Datum: 19.6.2017 | Zhlédnuto: 545x

V pátek 16.6.2017 proběhlo Slavnostní vyhlášení výsledků sezóny RHL 2016/2017

Slavnostní vyhlášení výsledků sezóny 2016/17

Reportáž akce na TV JÉČKO | Článek na Budějcké Drbně

Exhibiční zápas smíšených týmů HC DRAČICE vs.Výběr RHL předcházející vyhlášení výsledků RHL skončil 3:3.

Slavnostní vyhlášení výsledků sezóny RHL 2016/2017 uvedl Pavel Lískovec, předseda RHL a přívítal hosty - manažera HCP a člena vedení RHL Jana Mojžíše, představitele Sdruženého Okresního Přeboru Miroslava Melega, manažerku marketingu E.ON Lucii Malkusovou, zástupce sítě prodejen BAUER ČR Filipa Kříže,  hlavního rozhodčího RHL Václava Lomského a předsedu přestupkové komise Michala Svobodu. Dále byla přítomna oficiální fotografka RHL Jindra Řeháčková a členky týmu HC DRAČICE ČB.

Pavel Lískovec hned na úvodu poděkoval všem týmům za účast. Připomněl, že 7. ročníku největší jihočeské hokejové soutěže amatérů se zúčastnilo ve třech skupinách (společně se Sdruženým Okresním Přeborem) celkem 21 týmů, tj. přes 1000 hokejistů! Odehrálo se 190 zápasů, padlo 2334 gólů, bylo 2065 nahrávek a uloženo 3438 trestných minut. Dále Pavel Lískovec ocenil práci rozhodčích (Václav Hála, Michal Prchlík, Petr Pour, Aleš Hájek, Matyáš Holý, Stanislav Dosek, Filip Hájek) v čele s hlavním rozhodčím Václavem Lomským. Následovalo pak vlastní vyhlášení:

III.  Radoni CB – 28b – 20 zápasů
II. HC Střížov – 28b – 20 zápasů (1 výhra navíc nad Radonama)
I. HC Fighters – 34b – 21 zápasů

- ČERVENÁ =

III. Kuki Boys
II. HC DamiGuns
I. HC Hluboká

- Nejslušnější tým měsíce květen 2017 = HC Fénix Ločenice (Modrá) – 1,5 minuty/záp.

-  Nejslušnější týmy sezóny dle skupiny
-
ORANŽOVÁ = HC Motorfans – 3,68 min/zápas
- MODRÁ =  HC NaturaMed Plav  a shodně HC Fighters – 4,86 min./zápas
- ČERVENÁ = TJ Hluboká nad Vlt. B – 9 min/zápas

- Celkový nejslušnější tým sezóny z celé RHL = HC Motorfans – 3,68 min/zápas. Petr Hoďánek převzal za HC Motorfans velikou porci cen včetně hlavní ceny věnovanou parnerem HOKEJKA.CZ, poukaz na 20 libovolbných vstupenek na zápasy české reprezentace!

Následně Pavel Lískovec poděkoval týmům a jejich vedoucím a předání pozorností, které se neumístily:

HC DLAŽDIČI, HC LEDENICE, HC BRICK-STAV

HC TURBO TURTLES, HC META, HC BOSTON, HC FENIX LOČENICE

HC RANGERS ŠEVĚTÍN, HC SHARKS, HC SLAVOJ ČK B,

Poté Michal Svoboda podal informace o nové sezóně 2017/2018, kdy termín pro registraci týmu je nejpozději do 20. 7. 2017. Propozice RHL 2017/2018 na stránkách www.rhl-hcp.cz

Na závěr Jan Mojžíš za HCP poděkoval všem hobby hokejistům za účast a skvělé nasazení v soutěži a popřál hodně hodně úspěchů a hlavně radosti ze hry v dalším ročníku.