Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Statistiky Červené skupiny - SOP v sezóně 2017/18



Základní část

Červená SOP 2018 / 2019

Poř. Tým ZápasyVVNPNPSkóre Bilance Body
1.SKH Hluboká9411350:49115
2.HC Sharks64-1141:33813
3.HC DamiGuns74--339:30912
4.Kuki Boys811-635:53-185

Kanadské bodování

Červená SOP 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým Body (G+A+A2)
1.Žáček JosefTJ Hluboká n. Vlt. B28 (13+13+2)
2.Vodička ViktorHC Sharks18 (7+10+1)
3.Janda MartinHC Kuki Boys16 (11+5+0)
4.Nedorost DavidHC Sharks16 (9+6+1)
5.Unger RomanHC Sharks13 (10+1+2)
6.Mikeš DanielHC DamiGuns13 (4+7+2)
7.Michel MilanTJ Hluboká n. Vlt. B12 (9+3+0)
8.Janda DavidTJ Hluboká n. Vlt. B10 (8+0+2)
9.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B10 (4+5+1)
10.Daněk JiříHC DamiGuns9 (4+4+1)
11.Petrášek MichalHC Sharks9 (3+4+2)
12.Jindra JosefHC Sharks9 (2+2+5)
13.Šíma JosefHC Kuki Boys8 (5+2+1)
14.Perník MartinTJ Hluboká n. Vlt. B8 (2+5+1)
15.Kotek DavidTJ Hluboká n. Vlt. B7 (2+4+1)
16.Fuka PetrHC Kuki Boys7 (2+5+0)
17.Beránek VojtěchHC Sharks7 (0+3+4)
18.Mynařík VáclavHC Sharks6 (3+2+1)
18.Beránek DanielHC Sharks6 (3+2+1)
20.Klement JosefHC DamiGuns6 (2+2+2)
21.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B6 (1+1+4)
22.Ťoupal OndřejHC DamiGuns5 (5+0+0)
23.Zajíček LukášHC Kuki Boys5 (3+2+0)
23.Eliáš JakubHC DamiGuns5 (3+2+0)
25.Vácha Karel ml.TJ Hluboká n. Vlt. B5 (3+1+1)
26.Drábek AdamHC Sharks5 (2+2+1)
27.Zíka JakubHC DamiGuns5 (1+4+0)
27.Pátý VladimírHC Kuki Boys5 (1+4+0)
29.Vaňous JakubHC DamiGuns5 (1+3+1)
30.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B4 (2+1+1)
31.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B4 (2+2+0)
32.Mrázek MichalTJ Hluboká n. Vlt. B4 (2+1+1)
32.Povišer LukášTJ Hluboká n. Vlt. B4 (2+1+1)
34.Kadlec AlešTJ Hluboká n. Vlt. B4 (1+3+0)
35.Mikeš DaliborHC DamiGuns4 (1+1+2)
36.Svoboda OndřejHC Kuki Boys4 (1+3+0)
37.Kozel PavelHC DamiGuns3 (3+0+0)
37.Kubín JakubHC Kuki Boys3 (3+0+0)
39.Rybák JanHC DamiGuns3 (2+0+1)
40.Studnička MiroslavHC DamiGuns3 (2+1+0)
41.Šimánek OndřejTJ Hluboká n. Vlt. B3 (2+0+1)
41.Liška JanHC Kuki Boys3 (2+0+1)
43.Adam TomášTJ Hluboká n. Vlt. B3 (2+1+0)
44.Tlačil RadekHC DamiGuns3 (1+1+1)
44.Kubát LiborHC Sharks3 (1+1+1)
46.Prokop TomášHC Kuki Boys2 (1+0+1)
46.Prokeš JanHC Sharks2 (1+0+1)
48.Dvořák PetrTJ Hluboká n. Vlt. B2 (1+1+0)
48.Cifreund DavidHC Kuki Boys2 (1+1+0)
48.Němec PetrHC DamiGuns2 (1+1+0)
48.Weber DavidHC Kuki Boys2 (1+1+0)
48.Radouch AntonínHC Boschton B2 (1+1+0)
53.Dvořák JiříTJ Hluboká n. Vlt. B2 (0+1+1)
54.Svoboda PavelHC Sharks2 (0+2+0)
55.Fučík LukášHC Sharks2 (0+1+1)
55.Kreps RadanHC DamiGuns2 (0+1+1)
57.Kadlec MartinHC Kuki Boys1 (1+0+0)
57.Král VáclavHC Kuki Boys1 (1+0+0)
57.Tejček MartinHC Kuki Boys1 (1+0+0)
57.Dvořák AlešHC Kuki Boys1 (1+0+0)
61.Butal PetrHC Kuki Boys1 (0+1+0)
61.Povišer JiříTJ Hluboká n. Vlt. B1 (0+1+0)
61.Kříž FilipHC Kuki Boys1 (0+1+0)
64.Kalvoda JiříHC Kuki Boys1 (0+0+1)
65.Fučík RomanHC Sharks1 (0+1+0)
65.Jindra MilanHC DamiGuns1 (0+1+0)
65.Klement TomášHC DamiGuns1 (0+1+0)
65.Suchan JanHC DamiGuns1 (0+1+0)
65.Prštický OndřejHC Kuki Boys1 (0+1+0)
70.Pražák DanielHC DamiGuns1 (0+0+1)
71.Střítecký RudolfHC Kuki Boys1 (0+1+0)
72.Musil PavelTJ Hluboká n. Vlt. B1 (0+0+1)
73.Gutwirth FilipHC Sharks1 (0+1+0)

Nejlepší střelci

Červená SOP 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým G+A+A2 (KB)
1.Žáček JosefTJ Hluboká n. Vlt. B13 +13+2 (28)
2.Janda MartinHC Kuki Boys11 +5+0 (16)
3.Unger RomanHC Sharks10 +1+2 (13)
4.Nedorost DavidHC Sharks9 +6+1 (16)
5.Michel MilanTJ Hluboká n. Vlt. B9 +3+0 (12)
6.Janda DavidTJ Hluboká n. Vlt. B8 +0+2 (10)
7.Vodička ViktorHC Sharks7 +10+1 (18)
8.Šíma JosefHC Kuki Boys5 +2+1 (8)
9.Ťoupal OndřejHC DamiGuns5 +0+0 (5)
10.Mikeš DanielHC DamiGuns4 +7+2 (13)
11.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B4 +5+1 (10)
12.Daněk JiříHC DamiGuns4 +4+1 (9)
13.Petrášek MichalHC Sharks3 +4+2 (9)
14.Beránek DanielHC Sharks3 +2+1 (6)
14.Mynařík VáclavHC Sharks3 +2+1 (6)
14.Zajíček LukášHC Kuki Boys3 +2+0 (5)
17.Vácha Karel ml.TJ Hluboká n. Vlt. B3 +1+1 (5)
18.Eliáš JakubHC DamiGuns3 +2+0 (5)
19.Kubín JakubHC Kuki Boys3 +0+0 (3)
19.Kozel PavelHC DamiGuns3 +0+0 (3)
21.Jindra JosefHC Sharks2 +2+5 (9)
22.Perník MartinTJ Hluboká n. Vlt. B2 +5+1 (8)
23.Kotek DavidTJ Hluboká n. Vlt. B2 +4+1 (7)
24.Fuka PetrHC Kuki Boys2 +5+0 (7)
25.Klement JosefHC DamiGuns2 +2+2 (6)
25.Drábek AdamHC Sharks2 +2+1 (5)
25.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B2 +2+0 (4)
28.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B2 +1+1 (4)
28.Povišer LukášTJ Hluboká n. Vlt. B2 +1+1 (4)
28.Mrázek MichalTJ Hluboká n. Vlt. B2 +1+1 (4)
31.Rybák JanHC DamiGuns2 +0+1 (3)
32.Studnička MiroslavHC DamiGuns2 +1+0 (3)
32.Adam TomášTJ Hluboká n. Vlt. B2 +1+0 (3)
34.Liška JanHC Kuki Boys2 +0+1 (3)
34.Šimánek OndřejTJ Hluboká n. Vlt. B2 +0+1 (3)
36.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B1 +1+4 (6)
37.Zíka JakubHC DamiGuns1 +4+0 (5)
37.Pátý VladimírHC Kuki Boys1 +4+0 (5)
39.Vaňous JakubHC DamiGuns1 +3+1 (5)
39.Kadlec AlešTJ Hluboká n. Vlt. B1 +3+0 (4)
41.Mikeš DaliborHC DamiGuns1 +1+2 (4)
42.Svoboda OndřejHC Kuki Boys1 +3+0 (4)
43.Kubát LiborHC Sharks1 +1+1 (3)
43.Tlačil RadekHC DamiGuns1 +1+1 (3)
43.Weber DavidHC Kuki Boys1 +1+0 (2)
43.Radouch AntonínHC Boschton B1 +1+0 (2)
47.Prokeš JanHC Sharks1 +0+1 (2)
48.Cifreund DavidHC Kuki Boys1 +1+0 (2)
48.Dvořák PetrTJ Hluboká n. Vlt. B1 +1+0 (2)
48.Němec PetrHC DamiGuns1 +1+0 (2)
51.Prokop TomášHC Kuki Boys1 +0+1 (2)
51.Dvořák AlešHC Kuki Boys1 +0+0 (1)
51.Tejček MartinHC Kuki Boys1 +0+0 (1)
51.Kadlec MartinHC Kuki Boys1 +0+0 (1)
51.Král VáclavHC Kuki Boys1 +0+0 (1)

Nejlepší nahrávači (1. asistence)

Červená SOP 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým A
G+A+A2
1.Žáček JosefTJ Hluboká n. Vlt. B13
(13+13+2)
2.Vodička ViktorHC Sharks10
(7+10+1)
3.Mikeš DanielHC DamiGuns7
(4+7+2)
4.Nedorost DavidHC Sharks6
(9+6+1)
5.Janda MartinHC Kuki Boys5
(11+5+0)
5.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B5
(4+5+1)
5.Perník MartinTJ Hluboká n. Vlt. B5
(2+5+1)
5.Fuka PetrHC Kuki Boys5
(2+5+0)
9.Daněk JiříHC DamiGuns4
(4+4+1)
9.Petrášek MichalHC Sharks4
(3+4+2)
9.Kotek DavidTJ Hluboká n. Vlt. B4
(2+4+1)
9.Zíka JakubHC DamiGuns4
(1+4+0)
9.Pátý VladimírHC Kuki Boys4
(1+4+0)
14.Michel MilanTJ Hluboká n. Vlt. B3
(9+3+0)
14.Beránek VojtěchHC Sharks3
(0+3+4)
14.Vaňous JakubHC DamiGuns3
(1+3+1)
14.Kadlec AlešTJ Hluboká n. Vlt. B3
(1+3+0)
14.Svoboda OndřejHC Kuki Boys3
(1+3+0)
19.Jindra JosefHC Sharks2
(2+2+5)
19.Šíma JosefHC Kuki Boys2
(5+2+1)
19.Klement JosefHC DamiGuns2
(2+2+2)
19.Mynařík VáclavHC Sharks2
(3+2+1)
19.Beránek DanielHC Sharks2
(3+2+1)
19.Zajíček LukášHC Kuki Boys2
(3+2+0)
19.Drábek AdamHC Sharks2
(2+2+1)
19.Eliáš JakubHC DamiGuns2
(3+2+0)
19.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B2
(2+2+0)
19.Svoboda PavelHC Sharks2
(0+2+0)
29.Unger RomanHC Sharks1
(10+1+2)
29.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B1
(1+1+4)
29.Vácha Karel ml.TJ Hluboká n. Vlt. B1
(3+1+1)
29.Mikeš DaliborHC DamiGuns1
(1+1+2)
29.Mrázek MichalTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+1+1)
29.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+1+1)
29.Povišer LukášTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+1+1)
29.Tlačil RadekHC DamiGuns1
(1+1+1)
29.Adam TomášTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+1+0)
29.Studnička MiroslavHC DamiGuns1
(2+1+0)
29.Kubát LiborHC Sharks1
(1+1+1)
29.Kreps RadanHC DamiGuns1
(0+1+1)
29.Fučík LukášHC Sharks1
(0+1+1)
29.Dvořák JiříTJ Hluboká n. Vlt. B1
(0+1+1)
29.Cifreund DavidHC Kuki Boys1
(1+1+0)
29.Němec PetrHC DamiGuns1
(1+1+0)
29.Dvořák PetrTJ Hluboká n. Vlt. B1
(1+1+0)
29.Weber DavidHC Kuki Boys1
(1+1+0)
29.Radouch AntonínHC Boschton B1
(1+1+0)
29.Kříž FilipHC Kuki Boys1
(0+1+0)
29.Butal PetrHC Kuki Boys1
(0+1+0)
29.Prštický OndřejHC Kuki Boys1
(0+1+0)
29.Povišer JiříTJ Hluboká n. Vlt. B1
(0+1+0)
29.Jindra MilanHC DamiGuns1
(0+1+0)
29.Střítecký RudolfHC Kuki Boys1
(0+1+0)
29.Suchan JanHC DamiGuns1
(0+1+0)
29.Klement TomášHC DamiGuns1
(0+1+0)
29.Fučík RomanHC Sharks1
(0+1+0)
29.Gutwirth FilipHC Sharks1
(0+1+0)

Nejlepší nahrávači (2. asistence)

Červená SOP 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým A2
(G+A+A2)
1.Jindra JosefHC Sharks5
(2+2+5)
2.Beránek VojtěchHC Sharks4
(0+3+4)
3.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B4
(1+1+4)
4.Žáček JosefTJ Hluboká n. Vlt. B2
(13+13+2)
5.Mikeš DanielHC DamiGuns2
(4+7+2)
6.Unger RomanHC Sharks2
(10+1+2)
7.Janda DavidTJ Hluboká n. Vlt. B2
(8+0+2)
8.Petrášek MichalHC Sharks2
(3+4+2)
9.Klement JosefHC DamiGuns2
(2+2+2)
10.Mikeš DaliborHC DamiGuns2
(1+1+2)
11.Vodička ViktorHC Sharks1
(7+10+1)
12.Nedorost DavidHC Sharks1
(9+6+1)
13.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B1
(4+5+1)
14.Daněk JiříHC DamiGuns1
(4+4+1)
15.Šíma JosefHC Kuki Boys1
(5+2+1)
16.Perník MartinTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+5+1)
17.Kotek DavidTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+4+1)
18.Mynařík VáclavHC Sharks1
(3+2+1)
19.Beránek DanielHC Sharks1
(3+2+1)
20.Vácha Karel ml.TJ Hluboká n. Vlt. B1
(3+1+1)
21.Drábek AdamHC Sharks1
(2+2+1)
22.Vaňous JakubHC DamiGuns1
(1+3+1)
23.Mrázek MichalTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+1+1)
24.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+1+1)
25.Povišer LukášTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+1+1)
26.Rybák JanHC DamiGuns1
(2+0+1)
27.Kubát LiborHC Sharks1
(1+1+1)
28.Šimánek OndřejTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+0+1)
29.Liška JanHC Kuki Boys1
(2+0+1)
30.Tlačil RadekHC DamiGuns1
(1+1+1)
31.Prokeš JanHC Sharks1
(1+0+1)
32.Fučík LukášHC Sharks1
(0+1+1)
33.Prokop TomášHC Kuki Boys1
(1+0+1)
34.Dvořák JiříTJ Hluboká n. Vlt. B1
(0+1+1)
35.Kreps RadanHC DamiGuns1
(0+1+1)
36.Musil PavelTJ Hluboká n. Vlt. B1
(0+0+1)
37.Kalvoda JiříHC Kuki Boys1
(0+0+1)
38.Pražák DanielHC DamiGuns1
(0+0+1)

Nejtrestanější hráči

Červená SOP 2018 / 2019

Poř. Hráč Tým počet vyloučení minuty
1.Tlačil RadekHC DamiGuns227
2.Hembera JaroslavTJ Hluboká n. Vlt. B125
2.Laštiak AlexanderHC Sharks125
4.Dvořák JiříTJ Hluboká n. Vlt. B620
5.Daněk JiříHC DamiGuns518
6.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B714
7.Žáček JosefTJ Hluboká n. Vlt. B612
7.Mikeš DanielHC DamiGuns512
7.Kubát LiborHC Sharks612
10.Mrázek MichalTJ Hluboká n. Vlt. B48
10.Beránek VojtěchHC Sharks38
12.Šimánek OndřejTJ Hluboká n. Vlt. B36
12.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B36
12.Šíma JosefHC Kuki Boys36
12.Zajíček LukášHC Kuki Boys36
12.Klement TomášHC DamiGuns36
17.Král VáclavHC Kuki Boys14
17.Eliáš JakubHC DamiGuns24
17.Radouch AntonínHC Boschton B24
17.Fuka PetrHC Kuki Boys24
17.Beránek DanielHC Sharks24
17.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B24
17.Kadlec MartinHC Kuki Boys24
17.Klement JosefHC DamiGuns24
17.Kadlec AlešTJ Hluboká n. Vlt. B24
17.Antoš TomášTJ Hluboká n. Vlt. B24
17.Svoboda OndřejHC Kuki Boys24
17.Janda DavidTJ Hluboká n. Vlt. B24
17.Vodička ViktorHC Sharks24
17.Studnička MiroslavHC DamiGuns24
17.Petrášek MichalHC Sharks24
17.Cifreund DavidHC Kuki Boys24
33.Rybák JanHC DamiGuns12
33.Kotek DavidTJ Hluboká n. Vlt. B12
33.Michel MilanTJ Hluboká n. Vlt. B12
33.Jindra MilanHC DamiGuns12
33.Adam TomášTJ Hluboká n. Vlt. B12
33.Dvořák PetrTJ Hluboká n. Vlt. B12
33.Prokop TomášHC Kuki Boys12
33.Dvořák AlešHC Kuki Boys12
33.Liška JanHC Kuki Boys12
33.Povišer JiříTJ Hluboká n. Vlt. B12
33.Kreps RadanHC DamiGuns12
33.Vácha Karel ml.TJ Hluboká n. Vlt. B12
33.Ručka MichalHC Kuki Boys12
33.Fučík LukášHC Sharks12
33.Nedorost DavidHC Sharks12
33.Vaňous JakubHC DamiGuns12
33.Janda MartinHC Kuki Boys12
33.Střítecký RudolfHC Kuki Boys12
33.Tejček MartinHC Kuki Boys12
33.Zíka JakubHC DamiGuns12
33.Kalvoda JiříHC Kuki Boys22
33.Perník MartinTJ Hluboká n. Vlt. B22
33.Suchan JanHC DamiGuns12
33.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B12
33.Němec PetrHC DamiGuns12
33.Povišer LukášTJ Hluboká n. Vlt. B12
33.Prštický OndřejHC Kuki Boys12
33.Drábek AdamHC Sharks12
33.Kříž FilipHC Kuki Boys12

Slušnost týmu

Červená SOP 2018 / 2019

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC Kuki Boys826523.2526.5
2.HC Sharks619633.173.3210.5
3.HC DamiGuns730934.293.113.29
4.TJ Hluboká n. Vlt. B9481255.332.613.89
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas



s