Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Statistiky Modré skupiny v sezóně 2017/18



Modrá skupina 2017 / 2018

Poř. Tým ZápasyVPRSkóre Bilance Body
1.HC Drink Team25187-154:1035136
2.HC Fighters KVALIT E201541135:914431
3.HC Boschton2614111139:875229
4.HC Střížov2512121118:132-1425
5.HC Radoni CB19109-94:89520
6.HC Fénix Ločenice259142109:127-1820
7.HC Trendy ČB268171105:158-5317
8.HC Plav20416-87:154-678

Kanadské bodování

Modrá skupina 2017 / 2018

Poř. Hráč Tým Body (G+A)
1.Gula LadislavHC Drink Team69 (40+29)
2.Arnold AntonínHC Fighters KVALIT E65 (52+13)
3.Omelka RomanHC Boschton55 (41+14)
4.Postl JosefHC NaturaMed Plav53 (35+18)
5.Khuebach RadekHC Drink Team51 (24+27)
6.Pokorný JosefHC Střížov46 (39+7)
7.Mikl JanHC Střížov43 (24+19)
8.Šíma LadislavHC Trendy ČB41 (21+20)
9.Pikolon TomášHC Boschton34 (21+13)
10.Tonzar DavidHC Fighters KVALIT E34 (17+17)
11.Heřmánek PetrHC Boschton32 (17+15)
12.Kunt JiříHC Fénix Ločenice31 (17+14)
13.Kubín JakubHC Trendy ČB31 (12+19)
14.Jirka MiroslavHC Drink Team30 (18+12)
15.Konrád MilanHC Fighters KVALIT E28 (9+19)
16.Smejkal JiříHC Radoni CB28 (6+22)
17.Komrska JanHC Fénix Ločenice27 (19+8)
18.Heřmánek MilanHC Drink Team25 (14+11)
19.Fidler MartinHC Střížov25 (6+19)
20.Gennert MarekHC Radoni CB23 (15+8)
21.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice23 (12+11)
22.Lískovec PavelHC Trendy ČB22 (16+6)
23.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice22 (13+9)
24.Pávek KarelHC NaturaMed Plav22 (11+11)
25.Holzäpfel MilanHC Radoni CB21 (12+9)
25.Bártík MichalHC Boschton21 (12+9)
27.Bürger RichardHC Radoni CB21 (10+11)
28.Maršík PetrHC Drink Team19 (11+8)
29.Marek MiloslavHC Střížov18 (14+4)
30.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice18 (9+9)
31.Dlugoš VáclavHC Drink Team18 (7+11)
32.Šťastný VlastimilHC Radoni CB17 (13+4)
33.Kosař JakubHC Fighters KVALIT E17 (10+7)
34.Kotek LuděkHC Radoni CB17 (8+9)
35.Zeman PetrHC Fénix Ločenice17 (7+10)
36.Kříž FilipHC Trendy ČB15 (8+7)
37.Hruška ZdeněkHC Drink Team15 (6+9)
38.Kossl MiloslavHC Trendy ČB15 (5+10)
39.Mesároš MartinHC Boschton14 (8+6)
40.Picka PavelHC Trendy ČB14 (7+7)
41.Soukup MichalHC Fighters KVALIT E14 (6+8)
42.Sobolík JanHC Boschton14 (5+9)
43.Kysilka VáclavHC Radoni CB13 (9+4)
44.Šrámek JiříHC Fénix Ločenice13 (5+8)
45.Marek JiříHC Boschton13 (1+12)
46.Tácha JanHC NaturaMed Plav12 (8+4)
46.Gdovin DanielHC Boschton12 (8+4)
48.Veselý PatrikHC Střížov12 (7+5)
49.Pileček VítHC Boschton12 (6+6)
49.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav12 (6+6)
49.Špulka VojtěchHC Střížov12 (6+6)
52.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice11 (5+6)
53.Beránek LiborHC Fénix Ločenice11 (3+8)
54.Honner JakubHC NaturaMed Plav10 (7+3)
55.Vacek PetrHC Drink Team10 (5+5)
55.Klíma JosefHC Boschton10 (5+5)
57.Albrecht TomášHC Fighters KVALIT E10 (3+7)
58.Jílek JanHC Trendy ČB9 (8+1)
59.Stárek MichalHC Fighters KVALIT E9 (3+6)
59.Adamčík RadekHC Fighters KVALIT E9 (3+6)
61.Lovčík ZdeněkHC Fighters KVALIT E9 (2+7)
61.Krátký MiroslavHC Fighters KVALIT E9 (2+7)
61.Ambrož JiříHC Drink Team9 (2+7)
64.Zeman PetrHC Fénix Ločenice8 (4+4)
64.Friedmann MartinHC Fighters KVALIT E8 (4+4)
64.Vojta TomášHC Střížov8 (4+4)
67.Hlavatý MartinHC Střížov8 (3+5)
67.Klain AdolfHC Fénix Ločenice8 (3+5)
69.Sedlář TomášHC Drink Team7 (4+3)
69.Semotán PavelHC Drink Team7 (4+3)
71.Veselý TomášHC Drink Team7 (3+4)
72.Němeček DanielHC Boschton7 (2+5)
72.Mikl JakubHC Střížov7 (2+5)
72.Kopic PetrHC NaturaMed Plav7 (2+5)
72.Přibyl JanHC Radoni CB7 (2+5)
72.Dvořák JiříHC Radoni CB7 (2+5)
77.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav6 (4+2)
77.Marek VladimírHC Trendy ČB6 (4+2)
77.Rejman DanielHC Fénix Ločenice6 (4+2)
80.Jiřík OndřejHC Boschton6 (3+3)
80.Bartizal JanHC Fighters KVALIT E6 (3+3)
82.Mráz JaroslavHC Boschton6 (2+4)
82.Jasiak MartinHC Střížov6 (2+4)
84.Michalko PeterHC NaturaMed Plav6 (1+5)
84.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav6 (1+5)
84.Houška RostislavHC Fighters KVALIT E6 (1+5)
84.Kudláček MartinHC Střížov6 (1+5)
84.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice6 (1+5)
89.Kortán DanielHC Boschton5 (4+1)
89.Sádlo LukášHC Drink Team5 (4+1)
91.Roučka MartinHC Boschton5 (3+2)
91.Klečka JaroslavHC Střížov5 (3+2)
93.Gruber AlešHC Trendy ČB5 (2+3)
93.Novotný MarekHC NaturaMed Plav5 (2+3)
95.Filip MartinHC Střížov5 (1+4)
95.Hron JosefHC Fighters KVALIT E5 (1+4)
95.Novotný JiříHC NaturaMed Plav5 (1+4)
95.Šívr JanHC NaturaMed Plav5 (1+4)
95.Budějcký DanielHC Trendy ČB5 (1+4)
100.Soukup JaroslavHC Fighters KVALIT E4 (4+0)
100.Pavlíček MichalHC Trendy ČB4 (4+0)
102.Kadlec MartinHC Kuki Boys4 (3+1)
102.Švejda JiříHC Drink Team4 (3+1)
104.Voneš DanielHC Fénix Ločenice4 (2+2)
104.Kropík LukášHC Drink Team4 (2+2)
104.Sekyra FrantišekHC Trendy ČB4 (2+2)
107.Kříha RomanHC Radoni CB4 (1+3)
108.Krajnák JakubHC Boschton4 (0+4)
108.Chuperka DimitrijHC Drink Team4 (0+4)
108.Šmrha PavelHC Boschton4 (0+4)
108.Prokeš IvanHC Fighters KVALIT E4 (0+4)
112.Karvánek MartinHC Radoni CB3 (3+0)
113.Lejsek ZdeněkHC Fénix Ločenice3 (2+1)
114.Čapek LukášHC Střížov3 (1+2)
114.Šustr PetrHC Střížov3 (1+2)
116.Ferdan JiříHC NaturaMed Plav3 (0+3)
116.Kukla LubošHC Trendy ČB3 (0+3)
118.Kubata LadislavHC Drink Team2 (2+0)
119.Císler JiříHC Drink Team2 (1+1)
119.Soukup LukášHC Fighters KVALIT E2 (1+1)
119.Papež VladimírHC Drink Team2 (1+1)
119.Meškán LadislavHC Fighters KVALIT E2 (1+1)
119.Janda RomanHC Fighters KVALIT E2 (1+1)
119.Mikuláštík RadimHC Trendy ČB2 (1+1)
125.Šulista MiroslavHC Radoni CB2 (0+2)
125.Velc RadovanHC Boschton2 (0+2)
125.Malý KarelHC Trendy ČB2 (0+2)
125.Baumruk JiříHC Boschton2 (0+2)
125.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav2 (0+2)
125.Michálek DušanHC Střížov2 (0+2)
131.Klain AdamHC Fénix Ločenice1 (1+0)
131.Kejšar JiříHC Fighters KVALIT E1 (1+0)
131.Lejsek RadekHC Fénix Ločenice1 (1+0)
131.Kavka MartinHC Drink Team1 (1+0)
131.Marcelo JosefHC Drink Team1 (1+0)
131.Rousek JanHC Radoni CB1 (1+0)
131.Neumann VítHC NaturaMed Plav1 (1+0)
131.Trněný TomášHC NaturaMed Plav1 (1+0)
131.Prokýšek MilošHC Fighters KVALIT E1 (1+0)
131.Jehlička PavelHC Radoni CB1 (1+0)
131.Pokorný JanHC Drink Team1 (1+0)
142.Leština JiříHC Boschton1 (0+1)
142.Jaroš JakubHC Střížov1 (0+1)
142.Král LubošHC Fénix Ločenice1 (0+1)
142.Lonsmín RomanHC NaturaMed Plav1 (0+1)
142.Čížek JosefHC Fénix Ločenice1 (0+1)
142.Kříž PatrikHC Trendy ČB1 (0+1)

Nejlepší střelci

Modrá skupina 2017 / 2018

Poř. Hráč Tým G+A (KB)
1.Arnold AntonínHC Fighters KVALIT E52 +13 (65)
2.Omelka RomanHC Boschton41 +14 (55)
3.Gula LadislavHC Drink Team40 +29 (69)
4.Pokorný JosefHC Střížov39 +7 (46)
5.Postl JosefHC NaturaMed Plav35 +18 (53)
6.Khuebach RadekHC Drink Team24 +27 (51)
7.Mikl JanHC Střížov24 +19 (43)
8.Šíma LadislavHC Trendy ČB21 +20 (41)
9.Pikolon TomášHC Boschton21 +13 (34)
10.Komrska JanHC Fénix Ločenice19 +8 (27)
11.Jirka MiroslavHC Drink Team18 +12 (30)
12.Tonzar DavidHC Fighters KVALIT E17 +17 (34)
13.Heřmánek PetrHC Boschton17 +15 (32)
14.Kunt JiříHC Fénix Ločenice17 +14 (31)
15.Lískovec PavelHC Trendy ČB16 +6 (22)
16.Gennert MarekHC Radoni CB15 +8 (23)
17.Heřmánek MilanHC Drink Team14 +11 (25)
18.Marek MiloslavHC Střížov14 +4 (18)
19.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice13 +9 (22)
20.Šťastný VlastimilHC Radoni CB13 +4 (17)
21.Kubín JakubHC Trendy ČB12 +19 (31)
22.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice12 +11 (23)
23.Holzäpfel MilanHC Radoni CB12 +9 (21)
23.Bártík MichalHC Boschton12 +9 (21)
25.Pávek KarelHC NaturaMed Plav11 +11 (22)
26.Maršík PetrHC Drink Team11 +8 (19)
27.Bürger RichardHC Radoni CB10 +11 (21)
28.Kosař JakubHC Fighters KVALIT E10 +7 (17)
29.Konrád MilanHC Fighters KVALIT E9 +19 (28)
30.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice9 +9 (18)
31.Kysilka VáclavHC Radoni CB9 +4 (13)
32.Kotek LuděkHC Radoni CB8 +9 (17)
33.Kříž FilipHC Trendy ČB8 +7 (15)
34.Mesároš MartinHC Boschton8 +6 (14)
35.Gdovin DanielHC Boschton8 +4 (12)
35.Tácha JanHC NaturaMed Plav8 +4 (12)
37.Jílek JanHC Trendy ČB8 +1 (9)
38.Dlugoš VáclavHC Drink Team7 +11 (18)
39.Zeman PetrHC Fénix Ločenice7 +10 (17)
40.Picka PavelHC Trendy ČB7 +7 (14)
41.Veselý PatrikHC Střížov7 +5 (12)
42.Honner JakubHC NaturaMed Plav7 +3 (10)
43.Smejkal JiříHC Radoni CB6 +22 (28)
44.Fidler MartinHC Střížov6 +19 (25)
45.Hruška ZdeněkHC Drink Team6 +9 (15)
46.Soukup MichalHC Fighters KVALIT E6 +8 (14)
47.Pileček VítHC Boschton6 +6 (12)
47.Špulka VojtěchHC Střížov6 +6 (12)
47.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav6 +6 (12)
50.Kossl MiloslavHC Trendy ČB5 +10 (15)
51.Sobolík JanHC Boschton5 +9 (14)
52.Šrámek JiříHC Fénix Ločenice5 +8 (13)
53.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice5 +6 (11)
54.Vacek PetrHC Drink Team5 +5 (10)
54.Klíma JosefHC Boschton5 +5 (10)
56.Friedmann MartinHC Fighters KVALIT E4 +4 (8)
56.Vojta TomášHC Střížov4 +4 (8)
56.Zeman PetrHC Fénix Ločenice4 +4 (8)
59.Semotán PavelHC Drink Team4 +3 (7)
59.Sedlář TomášHC Drink Team4 +3 (7)
61.Marek VladimírHC Trendy ČB4 +2 (6)
61.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav4 +2 (6)
61.Rejman DanielHC Fénix Ločenice4 +2 (6)
64.Kortán DanielHC Boschton4 +1 (5)
64.Sádlo LukášHC Drink Team4 +1 (5)
66.Pavlíček MichalHC Trendy ČB4 +0 (4)
66.Soukup JaroslavHC Fighters KVALIT E4 +0 (4)
68.Beránek LiborHC Fénix Ločenice3 +8 (11)
69.Albrecht TomášHC Fighters KVALIT E3 +7 (10)
70.Stárek MichalHC Fighters KVALIT E3 +6 (9)
70.Adamčík RadekHC Fighters KVALIT E3 +6 (9)
72.Klain AdolfHC Fénix Ločenice3 +5 (8)
72.Hlavatý MartinHC Střížov3 +5 (8)
74.Veselý TomášHC Drink Team3 +4 (7)
75.Bartizal JanHC Fighters KVALIT E3 +3 (6)
75.Jiřík OndřejHC Boschton3 +3 (6)
77.Klečka JaroslavHC Střížov3 +2 (5)
77.Roučka MartinHC Boschton3 +2 (5)
79.Kadlec MartinHC Kuki Boys3 +1 (4)
79.Švejda JiříHC Drink Team3 +1 (4)
81.Karvánek MartinHC Radoni CB3 +0 (3)
82.Ambrož JiříHC Drink Team2 +7 (9)
82.Lovčík ZdeněkHC Fighters KVALIT E2 +7 (9)
82.Krátký MiroslavHC Fighters KVALIT E2 +7 (9)
85.Kopic PetrHC NaturaMed Plav2 +5 (7)
85.Přibyl JanHC Radoni CB2 +5 (7)
85.Mikl JakubHC Střížov2 +5 (7)
85.Němeček DanielHC Boschton2 +5 (7)
85.Dvořák JiříHC Radoni CB2 +5 (7)
90.Jasiak MartinHC Střížov2 +4 (6)
90.Mráz JaroslavHC Boschton2 +4 (6)
92.Novotný MarekHC NaturaMed Plav2 +3 (5)
92.Gruber AlešHC Trendy ČB2 +3 (5)
94.Voneš DanielHC Fénix Ločenice2 +2 (4)
94.Kropík LukášHC Drink Team2 +2 (4)
94.Sekyra FrantišekHC Trendy ČB2 +2 (4)
97.Lejsek ZdeněkHC Fénix Ločenice2 +1 (3)
98.Kubata LadislavHC Drink Team2 +0 (2)
99.Marek JiříHC Boschton1 +12 (13)
100.Michalko PeterHC NaturaMed Plav1 +5 (6)
100.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice1 +5 (6)
100.Kudláček MartinHC Střížov1 +5 (6)
100.Houška RostislavHC Fighters KVALIT E1 +5 (6)
100.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav1 +5 (6)
105.Novotný JiříHC NaturaMed Plav1 +4 (5)
105.Filip MartinHC Střížov1 +4 (5)
105.Hron JosefHC Fighters KVALIT E1 +4 (5)
105.Šívr JanHC NaturaMed Plav1 +4 (5)
105.Budějcký DanielHC Trendy ČB1 +4 (5)
110.Kříha RomanHC Radoni CB1 +3 (4)
111.Čapek LukášHC Střížov1 +2 (3)
111.Šustr PetrHC Střížov1 +2 (3)
113.Císler JiříHC Drink Team1 +1 (2)
113.Soukup LukášHC Fighters KVALIT E1 +1 (2)
113.Meškán LadislavHC Fighters KVALIT E1 +1 (2)
113.Mikuláštík RadimHC Trendy ČB1 +1 (2)
113.Janda RomanHC Fighters KVALIT E1 +1 (2)
113.Papež VladimírHC Drink Team1 +1 (2)
119.Lejsek RadekHC Fénix Ločenice1 +0 (1)
119.Kejšar JiříHC Fighters KVALIT E1 +0 (1)
119.Klain AdamHC Fénix Ločenice1 +0 (1)
119.Marcelo JosefHC Drink Team1 +0 (1)
119.Jehlička PavelHC Radoni CB1 +0 (1)
119.Neumann VítHC NaturaMed Plav1 +0 (1)
119.Prokýšek MilošHC Fighters KVALIT E1 +0 (1)
119.Pokorný JanHC Drink Team1 +0 (1)
119.Rousek JanHC Radoni CB1 +0 (1)
119.Kavka MartinHC Drink Team1 +0 (1)
119.Trněný TomášHC NaturaMed Plav1 +0 (1)

Nejlepší nahrávači (1. asistence)

Modrá skupina 2017 / 2018

Poř. Hráč Tým A
G+A
1.Gula LadislavHC Drink Team29
(40+29)
2.Khuebach RadekHC Drink Team27
(24+27)
3.Smejkal JiříHC Radoni CB22
(6+22)
4.Šíma LadislavHC Trendy ČB20
(21+20)
5.Mikl JanHC Střížov19
(24+19)
5.Kubín JakubHC Trendy ČB19
(12+19)
5.Konrád MilanHC Fighters KVALIT E19
(9+19)
5.Fidler MartinHC Střížov19
(6+19)
9.Postl JosefHC NaturaMed Plav18
(35+18)
10.Tonzar DavidHC Fighters KVALIT E17
(17+17)
11.Heřmánek PetrHC Boschton15
(17+15)
12.Omelka RomanHC Boschton14
(41+14)
12.Kunt JiříHC Fénix Ločenice14
(17+14)
14.Arnold AntonínHC Fighters KVALIT E13
(52+13)
14.Pikolon TomášHC Boschton13
(21+13)
16.Jirka MiroslavHC Drink Team12
(18+12)
16.Marek JiříHC Boschton12
(1+12)
18.Heřmánek MilanHC Drink Team11
(14+11)
18.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice11
(12+11)
18.Pávek KarelHC NaturaMed Plav11
(11+11)
18.Bürger RichardHC Radoni CB11
(10+11)
18.Dlugoš VáclavHC Drink Team11
(7+11)
23.Zeman PetrHC Fénix Ločenice10
(7+10)
23.Kossl MiloslavHC Trendy ČB10
(5+10)
25.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice9
(13+9)
25.Bártík MichalHC Boschton9
(12+9)
25.Holzäpfel MilanHC Radoni CB9
(12+9)
25.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice9
(9+9)
25.Kotek LuděkHC Radoni CB9
(8+9)
25.Hruška ZdeněkHC Drink Team9
(6+9)
25.Sobolík JanHC Boschton9
(5+9)
32.Komrska JanHC Fénix Ločenice8
(19+8)
32.Gennert MarekHC Radoni CB8
(15+8)
32.Maršík PetrHC Drink Team8
(11+8)
32.Soukup MichalHC Fighters KVALIT E8
(6+8)
32.Šrámek JiříHC Fénix Ločenice8
(5+8)
32.Beránek LiborHC Fénix Ločenice8
(3+8)
38.Pokorný JosefHC Střížov7
(39+7)
38.Kosař JakubHC Fighters KVALIT E7
(10+7)
38.Kříž FilipHC Trendy ČB7
(8+7)
38.Picka PavelHC Trendy ČB7
(7+7)
38.Albrecht TomášHC Fighters KVALIT E7
(3+7)
38.Ambrož JiříHC Drink Team7
(2+7)
38.Lovčík ZdeněkHC Fighters KVALIT E7
(2+7)
38.Krátký MiroslavHC Fighters KVALIT E7
(2+7)
46.Lískovec PavelHC Trendy ČB6
(16+6)
46.Mesároš MartinHC Boschton6
(8+6)
46.Pileček VítHC Boschton6
(6+6)
46.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav6
(6+6)
46.Špulka VojtěchHC Střížov6
(6+6)
46.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice6
(5+6)
46.Stárek MichalHC Fighters KVALIT E6
(3+6)
46.Adamčík RadekHC Fighters KVALIT E6
(3+6)
54.Veselý PatrikHC Střížov5
(7+5)
54.Vacek PetrHC Drink Team5
(5+5)
54.Klíma JosefHC Boschton5
(5+5)
54.Hlavatý MartinHC Střížov5
(3+5)
54.Klain AdolfHC Fénix Ločenice5
(3+5)
54.Přibyl JanHC Radoni CB5
(2+5)
54.Mikl JakubHC Střížov5
(2+5)
54.Němeček DanielHC Boschton5
(2+5)
54.Kopic PetrHC NaturaMed Plav5
(2+5)
54.Dvořák JiříHC Radoni CB5
(2+5)
54.Houška RostislavHC Fighters KVALIT E5
(1+5)
54.Kudláček MartinHC Střížov5
(1+5)
54.Michalko PeterHC NaturaMed Plav5
(1+5)
54.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice5
(1+5)
54.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav5
(1+5)
69.Marek MiloslavHC Střížov4
(14+4)
69.Šťastný VlastimilHC Radoni CB4
(13+4)
69.Kysilka VáclavHC Radoni CB4
(9+4)
69.Tácha JanHC NaturaMed Plav4
(8+4)
69.Gdovin DanielHC Boschton4
(8+4)
69.Zeman PetrHC Fénix Ločenice4
(4+4)
69.Friedmann MartinHC Fighters KVALIT E4
(4+4)
69.Vojta TomášHC Střížov4
(4+4)
69.Veselý TomášHC Drink Team4
(3+4)
69.Mráz JaroslavHC Boschton4
(2+4)
69.Jasiak MartinHC Střížov4
(2+4)
69.Filip MartinHC Střížov4
(1+4)
69.Hron JosefHC Fighters KVALIT E4
(1+4)
69.Novotný JiříHC NaturaMed Plav4
(1+4)
69.Šívr JanHC NaturaMed Plav4
(1+4)
69.Budějcký DanielHC Trendy ČB4
(1+4)
69.Krajnák JakubHC Boschton4
(0+4)
69.Šmrha PavelHC Boschton4
(0+4)
69.Chuperka DimitrijHC Drink Team4
(0+4)
69.Prokeš IvanHC Fighters KVALIT E4
(0+4)
89.Honner JakubHC NaturaMed Plav3
(7+3)
89.Semotán PavelHC Drink Team3
(4+3)
89.Sedlář TomášHC Drink Team3
(4+3)
89.Jiřík OndřejHC Boschton3
(3+3)
89.Bartizal JanHC Fighters KVALIT E3
(3+3)
89.Novotný MarekHC NaturaMed Plav3
(2+3)
89.Gruber AlešHC Trendy ČB3
(2+3)
89.Kříha RomanHC Radoni CB3
(1+3)
89.Kukla LubošHC Trendy ČB3
(0+3)
89.Ferdan JiříHC NaturaMed Plav3
(0+3)
99.Marek VladimírHC Trendy ČB2
(4+2)
99.Rejman DanielHC Fénix Ločenice2
(4+2)
99.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav2
(4+2)
99.Klečka JaroslavHC Střížov2
(3+2)
99.Roučka MartinHC Boschton2
(3+2)
99.Voneš DanielHC Fénix Ločenice2
(2+2)
99.Kropík LukášHC Drink Team2
(2+2)
99.Sekyra FrantišekHC Trendy ČB2
(2+2)
99.Šustr PetrHC Střížov2
(1+2)
99.Čapek LukášHC Střížov2
(1+2)
99.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav2
(0+2)
99.Malý KarelHC Trendy ČB2
(0+2)
99.Velc RadovanHC Boschton2
(0+2)
99.Baumruk JiříHC Boschton2
(0+2)
99.Michálek DušanHC Střížov2
(0+2)
99.Šulista MiroslavHC Radoni CB2
(0+2)
115.Jílek JanHC Trendy ČB1
(8+1)
115.Kortán DanielHC Boschton1
(4+1)
115.Sádlo LukášHC Drink Team1
(4+1)
115.Švejda JiříHC Drink Team1
(3+1)
115.Kadlec MartinHC Kuki Boys1
(3+1)
115.Lejsek ZdeněkHC Fénix Ločenice1
(2+1)
115.Meškán LadislavHC Fighters KVALIT E1
(1+1)
115.Císler JiříHC Drink Team1
(1+1)
115.Janda RomanHC Fighters KVALIT E1
(1+1)
115.Soukup LukášHC Fighters KVALIT E1
(1+1)
115.Mikuláštík RadimHC Trendy ČB1
(1+1)
115.Papež VladimírHC Drink Team1
(1+1)
115.Lonsmín RomanHC NaturaMed Plav1
(0+1)
115.Leština JiříHC Boschton1
(0+1)
115.Jaroš JakubHC Střížov1
(0+1)
115.Král LubošHC Fénix Ločenice1
(0+1)
115.Kříž PatrikHC Trendy ČB1
(0+1)
115.Čížek JosefHC Fénix Ločenice1
(0+1)

Nejtrestanější hráči

Modrá skupina 2017 / 2018

Poř. Hráč Tým počet vyloučení minuty
1.Khuebach RadekHC Drink Team27100
2.Houška RostislavHC Fighters KVALIT E948
3.Kříž FilipHC Trendy ČB1140
4.Bártík MichalHC Boschton1137
5.Heřmánek PetrHC Boschton1233
6.Sedlář TomášHC Drink Team1030
7.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice927
7.Kossl MiloslavHC Trendy ČB927
7.Michalko PeterHC NaturaMed Plav927
7.Vojta TomášHC Střížov927
11.Bürger RichardHC Radoni CB625
12.Šmrha PavelHC Boschton824
12.Marek JiříHC Boschton824
14.Chuperka DimitrijHC Drink Team723
15.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice721
15.Ambrož JiříHC Drink Team721
17.Smejkal JiříHC Radoni CB620
18.Marek MiloslavHC Střížov618
18.Pikolon TomášHC Boschton618
18.Mikl JanHC Střížov618
18.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice618
18.Beránek LiborHC Fénix Ločenice618
23.Fidler MartinHC Střížov517
24.Šustr PetrHC Střížov316
25.Gula LadislavHC Drink Team515
25.Němeček DanielHC Boschton515
25.Hruška ZdeněkHC Drink Team515
25.Kukla LubošHC Trendy ČB515
25.Michálek DušanHC Střížov515
25.Mikl JakubHC Střížov515
25.Malý KarelHC Trendy ČB515
32.Kříž PatrikHC Trendy ČB213
33.Soukup JaroslavHC Fighters KVALIT E412
33.Adamčík RadekHC Fighters KVALIT E412
33.Jílek JanHC Trendy ČB412
33.Gdovin DanielHC Boschton412
33.Špulka VojtěchHC Střížov412
33.Omelka RomanHC Boschton412
33.Friedmann MartinHC Fighters KVALIT E412
33.Heřmánek MilanHC Drink Team412
33.Budějcký DanielHC Trendy ČB412
33.Kříha RomanHC Radoni CB412
43.Čapek LukášHC Střížov110
44.Kotek LuděkHC Radoni CB39
44.Maršík PetrHC Drink Team39
44.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice39
44.Pokorný JosefHC Střížov39
44.Picka PavelHC Trendy ČB39
44.Vacek PetrHC Drink Team39
44.Novotný MarekHC NaturaMed Plav39
44.Pávek KarelHC NaturaMed Plav39
44.Kudláček MartinHC Střížov39
44.Tonzar DavidHC Fighters KVALIT E39
44.Lískovec PavelHC Trendy ČB39
44.Soukup MichalHC Fighters KVALIT E39
44.Lejsek ZdeněkHC Fénix Ločenice39
44.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav39
44.Jiřík OndřejHC Boschton39
44.Pileček VítHC Boschton39
44.Šrámek JiříHC Fénix Ločenice39
44.Vojta ŠtěpánHC Radoni CB39
44.Krajnák JakubHC Boschton39
44.Filip MartinHC Střížov39
44.Hlavatý MartinHC Střížov39
44.Prokeš IvanHC Fighters KVALIT E39
66.Kříž DanielHC Trendy ČB36
66.Janda RomanHC Fighters KVALIT E26
66.Hruška jiříHC Boschton26
66.Meškán LadislavHC Fighters KVALIT E26
66.Kubín JakubHC Trendy ČB26
66.Klain AdolfHC Fénix Ločenice26
66.Honner JakubHC NaturaMed Plav26
66.Kadlec MartinHC Kuki Boys26
66.Gruber AlešHC Trendy ČB26
66.Mikuláštík RadimHC Trendy ČB26
66.Hanzlík TomášHC Střížov26
66.Velc RadovanHC Boschton26
66.Sobolík JanHC Boschton26
66.Dlugoš VáclavHC Drink Team26
66.Přibyl JanHC Radoni CB26
66.Kortán DanielHC Boschton26
66.Šťastný VlastimilHC Radoni CB26
66.Hron JosefHC Fighters KVALIT E26
66.Pokorný JanHC Drink Team26
66.Komrska JanHC Fénix Ločenice26
66.Albrecht TomášHC Fighters KVALIT E26
66.Švejda JiříHC Drink Team26
66.Stárek MichalHC Fighters KVALIT E26
66.Sekyra FrantišekHC Trendy ČB26
66.Semotán PavelHC Drink Team26
66.Marek VladimírHC Trendy ČB26
66.Jasiak MartinHC Střížov26
66.Veselý PatrikHC Střížov26
66.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav26
66.Dvořák JiříHC Radoni CB26
66.Holzäpfel MilanHC Radoni CB26
66.Gennert MarekHC Radoni CB26
98.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav13
98.Lovčík ZdeněkHC Fighters KVALIT E13
98.Kubata LadislavHC Drink Team13
98.Marcelo JosefHC Drink Team13
98.Kavka MartinHC Drink Team13
98.Kopic PetrHC NaturaMed Plav13
98.Král LubošHC Fénix Ločenice13
98.Merunka LadislavHC Fighters KVALIT E13
98.Navrátil JanHC Boschton13
98.Zeman PetrHC Fénix Ločenice13
98.Sádlo LukášHC Drink Team13
98.Jirka MiroslavHC Drink Team13
98.Varecha RomanHC Radoni CB13
98.Baumruk JiříHC Boschton13
98.Hlaváček JosefHC Radoni CB13
98.Čížek JosefHC Fénix Ločenice13
98.Kysilka VáclavHC Radoni CB13
98.Kunt JiříHC Fénix Ločenice13
98.Zeman PetrHC Fénix Ločenice13
98.Postl JosefHC NaturaMed Plav13
98.Mráz JaroslavHC Boschton13
98.Arnold AntonínHC Fighters KVALIT E13
98.Ivančov DavidHC Drink Team13
98.Tácha JanHC NaturaMed Plav13
98.Lejsek RadekHC Fénix Ločenice13
98.Jaroš JakubHC Střížov13
98.Šíma LadislavHC Trendy ČB13
98.Mesároš MartinHC Boschton13
98.Tonzar JiříHC Radoni CB13
98.Pátý VladimírHC Radoni CB13
98.Bartizal JanHC Fighters KVALIT E13
98.Šulista MiroslavHC Radoni CB13

Slušnost týmu

Modrá skupina 2017 / 2018

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC NaturaMed Plav2026781.333.9
2.HC Fénix Ločenice25471411.8835.64
3.HC Radoni CB193812323.246.47
4.HC Trendy ČB26621972.383.187.58
5.HC Fighters KVALIT E20441532.23.487.65
6.HC Střížov25632052.523.258.2
7.HC Boschton26792383.043.019.15
8.HC Drink Team25852763.43.2511.04
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas