Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Statistiky pro sezónu 2019/20



Základní část

Červená SOP 2019 / 2020

Poř. Tým ZápasyVVNPNPSkóre Bilance Body
1.SKH Hluboká33---29:13169
2.HC Sharks311-114:22-85
3.Kuki Boys3--1216:22-61
4.HC DamiGuns1---16:8-20

Kanadské bodování

Červená SOP 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým Body (G+A+A2)
1.Žáček JosefTJ Hluboká n. Vlt. B15 (11+4+0)
2.Janda DavidTJ Hluboká n. Vlt. B13 (7+4+2)
3.Perník MartinTJ Hluboká n. Vlt. B8 (4+3+1)
4.Bauer RobertTJ Hluboká n. Vlt. B6 (1+2+3)
5.Janda MartinHC Kuki Boys6 (1+5+0)
6.Nedorost DavidHC Sharks5 (2+3+0)
6.Ťoupal KamilTJ Hluboká n. Vlt. B5 (2+3+0)
8.Šimánek OndřejTJ Hluboká n. Vlt. B5 (1+2+2)
9.Kadlec AlešTJ Hluboká n. Vlt. B5 (1+3+1)
10.Fučík RomanHC Sharks4 (3+0+1)
11.Vodička ViktorHC Sharks4 (2+2+0)
12.Kubát LiborHC Sharks4 (1+3+0)
13.Mynařík VáclavHC Sharks3 (2+0+1)
14.Adam TomášTJ Hluboká n. Vlt. B3 (1+2+0)
15.Mikeš DaliborHC DamiGuns3 (1+1+1)
16.Dvořák JiříTJ Hluboká n. Vlt. B3 (1+2+0)
17.Beránek VojtěchHC Sharks3 (0+1+2)
18.Ťoupal OndřejHC DamiGuns3 (0+3+0)
19.Najman JiříHC Kuki Boys2 (2+0+0)
19.Šíma JosefHC Kuki Boys2 (2+0+0)
19.Fuka PetrHC Kuki Boys2 (2+0+0)
19.Svoboda OndřejHC Kuki Boys2 (2+0+0)
19.Weber DavidHC Kuki Boys2 (2+0+0)
19.Kozel PavelHC DamiGuns2 (2+0+0)
19.Prokeš JanHC Sharks2 (2+0+0)
26.Dvořák AlešHC Kuki Boys2 (1+1+0)
26.Petrášek MichalHC Sharks2 (1+1+0)
26.Prokop TomášHC Kuki Boys2 (1+1+0)
29.Kadlec MartinHC Kuki Boys2 (0+2+0)
29.Kubín JakubHC Kuki Boys2 (0+2+0)
31.Povišer LukášTJ Hluboká n. Vlt. B2 (0+0+2)
32.Cába JiříHC Sharks1 (1+0+0)
32.Veselý MichalHC Kuki Boys1 (1+0+0)
32.Studnička MiroslavHC DamiGuns1 (1+0+0)
32.Jindra MilanHC DamiGuns1 (1+0+0)
32.Kubín JakubHC Trendy ČB1 (1+0+0)
32.Zíka JakubHC DamiGuns1 (1+0+0)
32.Novotný DominikHC Kuki Boys1 (1+0+0)
39.Vácha KarelTJ Hluboká n. Vlt. B1 (0+1+0)
40.Klement TomášHC DamiGuns1 (0+0+1)
40.Vítovec LadislavHC Kuki Boys1 (0+0+1)
42.Liška JanHC Kuki Boys1 (0+1+0)
42.Svěchota JosefHC Sharks1 (0+1+0)
42.Kypta JaroslavTJ Hluboká n. Vlt. B1 (0+1+0)
45.Pátý VladimírHC Kuki Boys1 (0+0+1)
46.Šimek MichalHC Sharks1 (0+1+0)
46.Eliáš JakubHC DamiGuns1 (0+1+0)

Slušnost týmu

Červená SOP 2019 / 2020

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC Sharks37142.3324.67
2.HC Kuki Boys38162.6725.33
3.TJ Hluboká n. Vlt. B38162.6725.33
4.HC DamiGuns15105210
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas



s