Kanadský tým CANADIANS nastoupí proti VÝBĚRU RHL!

Datum: 17.9.2015 | Zhlédnuto: 2045x

V sobotu 3.10.2015 od 17,15h nastoupí opět výběr hráčů RHL na mezinárodní konfrontaci. Tentokrát proti CANADIANS z Vancouveru!


RHL vs. Kanada

Každý vedoucí týmu RHL  může nominovat jednoho hráče do soupisky výběru RHL k tomuto zápasu. Lukáš Malátek (NICOTRANS) malatek.lukas.ferrari@seznam.cz byl Řídícím výborem RHL pověřen k sestavení soupisky z prvních 16-ti zaslaných nominací (brankář, obránci, útočníci).  Další nominace budou brány jako případní náhradníci.

V případě zájmu o nominaci, zašlete (platí pouze pro vedoucí týmu, který jej registroval) na výše uvedený email jméno a příjmení hráče, název týmu, jeho hráčský post/y. Do předmětu emailu uveďte: "Nominace hráče Kanada".

V případě, že do 25.9.2015 12,00h nebude zaslán potřebný počet nominací nebo nebudou obsazeny potřebné hráčské posty, Lukáš Malátek doplní potřebná místa hráči RHL dle svého uvážení. 

 

Plán akce :
1. rozbruslení (5 min)
2. vlajky a hymny
3. společné foto obou týmů
4. předání darů mezi kapitány
5. utkání řízené dvěma rozhodčími dle pravidel old boys (bez kontaktu) 3x20 min. hrubého času, 2x 3 min. přestávka na střídačce)
6. podání rukou bez hymny
7. společné pohoštění v restauraci (kolena/žebra/křídla v ceně bez pití)

 

Divákům vstup na zápas zdarma, tak přijďte fandit! :-)

 

Startovné pro hráče (zápas, zdravotník, 2x rozhodčí, pohoštění bez pití) 200 Kč/osoba (při plné účasti týmu = 16 osob, platí i golman).

Soupiska RHL

 s