Měsíční ocenění

Na konci kalendářního měsíce se
oceňují nejslušnější týmy!

Nejslušnější tým celé sezóny RHL obdrží 20 vstupenek na zápas národního týmu! :-)

______________________________


Hokejová škola

Facebook


Statistiky 2. skupiny - první kolo 2019/20



ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Tým ZápasySkóre Bilance Body
1.HC Pivní Kocouři749:143214
2.HC Fénix Ločenice853:341912
3.HC Radoni CB889:405010
4.HC Boschton538:13259
5.HC Plav846:55-97
6.HC Meta831:59-284
7.HC Hunters Homole742:83-414
8.HC Ledenice519:43-242
9.Vampires Hockey Team626:52-262

Kanadské bodování

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým Body (G+A)
1.Kysilka VáclavHC Radoni CB38 (30+8)
2.Stejskal DavidHC Radoni CB27 (14+13)
3.Mařík DenisHC Radoni CB27 (13+14)
4.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice17 (8+9)
5.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice16 (9+7)
6.Lavička PavelHC Boschton14 (10+4)
6.Gdovin DanielHC Pivní Kocouři14 (10+4)
8.Anderle JiříHC Hunters Homole14 (4+10)
9.Honner JakubHC NaturaMed Plav13 (8+5)
10.Kříha RomanHC Radoni CB13 (5+8)
11.Papšo TomášHC Pivní Kocouři12 (10+2)
12.Mlčák PetrHC Hunters Homole12 (9+3)
13.Postl JosefHC NaturaMed Plav12 (7+5)
13.Omelka RomanHC Boschton12 (7+5)
13.Vobr JosefHC Meta12 (7+5)
13.Ďurica MilanHC Hunters Homole12 (7+5)
17.Stejskal PetrHC Radoni CB12 (6+6)
18.Kotek LuděkHC Radoni CB12 (3+9)
19.Vahala TomášHC Meta11 (11+0)
20.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav11 (7+4)
21.Schwarz MiroslavHC Fénix Ločenice10 (8+2)
22.Rejman DanielHC Fénix Ločenice10 (5+5)
23.Božek RomanHC Ledenice9 (9+0)
24.Fischer MartinHC Hunters Homole9 (6+3)
25.Dráb KamilVampires Hockey Team9 (5+4)
25.Králík PetrHC Ledenice9 (5+4)
27.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav9 (4+5)
28.Pávek KarelHC NaturaMed Plav9 (3+6)
29.Kunt JiříHC Fénix Ločenice8 (6+2)
30.Klimeš MichalHC Hunters Homole8 (5+3)
31.Zeman PetrHC Fénix Ločenice8 (4+4)
32.Eliáš MichalVampires Hockey Team7 (7+0)
33.Petrášek RomanHC Pivní Kocouři7 (5+2)
34.Sieber JanHC Pivní Kocouři7 (4+3)
34.Syrový JanHC Pivní Kocouři7 (4+3)
36.Vítek VáclavHC Meta7 (3+4)
37.Pešek TomášHC Pivní Kocouři7 (1+6)
37.Masopust PetrHC Radoni CB7 (1+6)
39.Gennert MarekHC Radoni CB6 (5+1)
40.Klimeš StanislavHC Meta6 (4+2)
40.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice6 (4+2)
42.Maurenc MartinHC Boschton6 (3+3)
42.Bereš JosefVampires Hockey Team6 (3+3)
42.Kopic PetrHC NaturaMed Plav6 (3+3)
42.Jílek JaromírHC Pivní Kocouři6 (3+3)
42.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice6 (3+3)
47.Holomel PavelHC Radoni CB6 (2+4)
47.Ševčík JiříHC Hunters Homole6 (2+4)
49.Michalko PeterHC NaturaMed Plav5 (4+1)
50.Šulista MiroslavHC Radoni CB5 (3+2)
51.Šrámek JiříHC Fénix Ločenice5 (2+3)
51.Bürger RichardHC Radoni CB5 (2+3)
51.Bárta PavelHC NaturaMed Plav5 (2+3)
51.Barták CtiradHC Hunters Homole5 (2+3)
51.Przeczek MartinVampires Hockey Team5 (2+3)
51.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav5 (2+3)
57.Piegl RenéHC Radoni CB5 (1+4)
57.Koblas MilanHC Meta5 (1+4)
57.Houška RostislavHC Pivní Kocouři5 (1+4)
60.Němeček DanielHC Boschton5 (0+5)
61.Pikolon TomášHC Boschton4 (4+0)
62.Neumann VítHC NaturaMed Plav4 (3+1)
63.Dvořák JiříHC Radoni CB4 (2+2)
64.Beránek LiborHC Fénix Ločenice4 (1+3)
64.Šívr JanHC NaturaMed Plav4 (1+3)
64.Kelner MiroslavVampires Hockey Team4 (1+3)
64.Jamrich MilanHC Boschton4 (1+3)
64.Dubský FilipHC Meta4 (1+3)
64.Kubeš JanHC Pivní Kocouři4 (1+3)
70.Švarc PetrHC Meta4 (0+4)
70.Šťastný VlastimilHC Radoni CB4 (0+4)
72.Vocilka JanVampires Hockey Team3 (3+0)
73.Schneider DavidHC Hunters Homole3 (2+1)
73.Honsa JiříHC Fénix Ločenice3 (2+1)
75.Lonsmín TomášHC NaturaMed Plav3 (1+2)
75.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice3 (1+2)
75.Pitra VáclavVampires Hockey Team3 (1+2)
75.Votruba JaromírHC Hunters Homole3 (1+2)
75.Stulík MiroslavHC Meta3 (1+2)
80.Voneš DanielHC Pivní Kocouři2 (2+0)
80.Radouch AntonínHC Boschton2 (2+0)
80.Heřmánek PetrHC Boschton2 (2+0)
83.Smejkal JiříHC Radoni CB2 (1+1)
83.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav2 (1+1)
83.Motejzík PetrHC Kondor2 (1+1)
83.Zoubek JindřichHC Ledenice2 (1+1)
83.Barták TomášHC Hunters Homole2 (1+1)
83.Poula ErikHC Hunters Homole2 (1+1)
83.Jabůrek MichalVampires Hockey Team2 (1+1)
83.Kortán DanielHC Boschton2 (1+1)
83.Kadlec MartinHC Ledenice2 (1+1)
92.Kolář HynekHC Meta2 (0+2)
92.Vostracký JosefHC Ledenice2 (0+2)
92.Čakan PavolHC Meta2 (0+2)
95.Neškodný DavidHC Hunters Homole1 (1+0)
95.Beneš RobertVampires Hockey Team1 (1+0)
95.Švec JanHC Meta1 (1+0)
95.Kubeš OndřejHC Pivní Kocouři1 (1+0)
95.Žáček MarekHC Pivní Kocouři1 (1+0)
95.Trnka MichalHC Hunters Homole1 (1+0)
95.Lamáček TomášHC Ledenice1 (1+0)
95.Štegbauer JiříHC Meta1 (1+0)
95.Pileček VítHC Boschton1 (1+0)
104.Barták Ctirad st.HC Hunters Homole1 (0+1)
104.Janoušek JiříHC Hunters Homole1 (0+1)
104.Kouba JaroslavHC Pivní Kocouři1 (0+1)
104.Borovka DavidHC Ledenice1 (0+1)
104.Vostracký PavelHC Ledenice1 (0+1)
104.Vincenc JanHC Meta1 (0+1)
104.Bravenec JosefHC NaturaMed Plav1 (0+1)
104.Tůma PetrHC Ledenice1 (0+1)
104.Dolejš LubošHC Ledenice1 (0+1)
104.Anderle JiříHC Hunters Homole1 (0+1)
104.Fiala LukášVampires Hockey Team1 (0+1)
104.Kříha VladimírHC Radoni CB1 (0+1)
104.Komrska JanHC Fénix Ločenice1 (0+1)
104.Jurčík EduardVampires Hockey Team1 (0+1)

Nejlepší střelci

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým G+A (KB)
1.Kysilka VáclavHC Radoni CB30 +8 (38)
2.Stejskal DavidHC Radoni CB14 +13 (27)
3.Mařík DenisHC Radoni CB13 +14 (27)
4.Vahala TomášHC Meta11 +0 (11)
5.Lavička PavelHC Boschton10 +4 (14)
5.Gdovin DanielHC Pivní Kocouři10 +4 (14)
7.Papšo TomášHC Pivní Kocouři10 +2 (12)
8.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice9 +7 (16)
9.Mlčák PetrHC Hunters Homole9 +3 (12)
10.Božek RomanHC Ledenice9 +0 (9)
11.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice8 +9 (17)
12.Honner JakubHC NaturaMed Plav8 +5 (13)
13.Schwarz MiroslavHC Fénix Ločenice8 +2 (10)
14.Postl JosefHC NaturaMed Plav7 +5 (12)
14.Ďurica MilanHC Hunters Homole7 +5 (12)
14.Omelka RomanHC Boschton7 +5 (12)
14.Vobr JosefHC Meta7 +5 (12)
18.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav7 +4 (11)
19.Eliáš MichalVampires Hockey Team7 +0 (7)
20.Stejskal PetrHC Radoni CB6 +6 (12)
21.Fischer MartinHC Hunters Homole6 +3 (9)
22.Kunt JiříHC Fénix Ločenice6 +2 (8)
23.Kříha RomanHC Radoni CB5 +8 (13)
24.Rejman DanielHC Fénix Ločenice5 +5 (10)
25.Dráb KamilVampires Hockey Team5 +4 (9)
25.Králík PetrHC Ledenice5 +4 (9)
27.Klimeš MichalHC Hunters Homole5 +3 (8)
28.Petrášek RomanHC Pivní Kocouři5 +2 (7)
29.Gennert MarekHC Radoni CB5 +1 (6)
30.Anderle JiříHC Hunters Homole4 +10 (14)
31.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav4 +5 (9)
32.Zeman PetrHC Fénix Ločenice4 +4 (8)
33.Syrový JanHC Pivní Kocouři4 +3 (7)
33.Sieber JanHC Pivní Kocouři4 +3 (7)
35.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice4 +2 (6)
35.Klimeš StanislavHC Meta4 +2 (6)
37.Michalko PeterHC NaturaMed Plav4 +1 (5)
38.Pikolon TomášHC Boschton4 +0 (4)
39.Kotek LuděkHC Radoni CB3 +9 (12)
40.Pávek KarelHC NaturaMed Plav3 +6 (9)
41.Vítek VáclavHC Meta3 +4 (7)
42.Bereš JosefVampires Hockey Team3 +3 (6)
42.Jílek JaromírHC Pivní Kocouři3 +3 (6)
42.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice3 +3 (6)
42.Maurenc MartinHC Boschton3 +3 (6)
42.Kopic PetrHC NaturaMed Plav3 +3 (6)
47.Šulista MiroslavHC Radoni CB3 +2 (5)
48.Neumann VítHC NaturaMed Plav3 +1 (4)
49.Vocilka JanVampires Hockey Team3 +0 (3)
50.Holomel PavelHC Radoni CB2 +4 (6)
50.Ševčík JiříHC Hunters Homole2 +4 (6)
52.Šrámek JiříHC Fénix Ločenice2 +3 (5)
52.Bárta PavelHC NaturaMed Plav2 +3 (5)
52.Bürger RichardHC Radoni CB2 +3 (5)
52.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav2 +3 (5)
52.Barták CtiradHC Hunters Homole2 +3 (5)
52.Przeczek MartinVampires Hockey Team2 +3 (5)
58.Dvořák JiříHC Radoni CB2 +2 (4)
59.Honsa JiříHC Fénix Ločenice2 +1 (3)
59.Schneider DavidHC Hunters Homole2 +1 (3)
61.Radouch AntonínHC Boschton2 +0 (2)
61.Voneš DanielHC Pivní Kocouři2 +0 (2)
61.Heřmánek PetrHC Boschton2 +0 (2)
64.Masopust PetrHC Radoni CB1 +6 (7)
64.Pešek TomášHC Pivní Kocouři1 +6 (7)
66.Koblas MilanHC Meta1 +4 (5)
66.Piegl RenéHC Radoni CB1 +4 (5)
66.Houška RostislavHC Pivní Kocouři1 +4 (5)
69.Jamrich MilanHC Boschton1 +3 (4)
69.Kubeš JanHC Pivní Kocouři1 +3 (4)
69.Beránek LiborHC Fénix Ločenice1 +3 (4)
69.Kelner MiroslavVampires Hockey Team1 +3 (4)
69.Dubský FilipHC Meta1 +3 (4)
69.Šívr JanHC NaturaMed Plav1 +3 (4)
75.Lonsmín TomášHC NaturaMed Plav1 +2 (3)
75.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice1 +2 (3)
75.Pitra VáclavVampires Hockey Team1 +2 (3)
75.Votruba JaromírHC Hunters Homole1 +2 (3)
75.Stulík MiroslavHC Meta1 +2 (3)
80.Smejkal JiříHC Radoni CB1 +1 (2)
80.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav1 +1 (2)
80.Zoubek JindřichHC Ledenice1 +1 (2)
80.Barták TomášHC Hunters Homole1 +1 (2)
80.Poula ErikHC Hunters Homole1 +1 (2)
80.Motejzík PetrHC Kondor1 +1 (2)
80.Jabůrek MichalVampires Hockey Team1 +1 (2)
80.Kadlec MartinHC Ledenice1 +1 (2)
80.Kortán DanielHC Boschton1 +1 (2)
89.Neškodný DavidHC Hunters Homole1 +0 (1)
89.Trnka MichalHC Hunters Homole1 +0 (1)
89.Švec JanHC Meta1 +0 (1)
89.Beneš RobertVampires Hockey Team1 +0 (1)
89.Štegbauer JiříHC Meta1 +0 (1)
89.Žáček MarekHC Pivní Kocouři1 +0 (1)
89.Kubeš OndřejHC Pivní Kocouři1 +0 (1)
89.Pileček VítHC Boschton1 +0 (1)
89.Lamáček TomášHC Ledenice1 +0 (1)

Nejlepší nahrávači (1. asistence)

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým A
G+A
1.Mařík DenisHC Radoni CB14
(13+14)
2.Stejskal DavidHC Radoni CB13
(14+13)
3.Anderle JiříHC Hunters Homole10
(4+10)
4.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice9
(8+9)
4.Kotek LuděkHC Radoni CB9
(3+9)
6.Kysilka VáclavHC Radoni CB8
(30+8)
6.Kříha RomanHC Radoni CB8
(5+8)
8.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice7
(9+7)
9.Stejskal PetrHC Radoni CB6
(6+6)
9.Pávek KarelHC NaturaMed Plav6
(3+6)
9.Pešek TomášHC Pivní Kocouři6
(1+6)
9.Masopust PetrHC Radoni CB6
(1+6)
13.Honner JakubHC NaturaMed Plav5
(8+5)
13.Postl JosefHC NaturaMed Plav5
(7+5)
13.Ďurica MilanHC Hunters Homole5
(7+5)
13.Vobr JosefHC Meta5
(7+5)
13.Omelka RomanHC Boschton5
(7+5)
13.Rejman DanielHC Fénix Ločenice5
(5+5)
13.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav5
(4+5)
13.Němeček DanielHC Boschton5
(0+5)
21.Gdovin DanielHC Pivní Kocouři4
(10+4)
21.Lavička PavelHC Boschton4
(10+4)
21.Beneš OndřejHC NaturaMed Plav4
(7+4)
21.Dráb KamilVampires Hockey Team4
(5+4)
21.Králík PetrHC Ledenice4
(5+4)
21.Zeman PetrHC Fénix Ločenice4
(4+4)
21.Vítek VáclavHC Meta4
(3+4)
21.Ševčík JiříHC Hunters Homole4
(2+4)
21.Holomel PavelHC Radoni CB4
(2+4)
21.Koblas MilanHC Meta4
(1+4)
21.Piegl RenéHC Radoni CB4
(1+4)
21.Houška RostislavHC Pivní Kocouři4
(1+4)
21.Šťastný VlastimilHC Radoni CB4
(0+4)
21.Švarc PetrHC Meta4
(0+4)
35.Mlčák PetrHC Hunters Homole3
(9+3)
35.Fischer MartinHC Hunters Homole3
(6+3)
35.Klimeš MichalHC Hunters Homole3
(5+3)
35.Sieber JanHC Pivní Kocouři3
(4+3)
35.Syrový JanHC Pivní Kocouři3
(4+3)
35.Soukup StanislavHC Fénix Ločenice3
(3+3)
35.Maurenc MartinHC Boschton3
(3+3)
35.Kopic PetrHC NaturaMed Plav3
(3+3)
35.Bereš JosefVampires Hockey Team3
(3+3)
35.Jílek JaromírHC Pivní Kocouři3
(3+3)
35.Barták CtiradHC Hunters Homole3
(2+3)
35.Šrámek JiříHC Fénix Ločenice3
(2+3)
35.Bürger RichardHC Radoni CB3
(2+3)
35.Przeczek MartinVampires Hockey Team3
(2+3)
35.Bárta PavelHC NaturaMed Plav3
(2+3)
35.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav3
(2+3)
35.Beránek LiborHC Fénix Ločenice3
(1+3)
35.Kubeš JanHC Pivní Kocouři3
(1+3)
35.Dubský FilipHC Meta3
(1+3)
35.Kelner MiroslavVampires Hockey Team3
(1+3)
35.Šívr JanHC NaturaMed Plav3
(1+3)
35.Jamrich MilanHC Boschton3
(1+3)
57.Papšo TomášHC Pivní Kocouři2
(10+2)
57.Schwarz MiroslavHC Fénix Ločenice2
(8+2)
57.Kunt JiříHC Fénix Ločenice2
(6+2)
57.Petrášek RomanHC Pivní Kocouři2
(5+2)
57.Dvořák PetrHC Fénix Ločenice2
(4+2)
57.Klimeš StanislavHC Meta2
(4+2)
57.Šulista MiroslavHC Radoni CB2
(3+2)
57.Dvořák JiříHC Radoni CB2
(2+2)
57.Lonsmín TomášHC NaturaMed Plav2
(1+2)
57.Pitra VáclavVampires Hockey Team2
(1+2)
57.Stulík MiroslavHC Meta2
(1+2)
57.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice2
(1+2)
57.Votruba JaromírHC Hunters Homole2
(1+2)
57.Vostracký JosefHC Ledenice2
(0+2)
57.Čakan PavolHC Meta2
(0+2)
57.Kolář HynekHC Meta2
(0+2)
73.Gennert MarekHC Radoni CB1
(5+1)
73.Michalko PeterHC NaturaMed Plav1
(4+1)
73.Neumann VítHC NaturaMed Plav1
(3+1)
73.Honsa JiříHC Fénix Ločenice1
(2+1)
73.Schneider DavidHC Hunters Homole1
(2+1)
73.Smejkal JiříHC Radoni CB1
(1+1)
73.Plechinger PetrHC NaturaMed Plav1
(1+1)
73.Jabůrek MichalVampires Hockey Team1
(1+1)
73.Barták TomášHC Hunters Homole1
(1+1)
73.Poula ErikHC Hunters Homole1
(1+1)
73.Motejzík PetrHC Kondor1
(1+1)
73.Zoubek JindřichHC Ledenice1
(1+1)
73.Kadlec MartinHC Ledenice1
(1+1)
73.Kortán DanielHC Boschton1
(1+1)
73.Vincenc JanHC Meta1
(0+1)
73.Jurčík EduardVampires Hockey Team1
(0+1)
73.Borovka DavidHC Ledenice1
(0+1)
73.Tůma PetrHC Ledenice1
(0+1)
73.Anderle JiříHC Hunters Homole1
(0+1)
73.Kříha VladimírHC Radoni CB1
(0+1)
73.Bravenec JosefHC NaturaMed Plav1
(0+1)
73.Komrska JanHC Fénix Ločenice1
(0+1)
73.Vostracký PavelHC Ledenice1
(0+1)
73.Barták Ctirad st.HC Hunters Homole1
(0+1)
73.Janoušek JiříHC Hunters Homole1
(0+1)
73.Fiala LukášVampires Hockey Team1
(0+1)
73.Dolejš LubošHC Ledenice1
(0+1)
73.Kouba JaroslavHC Pivní Kocouři1
(0+1)

Nejtrestanější hráči

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Hráč Tým počet vyloučení minuty
1.Markytán PetrHC Ledenice230
2.Houška RostislavHC Pivní Kocouři412
2.Němeček DanielHC Boschton412
4.Vébr VáclavVampires Hockey Team39
4.Králík PetrHC Ledenice39
4.Bravenec JosefHC NaturaMed Plav39
7.Smejkal JiříHC Radoni CB26
7.Maurer OndřejHC NaturaMed Plav26
7.Anderle JiříHC Hunters Homole26
7.Jamrich MilanHC Boschton26
7.Pileček VítHC Boschton26
7.Štegbauer JiříHC Meta26
7.Zenkl OndřejHC Fénix Ločenice26
7.Jabůrek MichalVampires Hockey Team26
7.Borovka DavidHC Ledenice26
7.Jílek JaromírHC Pivní Kocouři26
17.Fischer MartinHC Hunters Homole13
17.Novotný MarekHC NaturaMed Plav23
17.Ševčík JiříHC Hunters Homole13
17.Pazourek LukášHC Meta13
17.Schwarz MiroslavHC Fénix Ločenice13
17.Jurčík EduardVampires Hockey Team13
17.Voneš DanielHC Pivní Kocouři13
17.Eliáš MichalVampires Hockey Team13
17.Kelner MiroslavVampires Hockey Team13
17.Šimek PetrVampires Hockey Team13
17.Zoubek JindřichHC Ledenice13
17.Honsa JiříHC Fénix Ločenice13
17.Kříha RomanHC Radoni CB13
17.Stejskal DavidHC Radoni CB13
17.Kortán DanielHC Boschton13
17.Bürger RichardHC Radoni CB23
17.Šťastný VlastimilHC Radoni CB13
17.Klimeš StanislavHC Meta13
17.Stulík MiroslavHC Meta13
17.Halmich MiroslavHC Fénix Ločenice13
17.Neškodný DavidHC Hunters Homole13
17.Klein AdolfHC Fénix Ločenice13
17.Habart PetrHC Meta13
17.Schneider DavidHC Hunters Homole13
17.Honner JakubHC NaturaMed Plav33
17.Rejman DanielHC Fénix Ločenice13
17.Motejzík PetrHC Kondor13
17.Syrový JanHC Pivní Kocouři13
17.Gdovin DanielHC Pivní Kocouři13
17.Vahala TomášHC Meta13
17.Lavička PavelHC Boschton13
17.Dolejší AlešVampires Hockey Team13
17.Pešek TomášHC Pivní Kocouři13
17.Fyrbach DavidHC Ledenice13
17.Kysilka VáclavHC Radoni CB13
17.Hansalander TomášHC Boschton13
17.Štrachal FrantišekHC Fénix Ločenice13
17.Dvořák JiříHC Radoni CB13
17.Vítek VáclavHC Meta13
17.Vávra MiroslavHC NaturaMed Plav13
17.Švarc PetrHC Meta13
17.Dubský FilipHC Meta13
17.Mařík DenisHC Radoni CB13
17.Ďurica MilanHC Hunters Homole13
61.Šulista MiroslavHC Radoni CB10

Slušnost týmu

ZČ - 2.skupina 2019 / 2020

Poř. Tým Z V M ØVZ ØMV ØMZ
1.HC NaturaMed Plav811241.382.183
2.HC Fénix Ločenice8824133
3.HC Hunters Homole7721133
4.HC Radoni CB811271.382.453.38
5.HC Meta810301.2533.75
6.HC Pivní Kocouři710301.4334.29
7.Vampires Hockey Team610301.6735
8.HC Boschton511332.236.6
9.HC Ledenice5105425.410.8
V - počet vyloučení
Z - počet zápasů
M – počet trestných minut celkem
ØVZ - průměr počtu vyloučení na zápas
ØMV - průměr minut na vyloučení
ØMZ – průměrný počet trestných minut na zápas




s