Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Statistiky 2. skupiny - první kolo 2019/20



ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Tým ZápasySkóre Bilance Body
1.HC Pivní Kocouři749:143214
2.HC Radoni CB783:325210
3.HC Fénix Ločenice740:32810
4.HC Boschton538:13259
5.HC Plav846:55-97
6.HC Meta728:49-214
7.HC Ledenice519:43-242
8.HC Hunters Homole530:67-372
9.Vampires Hockey Team518:46-280

Kanadské bodování

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým Body (G+A)
1.Kysilka VáclavHC Radoni CB36 (28+8)
2.Mařík DenisHC Radoni CB26 (13+13)
3.Stejskal DavidHC Radoni CB24 (11+13)
4.Lavička PavelHC Boschton14 (10+4)
4.Gdovin DanielHC Pivní Kocouři14 (10+4)
6.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice13 (9+4)
7.Honner JakubHC NaturaMed Plav13 (8+5)
8.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice13 (5+8)
9.Papšo TomášHC Pivní Kocouři12 (10+2)
10.Postl JosefHC NaturaMed Plav12 (7+5)
10.Omelka RomanHC Boschton12 (7+5)
12.Stejskal PetrHC Radoni CB12 (6+6)
13.Kříha RomanHC Radoni CB12 (5+7)
14.Kotek LuděkHC Radoni CB12 (3+9)
15.Vahala TomášHC Meta11 (11+0)
16.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav11 (7+4)
17.Anderle JiříHC Hunters Homole11 (3+8)
18.Schwarz MiroslavHC Fénix Ločenice10 (8+2)
19.Božek RomanHC Ledenice9 (9+0)
20.Ďurica MilanHC Hunters Homole9 (6+3)
21.Králík PetrHC Ledenice9 (5+4)
21.Vobr JosefHC Meta9 (5+4)
23.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav9 (4+5)
24.Pávek KarelHC NaturaMed Plav9 (3+6)
25.Mlčák PetrHC Hunters Homole8 (7+1)
26.Dráb KamilVampires Hockey Team8 (4+4)
27.Eliáš MichalVampires Hockey Team7 (7+0)
28.Petrášek RomanHC Pivní Kocouři7 (5+2)
29.Sieber JanHC Pivní Kocouři7 (4+3)
29.Syrový JanHC Pivní Kocouři7 (4+3)
31.Rejman DanielHC Fénix Ločenice7 (3+4)
32.Pešek TomášHC Pivní Kocouři7 (1+6)
32.Masopust PetrHC Radoni CB7 (1+6)
34.Gennert MarekHC Radoni CB6 (5+1)
35.Klimeš StanislavHC Meta6 (4+2)
35.Fischer MartinHC Hunters Homole6 (4+2)
35.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice6 (4+2)
38.Maurenc MartinHC Boschton6 (3+3)
38.Kopic PetrHC NaturaMed Plav6 (3+3)
38.Jílek JaromírHC Pivní Kocouři6 (3+3)
41.Holomel PavelHC Radoni CB6 (2+4)
41.Vítek VáclavHC Meta6 (2+4)
43.Michalko PeterHC NaturaMed Plav5 (4+1)
44.Šulista MiroslavHC Radoni CB5 (3+2)
44.Zeman PetrHC Fénix Ločenice5 (3+2)
44.Klimeš MichalHC Hunters Homole5 (3+2)
47.Šrámek JiříHC Fénix Ločenice5 (2+3)
47.Bárta PavelHC NaturaMed Plav5 (2+3)
47.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav5 (2+3)
50.Piegl RenéHC Radoni CB5 (1+4)
50.Koblas MilanHC Meta5 (1+4)
50.Houška RostislavHC Pivní Kocouři5 (1+4)
50.Ševčík JiříHC Hunters Homole5 (1+4)
54.Němeček DanielHC Boschton5 (0+5)
55.Pikolon TomášHC Boschton4 (4+0)
56.Neumann VítHC NaturaMed Plav4 (3+1)
57.Dvořák JiříHC Radoni CB4 (2+2)
58.Beránek LiborHC Fénix Ločenice4 (1+3)
58.Bürger RichardHC Radoni CB4 (1+3)
58.Kelner MiroslavVampires Hockey Team4 (1+3)
58.Šívr JanHC NaturaMed Plav4 (1+3)
58.Kubeš JanHC Pivní Kocouři4 (1+3)
58.Jamrich MilanHC Boschton4 (1+3)
64.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice3 (2+1)
65.Lonsmín TomášHC NaturaMed Plav3 (1+2)
65.Pitra VáclavVampires Hockey Team3 (1+2)
65.Dubský FilipHC Meta3 (1+2)
65.Stulík MiroslavHC Meta3 (1+2)
69.Švarc PetrHC Meta3 (0+3)
70.Voneš DanielHC Pivní Kocouři2 (2+0)
70.Radouch AntonínHC Boschton2 (2+0)
70.Heřmánek PetrHC Boschton2 (2+0)
73.Smejkal JiříHC Radoni CB2 (1+1)
73.Kadlec MartinHC Ledenice2 (1+1)
73.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice2 (1+1)
73.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav2 (1+1)
73.Bereš JosefVampires Hockey Team2 (1+1)
73.Zoubek JindřichHC Ledenice2 (1+1)
73.Motejzík PetrHC Ledenice2 (1+1)
73.Barták CtiradHC Hunters Homole2 (1+1)
73.Barták TomášHC Hunters Homole2 (1+1)
73.Votruba JaromírHC Hunters Homole2 (1+1)
73.Poula ErikHC Hunters Homole2 (1+1)
73.Jabůrek MichalVampires Hockey Team2 (1+1)
73.Kortán DanielHC Boschton2 (1+1)
73.Kunt JiříHC Fénix Ločenice2 (1+1)
87.Kolář HynekHC Meta2 (0+2)
87.Vostracký JosefHC Ledenice2 (0+2)
87.Čakan PavolHC Meta2 (0+2)
90.Neškodný DavidHC Hunters Homole1 (1+0)
90.Beneš RobertVampires Hockey Team1 (1+0)
90.Švec JanHC Meta1 (1+0)
90.Žáček MarekHC Pivní Kocouři1 (1+0)
90.Trnka MichalHC Hunters Homole1 (1+0)
90.Kubeš OndřejHC Pivní Kocouři1 (1+0)
90.Honsa JiříHC Fénix Ločenice1 (1+0)
90.Lamáček TomášHC Ledenice1 (1+0)
90.Pileček VítHC Boschton1 (1+0)
90.Štegbauer JiříHC Meta1 (1+0)
100.Jurčík EduardVampires Hockey Team1 (0+1)
100.Barták Ctirad st.HC Hunters Homole1 (0+1)
100.Janoušek JiříHC Hunters Homole1 (0+1)
100.Kouba JaroslavHC Pivní Kocouři1 (0+1)
100.Borovka DavidHC Ledenice1 (0+1)
100.Vincenc JanHC Meta1 (0+1)
100.Vostracký PavelHC Ledenice1 (0+1)
100.Bravenec JosefHC NaturaMed Plav1 (0+1)
100.Dolejš LubošHC Ledenice1 (0+1)
100.Anderle JiříHC Hunters Homole1 (0+1)
100.Tůma PetrHC Ledenice1 (0+1)
100.Fiala LukášVampires Hockey Team1 (0+1)
100.Kříha VladimírHC Radoni CB1 (0+1)

Nejlepší střelci

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým G+A (KB)
1.Kysilka VáclavHC Radoni CB28 +8 (36)
2.Mařík DenisHC Radoni CB13 +13 (26)
3.Stejskal DavidHC Radoni CB11 +13 (24)
4.Vahala TomášHC Meta11 +0 (11)
5.Gdovin DanielHC Pivní Kocouři10 +4 (14)
5.Lavička PavelHC Boschton10 +4 (14)
7.Papšo TomášHC Pivní Kocouři10 +2 (12)
8.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice9 +4 (13)
9.Božek RomanHC Ledenice9 +0 (9)
10.Honner JakubHC NaturaMed Plav8 +5 (13)
11.Schwarz MiroslavHC Fénix Ločenice8 +2 (10)
12.Omelka RomanHC Boschton7 +5 (12)
12.Postl JosefHC NaturaMed Plav7 +5 (12)
14.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav7 +4 (11)
15.Mlčák PetrHC Hunters Homole7 +1 (8)
16.Eliáš MichalVampires Hockey Team7 +0 (7)
17.Stejskal PetrHC Radoni CB6 +6 (12)
18.Ďurica MilanHC Hunters Homole6 +3 (9)
19.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice5 +8 (13)
20.Kříha RomanHC Radoni CB5 +7 (12)
21.Králík PetrHC Ledenice5 +4 (9)
21.Vobr JosefHC Meta5 +4 (9)
23.Petrášek RomanHC Pivní Kocouři5 +2 (7)
24.Gennert MarekHC Radoni CB5 +1 (6)
25.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav4 +5 (9)
26.Dráb KamilVampires Hockey Team4 +4 (8)
27.Sieber JanHC Pivní Kocouři4 +3 (7)
27.Syrový JanHC Pivní Kocouři4 +3 (7)
29.Klimeš StanislavHC Meta4 +2 (6)
29.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice4 +2 (6)
29.Fischer MartinHC Hunters Homole4 +2 (6)
32.Michalko PeterHC NaturaMed Plav4 +1 (5)
33.Pikolon TomášHC Boschton4 +0 (4)
34.Kotek LuděkHC Radoni CB3 +9 (12)
35.Anderle JiříHC Hunters Homole3 +8 (11)
36.Pávek KarelHC NaturaMed Plav3 +6 (9)
37.Rejman DanielHC Fénix Ločenice3 +4 (7)
38.Maurenc MartinHC Boschton3 +3 (6)
38.Jílek JaromírHC Pivní Kocouři3 +3 (6)
38.Kopic PetrHC NaturaMed Plav3 +3 (6)
41.Šulista MiroslavHC Radoni CB3 +2 (5)
41.Klimeš MichalHC Hunters Homole3 +2 (5)
41.Zeman PetrHC Fénix Ločenice3 +2 (5)
44.Neumann VítHC NaturaMed Plav3 +1 (4)
45.Vítek VáclavHC Meta2 +4 (6)
45.Holomel PavelHC Radoni CB2 +4 (6)
47.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav2 +3 (5)
47.Bárta PavelHC NaturaMed Plav2 +3 (5)
47.Šrámek JiříHC Fénix Ločenice2 +3 (5)
50.Dvořák JiříHC Radoni CB2 +2 (4)
51.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice2 +1 (3)
52.Voneš DanielHC Pivní Kocouři2 +0 (2)
52.Heřmánek PetrHC Boschton2 +0 (2)
52.Radouch AntonínHC Boschton2 +0 (2)
55.Pešek TomášHC Pivní Kocouři1 +6 (7)
55.Masopust PetrHC Radoni CB1 +6 (7)
57.Koblas MilanHC Meta1 +4 (5)
57.Houška RostislavHC Pivní Kocouři1 +4 (5)
57.Piegl RenéHC Radoni CB1 +4 (5)
57.Ševčík JiříHC Hunters Homole1 +4 (5)
61.Bürger RichardHC Radoni CB1 +3 (4)
61.Beránek LiborHC Fénix Ločenice1 +3 (4)
61.Šívr JanHC NaturaMed Plav1 +3 (4)
61.Kelner MiroslavVampires Hockey Team1 +3 (4)
61.Kubeš JanHC Pivní Kocouři1 +3 (4)
61.Jamrich MilanHC Boschton1 +3 (4)
67.Dubský FilipHC Meta1 +2 (3)
67.Pitra VáclavVampires Hockey Team1 +2 (3)
67.Stulík MiroslavHC Meta1 +2 (3)
67.Lonsmín TomášHC NaturaMed Plav1 +2 (3)
71.Motejzík PetrHC Ledenice1 +1 (2)
71.Barták CtiradHC Hunters Homole1 +1 (2)
71.Kadlec MartinHC Ledenice1 +1 (2)
71.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav1 +1 (2)
71.Kunt JiříHC Fénix Ločenice1 +1 (2)
71.Kortán DanielHC Boschton1 +1 (2)
71.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice1 +1 (2)
71.Poula ErikHC Hunters Homole1 +1 (2)
71.Votruba JaromírHC Hunters Homole1 +1 (2)
71.Jabůrek MichalVampires Hockey Team1 +1 (2)
71.Bereš JosefVampires Hockey Team1 +1 (2)
71.Barták TomášHC Hunters Homole1 +1 (2)
71.Smejkal JiříHC Radoni CB1 +1 (2)
71.Zoubek JindřichHC Ledenice1 +1 (2)
85.Švec JanHC Meta1 +0 (1)
85.Beneš RobertVampires Hockey Team1 +0 (1)
85.Štegbauer JiříHC Meta1 +0 (1)
85.Honsa JiříHC Fénix Ločenice1 +0 (1)
85.Žáček MarekHC Pivní Kocouři1 +0 (1)
85.Kubeš OndřejHC Pivní Kocouři1 +0 (1)
85.Pileček VítHC Boschton1 +0 (1)
85.Lamáček TomášHC Ledenice1 +0 (1)
85.Trnka MichalHC Hunters Homole1 +0 (1)
85.Neškodný DavidHC Hunters Homole1 +0 (1)

Nejlepší nahrávači (1. asistence)

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým A
G+A
1.Mařík DenisHC Radoni CB13
(13+13)
1.Stejskal DavidHC Radoni CB13
(11+13)
3.Kotek LuděkHC Radoni CB9
(3+9)
4.Kysilka VáclavHC Radoni CB8
(28+8)
4.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice8
(5+8)
4.Anderle JiříHC Hunters Homole8
(3+8)
7.Kříha RomanHC Radoni CB7
(5+7)
8.Stejskal PetrHC Radoni CB6
(6+6)
8.Pávek KarelHC NaturaMed Plav6
(3+6)
8.Pešek TomášHC Pivní Kocouři6
(1+6)
8.Masopust PetrHC Radoni CB6
(1+6)
12.Honner JakubHC NaturaMed Plav5
(8+5)
12.Postl JosefHC NaturaMed Plav5
(7+5)
12.Omelka RomanHC Boschton5
(7+5)
12.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav5
(4+5)
12.Němeček DanielHC Boschton5
(0+5)
17.Gdovin DanielHC Pivní Kocouři4
(10+4)
17.Lavička PavelHC Boschton4
(10+4)
17.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice4
(9+4)
17.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav4
(7+4)
17.Králík PetrHC Ledenice4
(5+4)
17.Vobr JosefHC Meta4
(5+4)
17.Dráb KamilVampires Hockey Team4
(4+4)
17.Rejman DanielHC Fénix Ločenice4
(3+4)
17.Vítek VáclavHC Meta4
(2+4)
17.Holomel PavelHC Radoni CB4
(2+4)
17.Piegl RenéHC Radoni CB4
(1+4)
17.Ševčík JiříHC Hunters Homole4
(1+4)
17.Houška RostislavHC Pivní Kocouři4
(1+4)
17.Koblas MilanHC Meta4
(1+4)
31.Ďurica MilanHC Hunters Homole3
(6+3)
31.Syrový JanHC Pivní Kocouři3
(4+3)
31.Sieber JanHC Pivní Kocouři3
(4+3)
31.Maurenc MartinHC Boschton3
(3+3)
31.Jílek JaromírHC Pivní Kocouři3
(3+3)
31.Kopic PetrHC NaturaMed Plav3
(3+3)
31.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav3
(2+3)
31.Bárta PavelHC NaturaMed Plav3
(2+3)
31.Šrámek JiříHC Fénix Ločenice3
(2+3)
31.Bürger RichardHC Radoni CB3
(1+3)
31.Beránek LiborHC Fénix Ločenice3
(1+3)
31.Šívr JanHC NaturaMed Plav3
(1+3)
31.Jamrich MilanHC Boschton3
(1+3)
31.Kelner MiroslavVampires Hockey Team3
(1+3)
31.Kubeš JanHC Pivní Kocouři3
(1+3)
31.Švarc PetrHC Meta3
(0+3)
47.Papšo TomášHC Pivní Kocouři2
(10+2)
47.Schwarz MiroslavHC Fénix Ločenice2
(8+2)
47.Petrášek RomanHC Pivní Kocouři2
(5+2)
47.Fischer MartinHC Hunters Homole2
(4+2)
47.Klimeš StanislavHC Meta2
(4+2)
47.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice2
(4+2)
47.Šulista MiroslavHC Radoni CB2
(3+2)
47.Klimeš MichalHC Hunters Homole2
(3+2)
47.Zeman PetrHC Fénix Ločenice2
(3+2)
47.Dvořák JiříHC Radoni CB2
(2+2)
47.Dubský FilipHC Meta2
(1+2)
47.Stulík MiroslavHC Meta2
(1+2)
47.Pitra VáclavVampires Hockey Team2
(1+2)
47.Lonsmín TomášHC NaturaMed Plav2
(1+2)
47.Kolář HynekHC Meta2
(0+2)
47.Čakan PavolHC Meta2
(0+2)
47.Vostracký JosefHC Ledenice2
(0+2)
64.Mlčák PetrHC Hunters Homole1
(7+1)
64.Gennert MarekHC Radoni CB1
(5+1)
64.Michalko PeterHC NaturaMed Plav1
(4+1)
64.Neumann VítHC NaturaMed Plav1
(3+1)
64.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice1
(2+1)
64.Motejzík PetrHC Ledenice1
(1+1)
64.Jabůrek MichalVampires Hockey Team1
(1+1)
64.Zoubek JindřichHC Ledenice1
(1+1)
64.Kunt JiříHC Fénix Ločenice1
(1+1)
64.Kortán DanielHC Boschton1
(1+1)
64.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice1
(1+1)
64.Poula ErikHC Hunters Homole1
(1+1)
64.Votruba JaromírHC Hunters Homole1
(1+1)
64.Barták CtiradHC Hunters Homole1
(1+1)
64.Bereš JosefVampires Hockey Team1
(1+1)
64.Smejkal JiříHC Radoni CB1
(1+1)
64.Kadlec MartinHC Ledenice1
(1+1)
64.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav1
(1+1)
64.Barták TomášHC Hunters Homole1
(1+1)
64.Anderle JiříHC Hunters Homole1
(0+1)
64.Vincenc JanHC Meta1
(0+1)
64.Bravenec JosefHC NaturaMed Plav1
(0+1)
64.Kouba JaroslavHC Pivní Kocouři1
(0+1)
64.Fiala LukášVampires Hockey Team1
(0+1)
64.Dolejš LubošHC Ledenice1
(0+1)
64.Vostracký PavelHC Ledenice1
(0+1)
64.Barták Ctirad st.HC Hunters Homole1
(0+1)
64.Jurčík EduardVampires Hockey Team1
(0+1)
64.Borovka DavidHC Ledenice1
(0+1)
64.Tůma PetrHC Ledenice1
(0+1)
64.Janoušek JiříHC Hunters Homole1
(0+1)
64.Kříha VladimírHC Radoni CB1
(0+1)

Nejtrestanější hráči

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým počet vyloučení minuty
1.Markytán PetrHC Ledenice230
2.Houška RostislavHC Pivní Kocouři412
2.Němeček DanielHC Boschton412
4.Bravenec JosefHC NaturaMed Plav39
4.Vébr VáclavVampires Hockey Team39
4.Králík PetrHC Ledenice39
7.Jílek JaromírHC Pivní Kocouři26
7.Pileček VítHC Boschton26
7.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice26
7.Jabůrek MichalVampires Hockey Team26
7.Smejkal JiříHC Radoni CB26
7.Štegbauer JiříHC Meta26
7.Jamrich MilanHC Boschton26
7.Borovka DavidHC Ledenice26
7.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav26
16.Stejskal DavidHC Radoni CB13
16.Dubský FilipHC Meta13
16.Voneš DanielHC Pivní Kocouři13
16.Gdovin DanielHC Pivní Kocouři13
16.Neškodný DavidHC Hunters Homole13
16.Stulík MiroslavHC Meta13
16.Kortán DanielHC Boschton13
16.Klimeš StanislavHC Meta13
16.Honner JakubHC NaturaMed Plav33
16.Šťastný VlastimilHC Radoni CB13
16.Klein AdolfHC Fénix Ločenice13
16.Syrový JanHC Pivní Kocouři13
16.Ševčík JiříHC Hunters Homole13
16.Honsa JiříHC Fénix Ločenice13
16.Kelner MiroslavVampires Hockey Team13
16.Zoubek JindřichHC Ledenice13
16.Mařík DenisHC Radoni CB13
16.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav13
16.Švarc PetrHC Meta13
16.Schwarz MiroslavHC Fénix Ločenice13
16.Bürger RichardHC Radoni CB13
16.Habart PetrHC Meta13
16.Fyrbach DavidHC Ledenice13
16.Anderle JiříHC Hunters Homole13
16.Pazourek LukášHC Meta13
16.Eliáš MichalVampires Hockey Team13
16.Kysilka VáclavHC Radoni CB13
16.Novotný MarekHC NaturaMed Plav23
16.Pešek TomášHC Pivní Kocouři13
16.Ďurica MilanHC Hunters Homole13
16.Motejzík PetrHC Ledenice13
16.Kříha RomanHC Radoni CB13
16.Lavička PavelHC Boschton13
16.Dvořák JiříHC Radoni CB13
16.Rejman DanielHC Fénix Ločenice13
16.Šimek PetrVampires Hockey Team13
16.Vítek VáclavHC Meta13
16.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice13
16.Hansalander TomášHC Boschton13
16.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice13

Slušnost týmu

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC Hunters Homole54120.832.4
2.HC NaturaMed Plav811241.382.183
3.HC Fénix Ločenice78241.1433.43
4.HC Meta79271.2933.86
5.HC Radoni CB79271.2933.86
6.HC Pivní Kocouři710301.4334.29
7.Vampires Hockey Team58241.634.8
8.HC Boschton511332.236.6
9.HC Ledenice5105425.410.8
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas




s