Možnost doplnění soupisek týmů postupujících do A skupiny + info pro kapitány a vedoucí týmů 4.12.2019

Datum: 29.10.2019 | Zhlédnuto: 1353x

1 . Vedoucí týmů respektujte při plánování zápasů následující:

  •   Pokud je mezi naplánováním a odehráním zápasu méně jak týden, potvrďte si tento termín nejdříve s vedoucím rozhodčích. Toto je již hraniční čas pro zajištění rozhodčího a ten nemusí být v daný termín k dispozici.
  •  V období mezi 22.12.19 - 2.1.20 plánujte zápasy jen po dohodě s vedoucím rozhodčích. V tomto období budou rozhodčí k dispozici jen v omezeném počtu.

 

2. Z důvodu zrušení mnoha ledů ze strany provozovatele HCP je 1.kolo  letošní sezóny prodlouženo až do 22.12.19. Týmy které mají již odehráno si v tomto období můžou plánovat zápasy se soupeři, se kterýmy budou hrát druhou polovinu soutěže. Tyto zápasy nepůjde plánovat přes portál. Je nutné vše domluvit telefonicky včetně dohody s vedoucím rozhodčích.

3.Týmy které postoupí do A skupiny mají možnost připsat na soupisku až 3  hráče, kteří splňují pravidla dřívější modré skupiny. Termín doplnění soupisek je dle propozic do 31.12.19.

4.Vedoucí týmu nebo kapitán má po zápasu možnost doplnit zápis utkání o informace či stanoviska, týkající se nesportovního chování, které nastalo při utkání ať už ve vlastním týmu, nebo u týmu soupeře. Přestupková komuse se těmito podněty bude také zabývat.

 

 s