Slavnostní vyhlášení výsledků sezóny!

Datum: 23.6.2015 | Zhlédnuto: 3592x

V pátek 19.6.2015 proběhlo Slavnostní vyhlášení výsledků sezóny RHL 2014/2015.


Slavnostní vyhlášení výsledků sezóny 2014/2015

Slavnostní vyhlášení výsledků sezóny RHL 2014/2015 uvedl a přivítal příromné Pavel Lískovec, předseda RHL. Za vedení HCP a RHL byl přítomen Jan Mojžíš. Mezi dalšími členy vedení RHL byli: František Sekyra, Václav Lomský a Michal Svoboda. Dále byla přítomna oficiální fotografka RHL Jindra Řeháčková. Za společnost Rooster se vyhlášení zúčastnil Milan Král, vedoucí sportovní prodejny. Krásné ceny věnované sponzory předávala sličná děvčata Lucie a Aneta z týmy HC DRAČICE ČB.

 

Pavel Lískovec hned na úvodu poděkoval všem týmům za účast a slušné chování v soutěži RHL. Jan Mojžíš připomněl, že pátého ročníku největší jihočeské hokejové soutěže amatérů se zúčastnilo 17 týmů, tj. přes 500 hokejistů. Odehrálo se 124 zápasů a celkem padlo 1433 gólů! Dále Pavel Lískovec ocenil práci rozhodčích (Václav Hála, Michal Prchlík, Petr Pour, Marek Trnka) v čele s hlavním rozhodčím Václavem Lomským, který převzal jako jubilant 70. narozenin dárkový koš a čestný diplom RHL.

Následovalo vyhlášení vítězů kanadského bodování, kdy v modré skupině vyhrál Vlastimil Mikoláš z HC Turbo Turtles s 65-ti body. V červené skupině kraloval Jabub Kosař z HC Větřní s 28-mi body. Vítězové obdrželi velmi hodnotné ceny od EONu.

Nejslušnějšími týmy sezóny se staly týmy HC Motorfans (modrá skupina, 10,22 trest. min./zápas) a HC Větřní (červená skupina, 8,45 trest. min. / zápas). Každý tým obdržel 50 L sud DUDAK 11st, uzená kolena, hodnotné ceny EON.

Poděkování a předání pozorností týmům (hodnotné ceny od EONu), které se neumístily: HC Pekárna Srnín, HC Trendy, HC Boston, HC Warriors, HC Dlaždiči, HC Motorfans, HC Ledenice, HC Laviny Ostrolovský Újezd, HC Štěpánovice.

Vyhlášení pořadí třech nejlepších týmů dle skupin (modrá / červená)a předání hodnotných cen:

III. HC Turbo Turtles / HC Gladiators

- diplom, hodnotné ceny EON, poukaz na TAXIKROUPA, 

II. HC Meta / HC Větřní

- diplom, hodnotné ceny EON, 5L sud DUDAK 11st., poukaz na grilovaná žebra

I. HC Radoni / HC Niciotrans

 - diplom, hodnotné ceny EON, 20L sud DUDAK 11st., poukaz na tatarák, poukaz na klubové www stránky

Poslední částí slavnostního vyhlašení bylo losování sezónní soutěže s ROOSTER o sadu dresů. Přítomné týmy, které splnily losovací kritéria: HC Trendy, HC Boston, HC Dlaždiči, HC Meta, HC Radoni, HC Pekárna Srnín, HC Nicotrans, HC Gladiators. 

Losování se statečně ujmul budoucí notář pětiletý Mireček, který vylosoval vítěze HC RADONI, který vyhrál poukaz na výrobu sady dresů pro celý tým.

Na závěr Jan Mojžíš spolu s Pavlem Lískovcem poděkovali všem sponzorům za podporu a týmům za účast. Zároveň pozvali týmy do další sezóny RHL. Připomněli všas poslat závaznou přihlášku týmu na sezónu 2015/2016 na email RybnikarskaHokejovaLiga@gmail.com a zárovoveň uhradily startovné 2.000 Kč, vše nejpozději do 31.8.2015.

 

Foto: Jindra Řeháčková

Celá fotoreportáž akce / Kompletní statistiky sezóny 2014/15s