Členové RHL si zahráli ve Finsku!

Datum: 10.4.2017 | Zhlédnuto: 1299x

Akce byla určena pro hobby hráče Rybníkářské hokejové ligy v rámci programu Bohemia Hockey


Hokejový zájezd Finsko 2017

Vedení výpravy: Pavel Lískovec, Jan Mojžíš, Jiří Nartovský a Pavel Picka. Dále pak hráči Luboš Kukla, Josef Kutlák, Zděněk Jindra, Lukáš Zajíček, Tomáš Franěk, Oldřich Hornát, který plnil v 63 letech roli brankáře a kapitána a Jan Kindlmann. Trenéra, lékaře a psychologa perfektně zvládl Láďa Petr :-)

„Máme plno úsměvných zážitků. Například při příchodu do hotelu Rikala v Salu nám recepční na náš český pozdrav odpověděla nečekaně také česky. Byla to velká náhoda, ale byla z Moravy. V Helsinkách jsme asi pomohli stávce taxikářů, protože jsme jezdili jen tramvají. Ke stávce jsme se samozřejmě také přidali,“ řekl dále Lískovec s tím, že do Finska jeli i vybaveni základními finskými slogany. „Uměli jsme říct dobrý den, děkuji, finský hokej stojí za houby a Jágr je lepší než Selänne,“ doplnil s úsměvem Nartovský. Protože se akce povedla, bude se v podobném duchu konat na konci dubna i v Česku. „Do Hokejového centra Pouzar dorazí rovnou tři finské kluby, které se zúčastní turnaje v termínu 27. až 30 dubna. Přijďte se podívat,“ zve fanoušky Pavel Picka. 

Akce se uskutečnila za podpory Hokejového centra Pouzar, Beta 1 Development, Carya Shoes, Bauer, TV Jéčko a Hoch reklama 1899. 

Celý článek na Budějcké Drbně

Foto a videos