Ukončení sezóny 2019 - 2020

Datum: 15.4.2020 | Zhlédnuto: 1025x

Vážení vedoucí týmů RHL,

vzhledem k aktuální situaci ohledně nařízení vlády v důsledku COVID-19 se dohrání aktuální sezóny RHL jeví již jako nereálné. Ještě v minulém týdnu proběhlo jednání s provozovatelem Hokejového centra Pouzar a pokud by stávající pravidla byla uvolněna ke konci dubna, pak by bylo možné soutěž dohrát, nicméně s aktuální stanoviskem vlády, dle kterého nebudou aktivity pro více osob (s limitem do počtu 50 osob) povoleny dříve než od 8.6.2020, je již dohrání aktuální sezóny nemožné, tímto je tedy ročník 2019/2020 RHL ukončen.

I přestože nebyl odehrán kompletní počet zápasů, je potřeba zmínit konečné umístění týmů na předních příčkách.

Modrá skupina

1. HC Boschton A

2. HC Fighters Český Kalich

3. HC Fénix Ločenice

Oranžová skupina

1. HC Meta

2. HC Plav

3. HC Boschton B

Vzhledem k tomu, že startovné slouží pro zajištění chodu soutěže prakticky bez ohledu na počet odehraných zápasů, toto se nebude týmům vracet ani v poměrné části. Startovné pro sezónu 2020- 2021 bylo stanoveno ve výši 6000,-. Týmy které neuvažují o účasti v následujícím ročníku RHL mohou požádat o vrácení kauce.

 O dalším vývoji, zejména směrem k sezóně 2020/2021 vás budeme průběžně informovat, tak jak se budou upravovat omezení nařízená vládou ČR.

Nadále budeme v úzkém kontaktu s provozovatelem HCP, neboť i zde je situace prozatím pořád stejná a tedy HCP stále nemá nového vlastníka a je nadále provozován pod dohledem insolvenčního správce a nejsou žádné bližší informace o tom, kdy by mohlo dojít k finálním rozřešení této situace.

 

S pozdravem a přáním pevného zdraví

 

Vedení RHLs