RHL | Rybníkářská Hokejová Liga | SEZÓNA 2018/2019


největší amatérská hokejová liga v jižních Čechách


Počet zápasů

84


Počet gólů

875


Počet nahrávek

728


Trestné minuty

954


Nejbližší zápasy
DamiGuns
-
Hluboká n. Vlt. B
sobota 22.2 18:15 HCP ČB

Hunters Homole
-
WC
sobota 22.2 20:45 HCP ČB

Fénix Ločenice
-
Trendy ČB
neděle 23.2 10:15 HCP ČB


1. skupina


Pro tuto sezónu nejsou naplánované žádné zápasy

2. skupina

select *, b.nazev_team as nazevdomaci, b.team_logo as logodomaci, c.team_logo as logohoste, b.id_team as iddomaci, c.nazev_team as nazevhoste, d.nazev_soutez from hokej_zapasy a join hokej_team b on b.id_team = a.id_domaci join hokej_team c on c.id_team = a.id_hoste join hokej_soutez d on d.id = a.soutez_id where a.datum_zapas>='2020-02-21 20:02' and d.id='41' order by a.datum_zapas limit 3
Pro tuto sezónu nejsou naplánované žádné zápasy
... přejít na zápasy

Aktuálně v RHL:

BYDLENÍČKO reality, ale i recese, sport, umění či charita

Souzvuk malby a hudby v Pianu
Do budějovického Piana dorazila výstava obrazů Vladimíra Kiseljova. Akci spolupořádalo BYDLENÍČKO, které je podepsané pod řadou recesistických, sportovních, kulturních a charitativních akcí.
... přejít na aktuality

Odehrané zápasy v sezóně 2019/20
pires Hockey Team
5
Hunters Homole
3
16.2.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

Boschton
13
Kondor
2
16.2.2020

Modrá skupina - 2 kolo

Trendy ČB
2
Fighters Český Kalich
6
16.2.2020

Modrá skupina - 2 kolo

WC
3
Motorfans
6
15.2.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

NaturaMed Plav
6
Boschton B
9
13.2.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

Boschton
5
Warriors
3
9.2.2020

Modrá skupina - 2 kolo

Fighters Český Kalich
5
Kondor
0
9.2.2020

Modrá skupina - 2 kolo

WC
4
Ledenice
6
8.2.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

Radoni CB
9
Fénix Ločenice
10
8.2.2020

Modrá skupina - 2 kolo

WC
1
Meta
9
6.2.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

Radoni CB
1
Boschton
10
5.2.2020

Modrá skupina - 2 kolo

NaturaMed Plav
14
Hunters Homole
3
4.2.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

Ledenice
2
Boschton B
1
2.2.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

pires Hockey Team
7
Válec
8
2.2.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

Kondor
4
Trendy ČB
3
2.2.2020

Modrá skupina - 2 kolo

NaturaMed Plav
4
WC
7
1.2.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

Boschton
7
Fénix Ločenice
3
1.2.2020

Modrá skupina - 2 kolo

NaturaMed Plav
6
Meta
12
30.1.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

DamiGuns
5
Kuki Boys
0
27.1.2020

Červená SOP

Trendy ČB
2
Warriors
1
26.1.2020

Modrá skupina - 2 kolo

Hunters Homole
10
Motorfans
9
26.1.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

Boschton B
4
Ledenice
10
26.1.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

Válec
9
Mocní Kačeři
4
26.1.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

Sharks
3
Hluboká n. Vlt. B
8
26.1.2020

Červená SOP

Boschton
5
Fighters Český Kalich
1
26.1.2020

Modrá skupina - 2 kolo

WC
5
pires Hockey Team
6
25.1.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

Kuki Boys
5
DamiGuns
8
25.1.2020

Červená SOP

Pivní Kocouři
3
Fénix Ločenice
6
25.1.2020

Modrá skupina - 2 kolo

Meta
7
Mocní Kačeři
3
23.1.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

Warriors
2
Pivní Kocouři
5
19.1.2020

Modrá skupina - 2 kolo

Kondor
5
Boschton
0
19.1.2020

Modrá skupina - 2 kolo

Střížov
4
Válec
8
19.1.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

Kuki Boys
4
Sharks
8
19.1.2020

Červená SOP

Trendy ČB
6
Radoni CB
4
19.1.2020

Modrá skupina - 2 kolo

Boschton B
4
NaturaMed Plav
9
19.1.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

WC
1
Mocní Kačeři
5
18.1.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

DamiGuns
2
Hluboká n. Vlt. B
6
18.1.2020

Červená SOP

Meta
14
Motorfans
4
16.1.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

Radoni CB
7
Kondor
8
15.1.2020

Modrá skupina - 2 kolo

Boschton
7
Trendy ČB
1
12.1.2020

Modrá skupina - 2 kolo

WC
5
NaturaMed Plav
10
11.1.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

Meta
6
pires Hockey Team
5
9.1.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

Warriors
4
Radoni CB
3
8.1.2020

Modrá skupina - 2 kolo

Warriors
4
Kondor
6
5.1.2020

Modrá skupina - 2 kolo

Boschton B
6
Mocní Kačeři
7
5.1.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

Hluboká n. Vlt. B
7
DamiGuns
10
5.1.2020

Červená SOP

Střížov
10
Meta
4
2.1.2020

Oranžová skupina - 2 kolo

Warriors
2
Fénix Ločenice
9
27.12.2019

Modrá skupina - 2 kolo

Střížov
6
Trendy ČB
2
22.12.2019

ZČ - 1.skupina

Meta
7
Hunters Homole
6
19.12.2019

Oranžová skupina - 2 kolo

pires Hockey Team
8
Radoni CB
6
18.12.2019

ZČ - 2.skupina

Mocní Kačeři
3
NaturaMed Plav
6
15.12.2019

Oranžová skupina - 2 kolo

Trendy ČB
3
Warriors
8
15.12.2019

ZČ - 1.skupina

Mocní Kačeři
3
Meta
10
15.12.2019

Oranžová skupina - 2 kolo

Meta
4
Střížov
6
15.12.2019

Oranžová skupina - 2 kolo

Sharks
7
Kuki Boys
9
14.12.2019

Červená SOP

Warriors
7
Motorfans
4
8.12.2019

ZČ - 1.skupina

DamiGuns
12
Sharks
4
7.12.2019

Červená SOP

Hluboká n. Vlt. B
14
Kuki Boys
7
7.12.2019

Červená SOP

WC
4
Warriors
5
1.12.2019

ZČ - 1.skupina

Motorfans
8
Střížov
2
1.12.2019

ZČ - 1.skupina

Válec
3
Boschton B
10
1.12.2019

ZČ - 1.skupina

Kondor
3
Trendy ČB
8
1.12.2019

ZČ - 1.skupina

Kuki Boys
2
DamiGuns
6
30.11.2019

Červená SOP

Hunters Homole
2
Fénix Ločenice
13
30.11.2019

ZČ - 2.skupina

Hluboká n. Vlt. B
5
Sharks
3
30.11.2019

Červená SOP

Mocní Kačeři
3
Fighters Český Kalich
13
30.11.2019

ZČ - 1.skupina

Meta
3
Hunters Homole
10
28.11.2019

ZČ - 2.skupina

WC
5
Válec
10
24.11.2019

ZČ - 1.skupina

Motorfans
4
Trendy ČB
8
24.11.2019

ZČ - 1.skupina

Mocní Kačeři
3
Střížov
8
23.11.2019

ZČ - 1.skupina

DamiGuns
5
Hluboká n. Vlt. B
0
23.11.2019

Červená SOP

Trendy ČB
8
Boschton B
4
17.11.2019

ZČ - 1.skupina

Kuki Boys
4
Hluboká n. Vlt. B
5
16.11.2019

Červená SOP

Fénix Ločenice
11
pires Hockey Team
5
16.11.2019

ZČ - 2.skupina

pires Hockey Team
1
Pivní Kocouři
9
15.11.2019

ZČ - 2.skupina

Hunters Homole
3
Radoni CB
21
13.11.2019

ZČ - 2.skupina

NaturaMed Plav
4
Pivní Kocouři
5
10.11.2019

ZČ - 2.skupina

Motorfans
3
Kondor
13
10.11.2019

ZČ - 1.skupina

Warriors
4
Válec
5
10.11.2019

ZČ - 1.skupina

Fighters Český Kalich
12
Trendy ČB
3
10.11.2019

ZČ - 1.skupina

Boschton B
11
WC
4
9.11.2019

ZČ - 1.skupina

NaturaMed Plav
4
Radoni CB
17
6.11.2019

ZČ - 2.skupina

Válec
9
Střížov
3
3.11.2019

ZČ - 1.skupina

Trendy ČB
4
Mocní Kačeři
6
3.11.2019

ZČ - 1.skupina

WC
7
Kondor
8
2.11.2019

ZČ - 1.skupina

Fénix Ločenice
1
Boschton
6
2.11.2019

ZČ - 2.skupina

Boschton B
1
Fighters Český Kalich
7
2.11.2019

ZČ - 1.skupina

NaturaMed Plav
13
Hunters Homole
9
31.10.2019

ZČ - 2.skupina

Radoni CB
17
Meta
2
30.10.2019

ZČ - 2.skupina

NaturaMed Plav
6
pires Hockey Team
3
27.10.2019

ZČ - 2.skupina

Kondor
8
Mocní Kačeři
7
27.10.2019

ZČ - 1.skupina

Sharks
1
Hluboká n. Vlt. B
12
27.10.2019

Červená SOP

Boschton
17
Hunters Homole
6
26.10.2019

ZČ - 2.skupina

Motorfans
7
WC
7
26.10.2019

ZČ - 1.skupina

Fénix Ločenice
8
Meta
3
24.10.2019

ZČ - 2.skupina

Radoni CB
20
Ledenice
4
23.10.2019

ZČ - 2.skupina

Pivní Kocouři
12
Hunters Homole
1
20.10.2019

ZČ - 2.skupina

Boschton
3
NaturaMed Plav
3
20.10.2019

ZČ - 2.skupina

Sharks
8
DamiGuns
6
20.10.2019

Červená SOP

WC
6
Mocní Kačeři
2
19.10.2019

ZČ - 1.skupina

Střížov
3
Fighters Český Kalich
6
19.10.2019

ZČ - 1.skupina

Hluboká n. Vlt. B
12
Kuki Boys
8
19.10.2019

Červená SOP

Ledenice
6
Meta
4
17.10.2019

ZČ - 2.skupina

Boschton
7
Radoni CB
1
16.10.2019

ZČ - 2.skupina

Střížov
5
Warriors
7
13.10.2019

ZČ - 1.skupina

Fighters Český Kalich
11
Kondor
2
13.10.2019

ZČ - 1.skupina

Trendy ČB
5
Válec
0
13.10.2019

ZČ - 1.skupina

Boschton B
6
Motorfans
6
13.10.2019

ZČ - 1.skupina

Fighters Český Kalich
14
WC
1
12.10.2019

ZČ - 1.skupina

Kuki Boys
4
Sharks
5
12.10.2019

Červená SOP

Pivní Kocouři
5
Ledenice
2
6.10.2019

ZČ - 2.skupina

Mocní Kačeři
3
Motorfans
6
6.10.2019

ZČ - 1.skupina

Kondor
5
Válec
2
6.10.2019

ZČ - 1.skupina

pires Hockey Team
4
Hunters Homole
11
6.10.2019

ZČ - 2.skupina

Střížov
10
WC
4
5.10.2019

ZČ - 1.skupina

Fénix Ločenice
6
NaturaMed Plav
4
5.10.2019

ZČ - 2.skupina

Meta
9
pires Hockey Team
5
3.10.2019

ZČ - 2.skupina

Pivní Kocouři
6
Radoni CB
4
1.10.2019

ZČ - 2.skupina

Boschton B
4
Střížov
3
29.9.2019

ZČ - 1.skupina

Fighters Český Kalich
13
Warriors
2
29.9.2019

ZČ - 1.skupina

NaturaMed Plav
7
Ledenice
5
29.9.2019

ZČ - 2.skupina

Válec
3
Mocní Kačeři
4
29.9.2019

ZČ - 1.skupina

WC
3
Trendy ČB
5
29.9.2019

ZČ - 1.skupina

Meta
2
Boschton
5
26.9.2019

ZČ - 2.skupina

Warriors
6
Mocní Kačeři
3
22.9.2019

ZČ - 1.skupina

Fénix Ločenice
1
Pivní Kocouři
9
21.9.2019

ZČ - 2.skupina

Meta
1
Pivní Kocouři
3
19.9.2019

ZČ - 2.skupina

Radoni CB
3
Fénix Ločenice
6
18.9.2019

ZČ - 2.skupina

Warriors
6
Boschton B
5
15.9.2019

ZČ - 1.skupina

Střížov
2
Kondor
4
15.9.2019

ZČ - 1.skupina

Meta
7
NaturaMed Plav
5
12.9.2019

ZČ - 2.skupina

Kondor
9
Warriors
1
8.9.2019

ZČ - 1.skupina

Mocní Kačeři
2
Boschton B
5
8.9.2019

ZČ - 1.skupina

Ledenice
2
Fénix Ločenice
7
7.9.2019

ZČ - 2.skupina

Boschton B
3
Kondor
5
1.9.2019

ZČ - 1.skupina



Hokejová burza


Prodám Celo plexi
Prodám Historické hokejky pro sběratele
Prodám Historické hokejky pro sběratele
Prodám Bauer Vapor 1X pro sr.
Prodám Bunda Kappa vel. 152
Prodám Suspenzor Bauer Nike XL, NOVÝ
Prodám Plexisklo Tron USA
Hledám Hledám tým, jsem hráč a moc rád hraju.
Prodám Prodám hokejku Bauer Supreme - kompozitová opravená
Prodám Prodám hokejku Bauer Supreme - kompozitová opravená
... více na hokejové burze

s