BPA podepsala smlouvu s RHL a ocenila tisícátého registrovaného hráče!

Datum: 14.10.2016 | Zhlédnuto: 1079x

Zástupce BPA Jan Kratochvíl a Jan Mojžíš za RHL dne 12.10.2016 slavnostně podepsali Dohodu o vzájemné spolupráci. Zároveň byl oceněn jubilejní tisícátý registrovaný hráč RHL!


BPA a RHL podepsalo Smlouvu o vzájemné spolupráci!

MÉDIA: TV JÉČKO (13.10.2016, čas 4:14) | ČESKOBUDĚJOVICKÝ DENÍK (14.10.2016, str. 24) | HOKEJ.CZ (17.10.2016) | TV JÉČKO SPORT (17.10.2016)  | BUDĚJCKÁ DRBNA (18.10.2016)

Rybníkářská Hokejová Liga (RHL), která je pořádána pod záštitou HOKEJOVÉHO CENTRA POUZAR (HCP) byla před časem oslovena agenturou BPA sport marketing s návrhem spolupráce na projektu HOKEJKA.CZ. BPA je výhradním marketingovým partnerem extraligy ledního hokeje a ČSLH, který zastupuje výkonnostní hokej a reprezentační A tým České republiky.

BPA sport marketing a RHL podepsali dohodu o spulupráci

BPA zaujalo na RHL to, že liga si nejvíce zakládá na morální motivaci svých členů, kdy jsou každý měsíc vyhlašovány a oceňovány nejslušnější týmy, tj. kdo má nejmenší průměr trestných minut na odehranný zápas. Dále BPA oceňuje kvalitní organizaci hobby ligy s více než tisíci členy. V neposlední řadě pak propracovanost on-line evidence všech zápasů, týmů i jednotlivých hráčů.


Zástupce BPA Jan Kratochvíl a Jan Mojžíš za RHL dne 12.10.2016 slavnostně podepsali Dohodu o vzájemné spolupráci. HOKEJKA.CZ se stala generálním 

Registační průkaz RHL č.1000partnerem Ceny slušnosti RHL 2016/17, kdy každý měsíc obdrží celkově nejslušnější tým dvě vstupenky na zápas národního týmu. Na konci sezóny pak celkově nejslušnější tým obdrží poukaz na 20 vstupenek na zápasy národního týmu. Dále členové RHL budou mít speciální výhody v projektu HOKEJKA.CZ, která má za cíl podpořit komunitu českého hokeje. Členové HOKEJKY.CZ mohou čerpat výhody u partnerů jako např. přednostní nákup vstupenek, sledování streamů z utkání, účastnit se akcí, komunikovat s osobnosmi českého hokeje, atd.

„Jsme rádi, že hobby hokejisté navštěvují naše hokejové centrum ve stále větším počtu. Akce pro širokou veřejnost, pro děti i dospělé, zcela naplňuje naši vizi. Zároveň mě těší, že BPA podporu nejen vrcholové sportovce“ uvedl legendární hokejista Jaroslav Pouzar.

Zároveň byl oceněn jubilejní tisícátý registrovaný hráč RHL. Zástupce BPA Jan Kratochvíl spolu se zástupci HCP a RHL předal Jiřímu Kejšarovi z týmu HC FIGHTERS ceny od partnerů RHL, mimo jiné dres národního týmu a dvě vstupenky na zápas české reprezentace se Švédskem.