Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Statistiky pro sezónu 2019/20



Základní část

Červená SOP 2019 / 2020

Poř. Tým ZápasyVVNPNPSkóre Bilance Body
1.SKH Hluboká86--261:402118
2.HC DamiGuns64--241:271412
3.HC Sharks721-436:52-168
4.Kuki Boys71-1538:57-194

Kanadské bodování

Červená SOP 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým Body (G+A+A2)
1.Žáček JosefTJ Hluboká n. Vlt. B33 (20+13+0)
2.Janda DavidTJ Hluboká n. Vlt. B18 (10+5+3)
3.Mikeš DanielHC DamiGuns13 (5+5+3)
4.Perník MartinTJ Hluboká n. Vlt. B13 (5+4+4)
5.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B13 (4+5+4)
6.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B13 (3+4+6)
7.Fučík RomanHC Sharks12 (6+4+2)
8.Mikeš DaliborHC DamiGuns12 (4+6+2)
9.Vodička ViktorHC Sharks11 (7+3+1)
10.Janda MartinHC Kuki Boys11 (3+7+1)
11.Beránek VojtěchHC Sharks11 (1+7+3)
12.Dvořák AlešHC Kuki Boys10 (4+4+2)
13.Fuka PetrHC Kuki Boys8 (5+3+0)
14.Nedorost DavidHC Sharks7 (3+3+1)
15.Adam TomášTJ Hluboká n. Vlt. B7 (2+4+1)
16.Šimánek OndřejTJ Hluboká n. Vlt. B7 (1+4+2)
17.Weber DavidHC Kuki Boys6 (4+1+1)
18.Petrášek MichalHC Sharks6 (3+2+1)
18.Šíma JosefHC Kuki Boys6 (3+2+1)
20.Pražák DanielHC DamiGuns6 (2+2+2)
20.Dvořák JiříTJ Hluboká n. Vlt. B6 (2+2+2)
22.Ťoupal OndřejHC DamiGuns6 (2+3+1)
23.Povišer LukášTJ Hluboká n. Vlt. B6 (0+2+4)
24.Eliáš JiříHC DamiGuns5 (5+0+0)
25.Najman JiříHC Kuki Boys5 (4+1+0)
26.Mynařík VáclavHC Sharks5 (4+0+1)
27.Studnička MiroslavHC DamiGuns5 (3+2+0)
27.Prokop TomášHC Kuki Boys5 (3+2+0)
29.Cába JiříHC Sharks5 (2+3+0)
30.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B5 (2+2+1)
31.Jindra MilanHC DamiGuns5 (2+3+0)
32.Kadlec AlešTJ Hluboká n. Vlt. B5 (1+3+1)
33.Kubát LiborHC Sharks5 (1+4+0)
34.Prokeš JanHC Sharks4 (4+0+0)
35.Kypta JaroslavTJ Hluboká n. Vlt. B4 (3+1+0)
36.Eliáš JakubHC DamiGuns4 (2+1+1)
37.Střítecký RudolfHC Kuki Boys4 (1+1+2)
38.Svěchota JosefHC Sharks4 (1+3+0)
39.Liška JanHC Kuki Boys4 (1+2+1)
40.Pražák JiříHC DamiGuns4 (0+3+1)
41.Zíka JakubHC DamiGuns3 (3+0+0)
42.Masák JiříTJ Hluboká n. Vlt. B3 (2+1+0)
43.Vácha Karel ml.TJ Hluboká n. Vlt. B3 (2+0+1)
44.Dvořák PetrTJ Hluboká n. Vlt. B3 (2+1+0)
44.Hron MarekHC DamiGuns3 (2+1+0)
44.Novotný DominikHC Kuki Boys3 (2+1+0)
47.Dvořák AdamHC Kuki Boys3 (1+2+0)
48.Vítovec LadislavHC Kuki Boys3 (0+1+2)
49.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B2 (2+0+0)
49.Beránek DanielHC Sharks2 (2+0+0)
49.Svoboda OndřejHC Kuki Boys2 (2+0+0)
49.Kozel PavelHC DamiGuns2 (2+0+0)
49.Rybák JanHC DamiGuns2 (2+0+0)
54.Kreps RadanHC DamiGuns2 (1+1+0)
54.Drábek AdamHC Sharks2 (1+1+0)
54.Daněk JiříHC DamiGuns2 (1+1+0)
57.Fučík LukášHC Sharks2 (1+0+1)
58.Kubín JakubHC Kuki Boys2 (0+2+0)
59.Klement TomášHC DamiGuns2 (0+0+2)
59.Pátý VladimírHC Kuki Boys2 (0+0+2)
61.Musil PavelTJ Hluboká n. Vlt. B2 (0+2+0)
62.Šimek MichalHC Sharks2 (0+1+1)
63.Kadlec MartinHC Kuki Boys2 (0+2+0)
64.Veselý MichalHC Kuki Boys1 (1+0+0)
64.Chlaň TomášHC Kuki Boys1 (1+0+0)
64.Kubín JakubHC Trendy ČB1 (1+0+0)
64.Grossmann MatyášHC Kuki Boys1 (1+0+0)
64.Butal PetrHC Kuki Boys1 (1+0+0)
69.Němec PetrHC DamiGuns1 (0+1+0)
69.Krejčí JanHC Kuki Boys1 (0+1+0)
71.Tlačil RadekHC DamiGuns1 (0+0+1)
71.Vaňous JakubHC DamiGuns1 (0+0+1)

Nejlepší střelci

Červená SOP 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým G+A+A2 (KB)
1.Žáček JosefTJ Hluboká n. Vlt. B20 +13+0 (33)
2.Janda DavidTJ Hluboká n. Vlt. B10 +5+3 (18)
3.Vodička ViktorHC Sharks7 +3+1 (11)
4.Fučík RomanHC Sharks6 +4+2 (12)
5.Mikeš DanielHC DamiGuns5 +5+3 (13)
6.Perník MartinTJ Hluboká n. Vlt. B5 +4+4 (13)
7.Fuka PetrHC Kuki Boys5 +3+0 (8)
8.Eliáš JiříHC DamiGuns5 +0+0 (5)
9.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B4 +5+4 (13)
10.Mikeš DaliborHC DamiGuns4 +6+2 (12)
11.Dvořák AlešHC Kuki Boys4 +4+2 (10)
12.Weber DavidHC Kuki Boys4 +1+1 (6)
13.Mynařík VáclavHC Sharks4 +0+1 (5)
14.Najman JiříHC Kuki Boys4 +1+0 (5)
15.Prokeš JanHC Sharks4 +0+0 (4)
16.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B3 +4+6 (13)
17.Janda MartinHC Kuki Boys3 +7+1 (11)
18.Nedorost DavidHC Sharks3 +3+1 (7)
19.Petrášek MichalHC Sharks3 +2+1 (6)
19.Šíma JosefHC Kuki Boys3 +2+1 (6)
19.Prokop TomášHC Kuki Boys3 +2+0 (5)
19.Studnička MiroslavHC DamiGuns3 +2+0 (5)
23.Kypta JaroslavTJ Hluboká n. Vlt. B3 +1+0 (4)
24.Zíka JakubHC DamiGuns3 +0+0 (3)
25.Adam TomášTJ Hluboká n. Vlt. B2 +4+1 (7)
26.Ťoupal OndřejHC DamiGuns2 +3+1 (6)
27.Dvořák JiříTJ Hluboká n. Vlt. B2 +2+2 (6)
27.Pražák DanielHC DamiGuns2 +2+2 (6)
29.Jindra MilanHC DamiGuns2 +3+0 (5)
29.Cába JiříHC Sharks2 +3+0 (5)
31.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B2 +2+1 (5)
32.Eliáš JakubHC DamiGuns2 +1+1 (4)
33.Vácha Karel ml.TJ Hluboká n. Vlt. B2 +0+1 (3)
34.Hron MarekHC DamiGuns2 +1+0 (3)
34.Novotný DominikHC Kuki Boys2 +1+0 (3)
34.Masák JiříTJ Hluboká n. Vlt. B2 +1+0 (3)
34.Dvořák PetrTJ Hluboká n. Vlt. B2 +1+0 (3)
38.Mařík RobertTJ Hluboká n. Vlt. B2 +0+0 (2)
38.Svoboda OndřejHC Kuki Boys2 +0+0 (2)
38.Kozel PavelHC DamiGuns2 +0+0 (2)
38.Beránek DanielHC Sharks2 +0+0 (2)
38.Rybák JanHC DamiGuns2 +0+0 (2)
43.Beránek VojtěchHC Sharks1 +7+3 (11)
44.Šimánek OndřejTJ Hluboká n. Vlt. B1 +4+2 (7)
44.Kubát LiborHC Sharks1 +4+0 (5)
46.Kadlec AlešTJ Hluboká n. Vlt. B1 +3+1 (5)
46.Svěchota JosefHC Sharks1 +3+0 (4)
48.Liška JanHC Kuki Boys1 +2+1 (4)
49.Střítecký RudolfHC Kuki Boys1 +1+2 (4)
50.Dvořák AdamHC Kuki Boys1 +2+0 (3)
51.Kreps RadanHC DamiGuns1 +1+0 (2)
52.Fučík LukášHC Sharks1 +0+1 (2)
53.Drábek AdamHC Sharks1 +1+0 (2)
53.Daněk JiříHC DamiGuns1 +1+0 (2)
55.Chlaň TomášHC Kuki Boys1 +0+0 (1)
55.Veselý MichalHC Kuki Boys1 +0+0 (1)
55.Butal PetrHC Kuki Boys1 +0+0 (1)
55.Kubín JakubHC Trendy ČB1 +0+0 (1)
55.Grossmann MatyášHC Kuki Boys1 +0+0 (1)

Nejlepší nahrávači (1. asistence)

Červená SOP 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým A
G+A+A2
1.Žáček JosefTJ Hluboká n. Vlt. B13
(20+13+0)
2.Janda MartinHC Kuki Boys7
(3+7+1)
2.Beránek VojtěchHC Sharks7
(1+7+3)
4.Mikeš DaliborHC DamiGuns6
(4+6+2)
5.Janda DavidTJ Hluboká n. Vlt. B5
(10+5+3)
5.Mikeš DanielHC DamiGuns5
(5+5+3)
5.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B5
(4+5+4)
8.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B4
(3+4+6)
8.Perník MartinTJ Hluboká n. Vlt. B4
(5+4+4)
8.Fučík RomanHC Sharks4
(6+4+2)
8.Dvořák AlešHC Kuki Boys4
(4+4+2)
8.Adam TomášTJ Hluboká n. Vlt. B4
(2+4+1)
8.Šimánek OndřejTJ Hluboká n. Vlt. B4
(1+4+2)
8.Kubát LiborHC Sharks4
(1+4+0)
15.Vodička ViktorHC Sharks3
(7+3+1)
15.Fuka PetrHC Kuki Boys3
(5+3+0)
15.Nedorost DavidHC Sharks3
(3+3+1)
15.Ťoupal OndřejHC DamiGuns3
(2+3+1)
15.Jindra MilanHC DamiGuns3
(2+3+0)
15.Cába JiříHC Sharks3
(2+3+0)
15.Kadlec AlešTJ Hluboká n. Vlt. B3
(1+3+1)
15.Svěchota JosefHC Sharks3
(1+3+0)
15.Pražák JiříHC DamiGuns3
(0+3+1)
24.Petrášek MichalHC Sharks2
(3+2+1)
24.Šíma JosefHC Kuki Boys2
(3+2+1)
24.Povišer LukášTJ Hluboká n. Vlt. B2
(0+2+4)
24.Dvořák JiříTJ Hluboká n. Vlt. B2
(2+2+2)
24.Pražák DanielHC DamiGuns2
(2+2+2)
24.Studnička MiroslavHC DamiGuns2
(3+2+0)
24.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B2
(2+2+1)
24.Prokop TomášHC Kuki Boys2
(3+2+0)
24.Liška JanHC Kuki Boys2
(1+2+1)
24.Dvořák AdamHC Kuki Boys2
(1+2+0)
24.Kadlec MartinHC Kuki Boys2
(0+2+0)
24.Kubín JakubHC Kuki Boys2
(0+2+0)
24.Musil PavelTJ Hluboká n. Vlt. B2
(0+2+0)
37.Weber DavidHC Kuki Boys1
(4+1+1)
37.Najman JiříHC Kuki Boys1
(4+1+0)
37.Střítecký RudolfHC Kuki Boys1
(1+1+2)
37.Eliáš JakubHC DamiGuns1
(2+1+1)
37.Kypta JaroslavTJ Hluboká n. Vlt. B1
(3+1+0)
37.Masák JiříTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+1+0)
37.Vítovec LadislavHC Kuki Boys1
(0+1+2)
37.Hron MarekHC DamiGuns1
(2+1+0)
37.Novotný DominikHC Kuki Boys1
(2+1+0)
37.Dvořák PetrTJ Hluboká n. Vlt. B1
(2+1+0)
37.Kreps RadanHC DamiGuns1
(1+1+0)
37.Daněk JiříHC DamiGuns1
(1+1+0)
37.Drábek AdamHC Sharks1
(1+1+0)
37.Šimek MichalHC Sharks1
(0+1+1)
37.Krejčí JanHC Kuki Boys1
(0+1+0)
37.Němec PetrHC DamiGuns1
(0+1+0)

Slušnost týmu

Červená SOP 2019 / 2020

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC Sharks716322.2924.57
2.TJ Hluboká n. Vlt. B820402.525
3.HC Kuki Boys72142326
4.HC DamiGuns625584.172.329.67
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas



s