RHL | Rybníkářská Hokejová Liga | SEZÓNA 2018/2019


největší amatérská hokejová liga v jižních Čechách


Počet zápasů

62


Počet gólů

706


Počet nahrávek

581


Trestné minuty

697


Nejbližší zápasy
DamiGuns
-
Hluboká n. Vlt. B
sobota 23.11 18:15 Pouzar aréna

Mocní Kačeři
-
Střížov
sobota 23.11 20:45 HCP ČB

Motorfans
-
Trendy ČB
neděle 24.11 10:15 HCP ČB


1. skupina

Meta
-
Hunters Homole
čtvrtek 28.11 22:00 HCP ČB

Hunters Homole
-
Fénix Ločenice
sobota 30.11 15:30 HCP ČB

pires Hockey Team
-
Radoni CB
středa 18.12 19:00 HCP ČB

2. skupina

select *, b.nazev_team as nazevdomaci, b.team_logo as logodomaci, c.team_logo as logohoste, b.id_team as iddomaci, c.nazev_team as nazevhoste, d.nazev_soutez from hokej_zapasy a join hokej_team b on b.id_team = a.id_domaci join hokej_team c on c.id_team = a.id_hoste join hokej_soutez d on d.id = a.soutez_id where a.datum_zapas>='2019-11-19 12:13' and d.id='41' order by a.datum_zapas limit 3
Meta
-
Hunters Homole
čtvrtek 28.11 22:00 HCP ČB

Hunters Homole
-
Fénix Ločenice
sobota 30.11 15:30 HCP ČB

pires Hockey Team
-
Radoni CB
středa 18.12 19:00 HCP ČB

... přejít na zápasy


Odehrané zápasy v sezóně 2019/20
Trendy ČB
8
Boschton B
4
17.11.2019

ZČ - 1.skupina

Kuki Boys
4
Hluboká n. Vlt. B
5
16.11.2019

Červená SOP

Fénix Ločenice
11
pires Hockey Team
5
16.11.2019

ZČ - 2.skupina

pires Hockey Team
1
Pivní Kocouři
9
15.11.2019

ZČ - 2.skupina

Hunters Homole
3
Radoni CB
21
13.11.2019

ZČ - 2.skupina

NaturaMed Plav
4
Pivní Kocouři
5
10.11.2019

ZČ - 2.skupina

Motorfans
3
Kondor
13
10.11.2019

ZČ - 1.skupina

Warriors
4
Válec
5
10.11.2019

ZČ - 1.skupina

Fighters Český Kalich
12
Trendy ČB
3
10.11.2019

ZČ - 1.skupina

Boschton B
11
WC
4
9.11.2019

ZČ - 1.skupina

NaturaMed Plav
4
Radoni CB
17
6.11.2019

ZČ - 2.skupina

Válec
9
Střížov
3
3.11.2019

ZČ - 1.skupina

Trendy ČB
4
Mocní Kačeři
6
3.11.2019

ZČ - 1.skupina

WC
7
Kondor
8
2.11.2019

ZČ - 1.skupina

Fénix Ločenice
1
Boschton
6
2.11.2019

ZČ - 2.skupina

Boschton B
1
Fighters Český Kalich
7
2.11.2019

ZČ - 1.skupina

NaturaMed Plav
13
Hunters Homole
9
31.10.2019

ZČ - 2.skupina

Radoni CB
17
Meta
2
30.10.2019

ZČ - 2.skupina

NaturaMed Plav
6
pires Hockey Team
3
27.10.2019

ZČ - 2.skupina

Kondor
8
Mocní Kačeři
7
27.10.2019

ZČ - 1.skupina

Sharks
1
Hluboká n. Vlt. B
12
27.10.2019

Červená SOP

Boschton
17
Hunters Homole
6
26.10.2019

ZČ - 2.skupina

Motorfans
7
WC
7
26.10.2019

ZČ - 1.skupina

Fénix Ločenice
8
Meta
3
24.10.2019

ZČ - 2.skupina

Radoni CB
20
Ledenice
4
23.10.2019

ZČ - 2.skupina

Pivní Kocouři
12
Hunters Homole
1
20.10.2019

ZČ - 2.skupina

Boschton
3
NaturaMed Plav
3
20.10.2019

ZČ - 2.skupina

Sharks
8
DamiGuns
6
20.10.2019

Červená SOP

WC
6
Mocní Kačeři
2
19.10.2019

ZČ - 1.skupina

Střížov
3
Fighters Český Kalich
6
19.10.2019

ZČ - 1.skupina

Hluboká n. Vlt. B
12
Kuki Boys
8
19.10.2019

Červená SOP

Ledenice
6
Meta
4
17.10.2019

ZČ - 2.skupina

Boschton
7
Radoni CB
1
16.10.2019

ZČ - 2.skupina

Střížov
5
Warriors
7
13.10.2019

ZČ - 1.skupina

Fighters Český Kalich
11
Kondor
2
13.10.2019

ZČ - 1.skupina

Trendy ČB
5
Válec
0
13.10.2019

ZČ - 1.skupina

Boschton B
6
Motorfans
6
13.10.2019

ZČ - 1.skupina

Fighters Český Kalich
14
WC
1
12.10.2019

ZČ - 1.skupina

Kuki Boys
4
Sharks
5
12.10.2019

Červená SOP

Pivní Kocouři
5
Ledenice
2
6.10.2019

ZČ - 2.skupina

Mocní Kačeři
3
Motorfans
6
6.10.2019

ZČ - 1.skupina

Kondor
5
Válec
2
6.10.2019

ZČ - 1.skupina

pires Hockey Team
4
Hunters Homole
11
6.10.2019

ZČ - 2.skupina

Střížov
10
WC
4
5.10.2019

ZČ - 1.skupina

Fénix Ločenice
6
NaturaMed Plav
4
5.10.2019

ZČ - 2.skupina

Meta
9
pires Hockey Team
5
3.10.2019

ZČ - 2.skupina

Pivní Kocouři
6
Radoni CB
4
1.10.2019

ZČ - 2.skupina

Boschton B
4
Střížov
3
29.9.2019

ZČ - 1.skupina

Fighters Český Kalich
13
Warriors
2
29.9.2019

ZČ - 1.skupina

NaturaMed Plav
7
Ledenice
5
29.9.2019

ZČ - 2.skupina

Válec
3
Mocní Kačeři
4
29.9.2019

ZČ - 1.skupina

WC
3
Trendy ČB
5
29.9.2019

ZČ - 1.skupina

Meta
2
Boschton
5
26.9.2019

ZČ - 2.skupina

Warriors
6
Mocní Kačeři
3
22.9.2019

ZČ - 1.skupina

Fénix Ločenice
1
Pivní Kocouři
9
21.9.2019

ZČ - 2.skupina

Meta
1
Pivní Kocouři
3
19.9.2019

ZČ - 2.skupina

Radoni CB
3
Fénix Ločenice
6
18.9.2019

ZČ - 2.skupina

Warriors
6
Boschton B
5
15.9.2019

ZČ - 1.skupina

Střížov
2
Kondor
4
15.9.2019

ZČ - 1.skupina

Meta
7
NaturaMed Plav
5
12.9.2019

ZČ - 2.skupina

Kondor
9
Warriors
1
8.9.2019

ZČ - 1.skupina

Mocní Kačeři
2
Boschton B
5
8.9.2019

ZČ - 1.skupina

Ledenice
2
Fénix Ločenice
7
7.9.2019

ZČ - 2.skupina

Boschton B
3
Kondor
5
1.9.2019

ZČ - 1.skupina



Hokejová burza


Prodám Celo plexi
Prodám Historické hokejky pro sběratele
Prodám Historické hokejky pro sběratele
Prodám Bauer Vapor 1X pro sr.
Prodám Bunda Kappa vel. 152
Prodám Suspenzor Bauer Nike XL, NOVÝ
Prodám Plexisklo Tron USA
Hledám Hledám tým, jsem hráč a moc rád hraju.
Prodám Prodám hokejku Bauer Supreme - kompozitová opravená
Prodám Prodám hokejku Bauer Supreme - kompozitová opravená
... více na hokejové burze

s