chvojkovice-Brod3 +0 (3)
95.Matašovský MilanSTS Chvojkovice-Brod3 +0 (3)
98.Hlaváček BedřichSTS Chvojkovice-Brod2 +17 (19)
99.Kopic PetrHC NaturaMed Plav2 +7 (9)
100.Poula ErikHC Hunters Homole2 +5 (7)
100.Kunzl DavidLHK Mocní Kačeři2 +5 (7)
102.Schneider DavidHC Hunters Homole2 +4 (6)
102.Kadlec PetrHC Ledenice2 +4 (6)
102.Chrástecký MartinHC WC2 +4 (6)
102.Špindler JiříHC Kondor2 +4 (6)
102.Dubský FilipHC Meta2 +4 (6)
107.Hybrant MartinLHK Mocní Kačeři2 +3 (5)
107.Hrubý MarekHC Meta2 +3 (5)
107.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav2 +3 (5)
107.Podhola VáclavHC Motorfans2 +3 (5)
107.Ardolf MartinHC WC2 +3 (5)
112.Šimánek PetrVampires Hockey Team2 +2 (4)
112.Vobejda PavelHC Warriors2 +2 (4)
112.Šánek PavelHC Kondor2 +2 (4)
112.Čelikovský JakubLHK Mocní Kačeři2 +2 (4)
112.Pazourek LukášHC Meta2 +2 (4)
112.Bereš JosefVampires Hockey Team2 +2 (4)
112.Jiránek MatějLHK Mocní Kačeři2 +2 (4)
112.Lavický KarelSTS Chvojkovice-Brod2 +2 (4)
120.Lach JanHC Warriors2 +1 (3)
120.Viktorin JiříSTS Chvojkovice-Brod2 +1 (3)
120.Tschauder ČestmírHC Meta2 +1 (3)
120.Šimek PetrVampires Hockey Team2 +1 (3)
120.Fous JanHC Ledenice2 +1 (3)
120.Burda VáclavSTS Chvojkovice-Brod2 +1 (3)
126.Vahala TomášHC Meta2 +0 (2)
126.Vébr VáclavVampires Hockey Team2 +0 (2)
126.Holba MiloslavHC Meta2 +0 (2)
126.Michel MilanHC Kondor2 +0 (2)
130.Kolář HynekHC Meta1 +10 (11)
131.Vávra DanielHC WC1 +7 (8)
132.Květoun JanLHK Mocní Kačeři1 +5 (6)
132.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav1 +5 (6)
132.Ondok TomášHC Boschton B1 +5 (6)
135.Baumruk JiříHC Boschton B1 +4 (5)
135.Marek JiříHC Boschton B1 +4 (5)
137.Bašta PavelHC Warriors1 +3 (4)
137.Pavlíček PavelSTS Chvojkovice-Brod1 +3 (4)
139.Kruťko LukášHC Motorfans1 +2 (3)
139.Bíca VáclavHC Boschton B1 +2 (3)
139.Ševčík JiříHC Hunters Homole1 +2 (3)
139.Čurda JiříHC NaturaMed Plav1 +2 (3)
139.Novotný JiříHC NaturaMed Plav1 +2 (3)
139.Matuschka PetrHC Warriors1 +2 (3)
139.Miroslav JindraHC Motorfans1 +2 (3)
146.Holík JiříHC Ledenice1 +1 (2)
146.Bárta OndřejHC Warriors1 +1 (2)
146.Honner JakubHC NaturaMed Plav1 +1 (2)
146.Anderle JiříHC Hunters Homole1 +1 (2)
146.Zoubek JindřichHC Ledenice1 +1 (2)
146.Honner LadislavHC Motorfans1 +1 (2)
146.Tomaško LukášHC WC1 +1 (2)
146.Hofman MartinHC Motorfans1 +1 (2)
146.Dolejší AlešVampires Hockey Team1 +1 (2)
146.Fyrbach DavidHC Ledenice1 +1 (2)
146.Šváb VladimírHC Motorfans1 +1 (2)
146.Šandera KarelLHK Mocní Kačeři1 +1 (2)
146.Lonsmín TomášHC NaturaMed Plav1 +1 (2)
146.Bárta LadislavHC WC1 +1 (2)
146.Faktor BronislavHC Boschton B1 +1 (2)
161.Kopecký FrantišekHC Ledenice1 +0 (1)
161.Honza MichalHC Motorfans1 +0 (1)
161.Květoun AloisLHK Mocní Kačeři1 +0 (1)
161.Luppi RemoHC Kondor1 +0 (1)
161.Leština JiříHC Boschton B1 +0 (1)
161.Pouzar VáclavHC Hunters Homole1 +0 (1)
161.Lusk MilošHC Motorfans1 +0 (1)
161.Kocourek LukášVampires Hockey Team1 +0 (1)
161.Berka MichalHC Kondor1 +0 (1)
161.Nejedlý JanLHK Mocní Kačeři1 +0 (1)
161.Hauser RadekHC Warriors1 +0 (1)
161.Bajer LubošHC NaturaMed Plav1 +0 (1)
161.Kovalčík RobertSTS Chvojkovice-Brod1 +0 (1)
161.Vostracký PavelHC Ledenice1 +0 (1)
161.Škarda LadislavHC Motorfans1 +0 (1)
161.Vrška JakubHC WC1 +0 (1)

Nejlepší nahrávači (1. asistence)

Oranžová skupina 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým A
G+A
1.Anderle JiříHC Hunters Homole20
(18+20)
2.Hlaváček BedřichSTS Chvojkovice-Brod17
(2+17)
3.Hlavica RomanHC Kondor16
(21+16)
3.Králík PetrHC Ledenice16
(9+16)
5.Vobr JosefHC Meta15
(21+15)
5.Pavlík JaroslavHC Warriors15
(14+15)
7.Koblas MilanHC Meta14
(7+14)
8.Jirák MartinHC Kondor13
(17+13)
8.Lavička TomášHC Kondor13
(15+13)
10.Černovský MichalHC Warriors11
(15+11)
10.Caldr KarelHC Warriors11
(14+11)
10.Pávek KarelHC NaturaMed Plav11
(9+11)
13.Barták CtiradHC Hunters Homole10
(8+10)
13.Kolář HynekHC Meta10
(1+10)
15.Postl JosefHC NaturaMed Plav9
(23+9)
15.Vostracký JosefHC Ledenice9
(13+9)
15.Ďurica MilanHC Hunters Homole9
(12+9)
15.Kašík PetrHC Kondor9
(10+9)
15.Motejzík PetrHC Motorfans9
(10+9)
15.Turko KarelHC Kondor9
(9+9)
21.Zelenka LukášVampires Hockey Team8
(20+8)
21.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři8
(14+8)
23.Štegbauer JiříHC Meta7
(5+7)
23.Medula ZdeněkHC Motorfans7
(5+7)
23.Šebest VladislavHC Warriors7
(4+7)
23.Černý DanielLHK Mocní Kačeři7
(3+7)
23.Dráb KamilVampires Hockey Team7
(3+7)
23.Kopic PetrHC NaturaMed Plav7
(2+7)
23.Vávra DanielHC WC7
(1+7)
30.Radouch AntonínHC Boschton B6
(13+6)
30.Folkman LadislavHC Motorfans6
(10+6)
30.Carva DominikLHK Mocní Kačeři6
(8+6)
30.Švepeš VáclavSTS Chvojkovice-Brod6
(7+6)
30.Hajíček MartinHC Meta6
(6+6)
30.Klíma JosefHC Boschton B6
(6+6)
30.Markytán PetrHC Ledenice6
(4+6)
30.Svoboda MichalHC Motorfans6
(3+6)
38.Božek RomanHC Ledenice5
(18+5)
38.Veselý NikoHC Kondor5
(12+5)
38.Píša DanielHC Kondor5
(10+5)
38.Vida RadimHC WC5
(10+5)
38.Dolejš LubošHC Ledenice5
(8+5)
38.Sobolík VlastimilSTS Chvojkovice-Brod5
(8+5)
38.Vaňas MartinHC Warriors5
(7+5)
38.Ciml FrantišekLHK Mocní Kačeři5
(7+5)
38.Kříž ZdeněkHC Warriors5
(6+5)
38.Lorenc JaroslavHC Kondor5
(5+5)
38.Javný LukášHC WC5
(5+5)
38.Červinka AdamHC Warriors5
(5+5)
38.Mandát JanSTS Chvojkovice-Brod5
(4+5)
38.Švarc PetrHC Meta5
(3+5)
38.Iral Václav ml.HC WC5
(3+5)
38.Poula ErikHC Hunters Homole5
(2+5)
38.Kunzl DavidLHK Mocní Kačeři5
(2+5)
38.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav5
(1+5)
38.Květoun JanLHK Mocní Kačeři5
(1+5)
38.Ondok TomášHC Boschton B5
(1+5)
58.Radouch VáclavHC Motorfans4
(6+4)
58.Stehlík FrantišekHC Warriors4
(4+4)
58.Bazal LukášHC Motorfans4
(4+4)
58.Musil JanSTS Chvojkovice-Brod4
(3+4)
58.Kvasnička PetrSTS Chvojkovice-Brod4
(3+4)
58.Michalko PeterHC NaturaMed Plav4
(3+4)
58.Špindler JiříHC Kondor4
(2+4)
58.Chrástecký MartinHC WC4
(2+4)
58.Schneider DavidHC Hunters Homole4
(2+4)
58.Kadlec PetrHC Ledenice4
(2+4)
58.Dubský FilipHC Meta4
(2+4)
58.Marek JiříHC Boschton B4
(1+4)
58.Baumruk JiříHC Boschton B4
(1+4)
58.Švejda JiříHC Kondor4
(0+4)
58.Neškodný DavidHC Hunters Homole4
(0+4)
58.Cík MiroslavHC Kondor4
(0+4)
74.Váša MilanHC Meta3
(9+3)
74.Mlčák PetrHC Hunters Homole3
(9+3)
74.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav3
(9+3)
74.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři3
(8+3)
74.Fischer MartinHC Hunters Homole3
(7+3)
74.Mesároš MartinHC Boschton B3
(6+3)
74.Pavela ml. AlešHC Motorfans3
(6+3)
74.Kesl JosefHC Ledenice3
(5+3)
74.Ferdan JiříHC NaturaMed Plav3
(5+3)
74.Eliáš MichalVampires Hockey Team3
(5+3)
74.Soukup RomanHC Boschton B3
(5+3)
74.Vítek VáclavHC Meta3
(4+3)
74.Musil PavelSTS Chvojkovice-Brod3
(4+3)
74.Habart PetrHC Meta3
(4+3)
74.Lamáček TomášHC Ledenice3
(3+3)
74.Neumann VítHC NaturaMed Plav3
(3+3)
74.Hrdlička JaroslavHC Motorfans3
(3+3)
74.Strejček JakubHC WC3
(3+3)
74.Šívr JanHC NaturaMed Plav3
(3+3)
74.Borovka DavidHC Ledenice3
(3+3)
74.Hrubý MarekHC Meta3
(2+3)
74.Ardolf MartinHC WC3
(2+3)
74.Podhola VáclavHC Motorfans3
(2+3)
74.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav3
(2+3)
74.Hybrant MartinLHK Mocní Kačeři3
(2+3)
74.Bašta PavelHC Warriors3
(1+3)
74.Pavlíček PavelSTS Chvojkovice-Brod3
(1+3)
74.Beneš RobertVampires Hockey Team3
(0+3)
74.Řepa JanHC NaturaMed Plav3
(0+3)
103.Ruprecht PetrSTS Chvojkovice-Brod2
(12+2)
103.Černý JanLHK Mocní Kačeři2
(9+2)
103.Míšek PatrikHC WC2
(9+2)
103.Fiala LukášVampires Hockey Team2
(6+2)
103.Šolta VojtěchHC Warriors2
(6+2)
103.Votruba JaromírHC Hunters Homole2
(4+2)
103.Roučka MartinHC Boschton B2
(4+2)
103.Klimeš MichalHC Hunters Homole2
(4+2)
103.Hüttner TomášHC Hunters Homole2
(4+2)
103.Tautermann JanHC WC2
(3+2)
103.Sobolík JanHC Boschton B2
(3+2)
103.Wiedermann MichaelHC WC2
(3+2)
103.Lhota JiříSTS Chvojkovice-Brod2
(3+2)
103.Vobejda PavelHC Warriors2
(2+2)
103.Pazourek LukášHC Meta2
(2+2)
103.Jiránek MatějLHK Mocní Kačeři2
(2+2)
103.Čelikovský JakubLHK Mocní Kačeři2
(2+2)
103.Šimánek PetrVampires Hockey Team2
(2+2)
103.Bereš JosefVampires Hockey Team2
(2+2)
103.Lavický KarelSTS Chvojkovice-Brod2
(2+2)
103.Šánek PavelHC Kondor2
(2+2)
103.Čurda JiříHC NaturaMed Plav2
(1+2)
103.Bíca VáclavHC Boschton B2
(1+2)
103.Kruťko LukášHC Motorfans2
(1+2)
103.Ševčík JiříHC Hunters Homole2
(1+2)
103.Matuschka PetrHC Warriors2
(1+2)
103.Miroslav JindraHC Motorfans2
(1+2)
103.Novotný JiříHC NaturaMed Plav2
(1+2)
103.Šefčík PetrHC WC2
(0+2)
103.Šlachta MichalLHK Mocní Kačeři2
(0+2)
103.Trenda KarelSTS Chvojkovice-Brod2
(0+2)
103.Mikšíček VáclavHC Warriors2
(0+2)
103.Trs JaroslavHC WC2
(0+2)
103.Jurčík EduardVampires Hockey Team2
(0+2)
103.Zajíček TomášLHK Mocní Kačeři2
(0+2)
103.Klír PetrHC WC2
(0+2)
139.Musil PavelSTS Chvojkovice-Brod1
(6+1)
139.Klimeš StanislavHC Meta1
(6+1)
139.Bártík MichalHC Boschton B1
(4+1)
139.Bohdal PavelHC Meta1
(3+1)
139.Lach JanHC Warriors1
(2+1)
139.Burda VáclavSTS Chvojkovice-Brod1
(2+1)
139.Šimek PetrVampires Hockey Team1
(2+1)
139.Tschauder ČestmírHC Meta1
(2+1)
139.Fous JanHC Ledenice1
(2+1)
139.Viktorin JiříSTS Chvojkovice-Brod1
(2+1)
139.Šváb VladimírHC Motorfans1
(1+1)
139.Bárta OndřejHC Warriors1
(1+1)
139.Dolejší AlešVampires Hockey Team1
(1+1)
139.Anderle JiříHC Hunters Homole1
(1+1)
139.Faktor BronislavHC Boschton B1
(1+1)
139.Hofman MartinHC Motorfans1
(1+1)
139.Šandera KarelLHK Mocní Kačeři1
(1+1)
139.Honner LadislavHC Motorfans1
(1+1)
139.Bárta LadislavHC WC1
(1+1)
139.Zoubek JindřichHC Ledenice1
(1+1)
139.Fyrbach DavidHC Ledenice1
(1+1)
139.Holík JiříHC Ledenice1
(1+1)
139.Honner JakubHC NaturaMed Plav1
(1+1)
139.Lonsmín TomášHC NaturaMed Plav1
(1+1)
139.Tomaško LukášHC WC1
(1+1)
139.Hošna PetrHC Hunters Homole1
(0+1)
139.Kapoun FilipHC Hunters Homole1
(0+1)
139.Klimek MariánSTS Chvojkovice-Brod1
(0+1)
139.Hintreholz PavelHC Ledenice1
(0+1)
139.Bárta PavelHC NaturaMed Plav1
(0+1)
139.Lonsmín RomanHC NaturaMed Plav1
(0+1)
139.Tůma PetrHC Ledenice1
(0+1)
139.Šibor RostislavSTS Chvojkovice-Brod1
(0+1)
139.Šuster RobertVampires Hockey Team1
(0+1)
139.Fejfar RenéHC Boschton B1
(0+1)
139.Vrkoč MartinLHK Mocní Kačeři1
(0+1)
139.Soukup VojtěchHC Kondor1
(0+1)
139.Zaleš MilanSTS Chvojkovice-Brod1
(0+1)
139.Bezemek RomanHC Kondor1
(0+1)
139.Suchomel MilanHC Motorfans1
(0+1)
139.Kalista MichalHC WC1
(0+1)
139.David VítHC Ledenice1
(0+1)

Nejtrestanější hráči

Oranžová skupina 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým počet vyloučení minuty
1.Králík PetrHC Ledenice1247
2.Fišer JosefLHK Mocní Kačeři941
3.Caldr KarelHC Warriors740
4.Hlaváček BedřichSTS Chvojkovice-Brod131
5.Černý DanielLHK Mocní Kačeři328
6.Bártík MichalHC Boschton B927
6.Bašta PavelHC Warriors927
8.Markytán PetrHC Ledenice326
9.Šebest VladislavHC Warriors625
10.Vida RadimHC WC924
10.Šimánek PetrVampires Hockey Team824
12.Votruba JaromírHC Hunters Homole721
12.Borovka DavidHC Ledenice721
12.Kvasnička PetrSTS Chvojkovice-Brod721
15.Květoun JanLHK Mocní Kačeři319
15.Dolejš LubošHC Ledenice419
17.Poula ErikHC Hunters Homole618
17.Vébr VáclavVampires Hockey Team618
17.Hrdlička JaroslavHC Motorfans618
17.Stehlík FrantišekHC Warriors618
17.Motejzík PetrHC Motorfans718
22.Miroslav JindraHC Motorfans515
22.Švarc PetrHC Meta515
22.Jurčík EduardVampires Hockey Team615
22.Šmrha PavelHC Boschton B515
22.Turko KarelHC Kondor515
27.Salva RadekLHK Mocní Kačeři213
28.Vobejda PavelHC Warriors412
28.Medula ZdeněkHC Motorfans412
28.Iral Václav ml.HC WC412
28.Lusk MilošHC Motorfans412
28.Kesl JosefHC Ledenice412
28.Míšek PatrikHC WC412
28.Radouch AntonínHC Boschton B412
35.Pavlíček PavelSTS Chvojkovice-Brod39
35.Vostracký PavelHC Ledenice39
35.Klimeš MichalHC Hunters Homole39
35.Hlavica RomanHC Kondor39
35.Neumann VítHC NaturaMed Plav39
35.Vostracký JosefHC Ledenice39
35.Musil JanSTS Chvojkovice-Brod39
35.Bereš JosefVampires Hockey Team39
35.Honner LadislavHC Motorfans39
35.Šlachta MichalLHK Mocní Kačeři39
35.Vrkoč DavidLHK Mocní Kačeři39
35.Dolejší AlešVampires Hockey Team39
35.Kopecký FrantišekHC Ledenice39
35.Beneš RobertVampires Hockey Team39
49.Anderle JiříHC Hunters Homole26
49.Wiedermann MichaelHC WC36
49.Vrkoč MartinLHK Mocní Kačeři26
49.Černovský MichalHC Warriors26
49.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav36
49.Musil PavelSTS Chvojkovice-Brod26
49.Fischer MartinHC Hunters Homole26
49.Vaňas MartinHC Warriors26
49.Trapl VáclavHC Hunters Homole26
49.Hajíček MartinHC Meta26
49.Burda VáclavSTS Chvojkovice-Brod26
49.Lavička TomášHC Kondor26
49.Vobr JosefHC Meta26
49.Lhota JiříSTS Chvojkovice-Brod26
49.Michel MilanHC Kondor26
49.Váša MilanHC Meta26
49.Hlaváček JosefSTS Chvojkovice-Brod26
49.Barták Ctirad st.HC Hunters Homole26
49.Bačiak PavelSTS Chvojkovice-Brod26
49.Zelenka LukášVampires Hockey Team26
69.Mesároš MartinHC Boschton B13
69.Ševčík JiříHC Hunters Homole13
69.Kruťko LukášHC Motorfans13
69.Faktor BronislavHC Boschton B13
69.Bezemek RomanHC Kondor13
69.Soukup RomanHC Boschton B13
69.Skopec MartinLHK Mocní Kačeři13
69.Cík MiroslavHC Kondor13
69.Lisoň PetrHC Meta13
69.Marek JiříHC Boschton B13
69.Podhola VáclavHC Motorfans13
69.Černý JanLHK Mocní Kačeři13
69.Svoboda MichalHC Motorfans13
69.Božek RomanHC Ledenice13
69.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav13
69.Radouch VáclavHC Motorfans13
69.Lorenc JaroslavHC Kondor13
69.Fanta ŠtěpánLHK Mocní Kačeři13
69.Píša DanielHC Kondor13
69.Kašík PetrHC Kondor13
69.Tschauder ČestmírHC Meta13
69.Dubský FilipHC Meta13
69.Fyrbach DavidHC Ledenice13
69.Špindler JiříHC Kondor13
69.Barták CtiradHC Hunters Homole13
69.Holík JiříHC Ledenice13
69.Švejda JiříHC Kondor13
69.Mandát JanSTS Chvojkovice-Brod13
69.Michalko PeterHC NaturaMed Plav13
69.Šváb VladimírHC Motorfans13
69.Musil PavelSTS Chvojkovice-Brod13
69.Šuster RobertVampires Hockey Team13
69.Kapoun FilipHC Hunters Homole13
69.Kalista MichalHC WC13
69.Ferdan JiříHC NaturaMed Plav23
69.Tautermann JanHC WC33
69.Baumruk JiříHC Boschton B13
69.Bíca VáclavHC Boschton B13
69.Beneš MichalLHK Mocní Kačeři13
69.Hybrant MartinLHK Mocní Kačeři13
69.Vachulka JaromírHC Kondor13
69.Šívr JanHC NaturaMed Plav13
69.Folkman LadislavHC Motorfans13
69.Šibor RostislavSTS Chvojkovice-Brod13
69.Kupec TomášHC Kondor13
69.Dráb KamilVampires Hockey Team13
69.Bohdal PavelHC Meta23
69.Zoubek JindřichHC Ledenice13
69.Šánek PavelHC Kondor13
69.Lamáček TomášHC Ledenice13
69.Habart PetrHC Meta13
69.Kadlec PetrHC Ledenice13
69.Kolář HynekHC Meta13
69.Bárta OndřejHC Warriors13
69.Kříž ZdeněkHC Warriors13
69.Kopic PetrHC NaturaMed Plav13
69.Ježek JanHC Motorfans13
69.Hošna PetrHC Hunters Homole13
69.Eliáš JanHC WC13
69.Honner JakubHC NaturaMed Plav13
69.Fejfar RenéHC Boschton B13
69.Koblic Josef ml.HC Hunters Homole13
131.Strejček JakubHC WC10
131.Blažek TomášHC WC10

Slušnost týmu

Oranžová skupina 2018 / 2019

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC NaturaMed Plav1213331.082.542.75
2.HC Kondor1522661.4734.4
3.HC Meta1118511.642.834.64
4.HC WC1327632.082.334.85
5.HC Boschton B1225752.0836.25
6.HC Hunters Homole1329872.2336.69
7.Vampires Hockey Team11339632.918.73
8.HC Motorfans123610532.928.75
9.STS Chvojkovice-Brod12271092.254.049.08
10.HC Warriors14381402.713.6810
11.LHK Mocní Kačeři12301402.54.6711.67
12.HC Ledenice11451704.093.7815.45
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas




s