RHL | Rybníkářská Hokejová Liga | SEZÓNA 2017/2018


největší amatérská hokejová liga v jižních Čechách


Počet zápasů

223


Počet gólů

2605


Počet nahrávek

2235


Trestné minuty

3562


Nejbližší zápasy
Pro tuto sezónu nejsou naplánované žádné zápasy

Červená skupina


Pro tuto sezónu nejsou naplánované žádné zápasy

Modrá skupina


Pro tuto sezónu nejsou naplánované žádné zápasy

Oranžová skupina


Pro tuto sezónu nejsou naplánované žádné zápasy
... přejít na zápasy

Aktuálně v RHL:

Registrace týmů na sezónu 2018/19 končí již 20.7.2018!

Přihlášení týmu na sezónu RHL!
Hokejové týmy se mohou registrovat na novou sezónu už jen do 20.7.2018 a to způsobem dle Propozic RHL 2018/19

Ochranná známka RHL

Ochranná známka RHL
Název a logo soutěže RHL (Rybníkářská Hokejová Liga) bylo zapsáno mezi Ochranné známky!
... přejít na aktuality

Odehrané zápasy v sezóně 2017/18
Radoni CB
3
Trendy ČB
3
10.6.2018

Modrá skupina

Motorfans
11
Brick-Stav
4
27.5.2018

Oranžová skupina

Fighters KVALIT E
7
Trendy ČB
5
27.5.2018

Modrá skupina

Drink Team
8
Radoni CB
7
26.5.2018

Modrá skupina

Warriors
5
Válec
10
26.5.2018

Oranžová skupina

Drink Team
12
NaturaMed Plav
3
20.5.2018

Modrá skupina

Válec
10
Motorfans
10
19.5.2018

Oranžová skupina

Střížov
3
Fénix Ločenice
5
16.5.2018

Modrá skupina

Ledenice
6
Motorfans
9
13.5.2018

Oranžová skupina

Trendy ČB
4
Radoni CB
2
13.5.2018

Modrá skupina

Střížov
6
Drink Team
4
12.5.2018

Modrá skupina

Fighters KVALIT E
7
Boschton
5
12.5.2018

Modrá skupina

Brick-Stav
6
Mocní Kačeři
4
12.5.2018

Oranžová skupina

Radoni CB
8
Fighters KVALIT E
9
4.5.2018

Modrá skupina

Trendy ČB
2
Střížov
6
4.5.2018

Modrá skupina

Motorfans
11
Brick-Stav
3
29.4.2018

Oranžová skupina

Trendy ČB
3
Drink Team
11
29.4.2018

Modrá skupina

Boschton
4
Drink Team
9
28.4.2018

Modrá skupina

Fighters KVALIT E
7
Radoni CB
4
27.4.2018

Modrá skupina

Warriors
3
Ledenice
4
22.4.2018

Oranžová skupina

Dlaždiči ČB
4
Mocní Kačeři
7
22.4.2018

Oranžová skupina

Válec
8
Hunters Homole
5
22.4.2018

Oranžová skupina

Fénix Ločenice
4
Trendy ČB
9
22.4.2018

Modrá skupina

Radoni CB
4
Boschton
12
21.4.2018

Modrá skupina

Fénix Ločenice
4
Fighters KVALIT E
6
20.4.2018

Modrá skupina

Meta
8
Mocní Kačeři
2
18.4.2018

Oranžová skupina

Fighters KVALIT E
10
Trendy ČB
2
15.4.2018

Modrá skupina

Brick-Stav
7
Mocní Kačeři
4
15.4.2018

Oranžová skupina

Boschton
3
Střížov
4
14.4.2018

Modrá skupina

Meta
6
Válec
10
11.4.2018

Oranžová skupina

Warriors
7
Mocní Kačeři
5
8.4.2018

Oranžová skupina

Motorfans
5
Dlaždiči ČB
1
8.4.2018

Oranžová skupina

Trendy ČB
5
Boschton
4
8.4.2018

Modrá skupina

Drink Team
5
Fénix Ločenice
3
7.4.2018

Modrá skupina

Ledenice
15
Brick-Stav
3
7.4.2018

Oranžová skupina

Střížov
3
Fighters KVALIT E
14
6.4.2018

Modrá skupina

Fénix Ločenice
1
Boschton
7
4.4.2018

Modrá skupina

Meta
4
Motorfans
8
4.4.2018

Oranžová skupina

Drink Team
3
Fénix Ločenice
11
1.4.2018

Modrá skupina

Warriors
6
Meta
12
1.4.2018

Oranžová skupina

Drink Team
5
Boschton
1
31.3.2018

Modrá skupina

Motorfans
4
Ledenice
9
31.3.2018

Oranžová skupina

Fénix Ločenice
9
NaturaMed Plav
3
30.3.2018

Modrá skupina

Meta
5
Ledenice
5
28.3.2018

Oranžová skupina

Střížov
2
Radoni CB
5
27.3.2018

Modrá skupina

Fighters KVALIT E
1
Boschton
5
26.3.2018

Modrá skupina

Hunters Homole
8
Warriors
9
25.3.2018

Oranžová skupina

Motorfans
9
Dlaždiči ČB
5
25.3.2018

Oranžová skupina

Válec
13
Ledenice
2
25.3.2018

Oranžová skupina

NaturaMed Plav
5
Trendy ČB
9
25.3.2018

Modrá skupina

Drink Team
7
Střížov
5
23.3.2018

Modrá skupina

Brick-Stav
5
Meta
7
21.3.2018

Oranžová skupina

Dlaždiči ČB
2
Warriors
9
18.3.2018

Oranžová skupina

Mocní Kačeři
6
Motorfans
5
18.3.2018

Oranžová skupina

Střížov
3
Trendy ČB
6
18.3.2018

Modrá skupina

Ledenice
5
Hunters Homole
7
17.3.2018

Oranžová skupina

NaturaMed Plav
5
Boschton
4
17.3.2018

Modrá skupina

Fighters KVALIT E
8
Fénix Ločenice
4
17.3.2018

Modrá skupina

Válec
22
Meta
7
14.3.2018

Oranžová skupina

Fighters KVALIT E
18
Střížov
4
11.3.2018

Modrá skupina

Motorfans
5
Warriors
5
11.3.2018

Oranžová skupina

Ledenice
15
Dlaždiči ČB
0
11.3.2018

Oranžová skupina

Trendy ČB
2
NaturaMed Plav
8
11.3.2018

Modrá skupina

Hunters Homole
11
Brick-Stav
10
10.3.2018

Oranžová skupina

Fénix Ločenice
2
Drink Team
6
10.3.2018

Modrá skupina

Meta
8
Warriors
2
7.3.2018

Oranžová skupina

NaturaMed Plav
5
Radoni CB
15
4.3.2018

Modrá skupina

Slavoj ČK B
2
Kuki Boys
5
4.3.2018

SOP - červená skupina

Brick-Stav
7
Warriors
7
4.3.2018

Oranžová skupina

Mocní Kačeři
2
Válec
12
4.3.2018

Oranžová skupina

Trendy ČB
4
Fénix Ločenice
6
4.3.2018

Modrá skupina

Hunters Homole
6
Dlaždiči ČB
4
3.3.2018

Oranžová skupina

Střížov
4
Boschton
7
3.3.2018

Modrá skupina

Drink Team
5
Fighters KVALIT E
6
3.3.2018

Modrá skupina

Sharks
4
Hluboká n. Vlt. B
3
3.3.2018

SOP - červená skupina

Střížov
5
Radoni CB
0
27.2.2018

Modrá skupina

NaturaMed Plav
5
Drink Team
6
26.2.2018

Modrá skupina

Boschton
9
Trendy ČB
0
25.2.2018

Modrá skupina

Hunters Homole
15
Motorfans
3
24.2.2018

Oranžová skupina

Hluboká n. Vlt. B
5
Slavoj ČK B
10
24.2.2018

SOP - červená skupina

DamiGuns
4
Sharks
6
24.2.2018

SOP - červená skupina

Motorfans
9
Meta
4
21.2.2018

Oranžová skupina

Fénix Ločenice
2
Radoni CB
5
19.2.2018

Modrá skupina

Ledenice
9
Mocní Kačeři
2
18.2.2018

Oranžová skupina

Warriors
10
Dlaždiči ČB
4
18.2.2018

Oranžová skupina

Slavoj ČK B
7
Sharks
11
18.2.2018

SOP - červená skupina

Drink Team
9
Trendy ČB
4
18.2.2018

Modrá skupina

Fénix Ločenice
5
Střížov
8
17.2.2018

Modrá skupina

Radoni CB
3
Fighters KVALIT E
5
17.2.2018

Modrá skupina

Boschton
2
NaturaMed Plav
5
17.2.2018

Modrá skupina

Kuki Boys
12
Hluboká n. Vlt. B
8
17.2.2018

SOP - červená skupina

Ledenice
4
Meta
10
14.2.2018

Oranžová skupina

NaturaMed Plav
1
Fénix Ločenice
8
11.2.2018

Modrá skupina

Warriors
6
Motorfans
5
11.2.2018

Oranžová skupina

Dlaždiči ČB
4
Hunters Homole
7
11.2.2018

Oranžová skupina

Trendy ČB
3
Radoni CB
6
11.2.2018

Modrá skupina

Mocní Kačeři
10
Brick-Stav
4
10.2.2018

Oranžová skupina

Kuki Boys
18
Slavoj ČK B
7
10.2.2018

SOP - červená skupina

Radoni CB
5
Střížov
3
4.2.2018

Modrá skupina

Válec
11
Warriors
4
4.2.2018

Oranžová skupina

Hluboká n. Vlt. B
2
Kuki Boys
9
4.2.2018

SOP - červená skupina

Trendy ČB
3
Fighters KVALIT E
5
4.2.2018

Modrá skupina

Hunters Homole
7
Meta
5
3.2.2018

Oranžová skupina

Ledenice
7
Mocní Kačeři
4
3.2.2018

Oranžová skupina

Boschton
10
Fénix Ločenice
1
3.2.2018

Modrá skupina

DamiGuns
5
Slavoj ČK B
0
3.2.2018

SOP - červená skupina

Fénix Ločenice
4
Fighters KVALIT E
4
29.1.2018

Modrá skupina

Warriors
6
Hunters Homole
4
28.1.2018

Oranžová skupina

Mocní Kačeři
6
Dlaždiči ČB
4
28.1.2018

Oranžová skupina

Sharks
5
Kuki Boys
4
28.1.2018

SOP - červená skupina

Trendy ČB
7
Střížov
7
28.1.2018

Modrá skupina

Ledenice
6
Motorfans
9
27.1.2018

Oranžová skupina

Slavoj ČK B
5
DamiGuns
7
27.1.2018

SOP - červená skupina

Drink Team
5
Radoni CB
7
24.1.2018

Modrá skupina

Mocní Kačeři
8
Meta
9
24.1.2018

Oranžová skupina

Střížov
2
Fighters KVALIT E
4
21.1.2018

Modrá skupina

Warriors
7
Brick-Stav
6
21.1.2018

Oranžová skupina

Dlaždiči ČB
5
Válec
14
21.1.2018

Oranžová skupina

NaturaMed Plav
7
Trendy ČB
3
21.1.2018

Modrá skupina

Mocní Kačeři
8
Hunters Homole
6
20.1.2018

Oranžová skupina

Boschton
4
Drink Team
5
20.1.2018

Modrá skupina

Kuki Boys
5
DamiGuns
11
20.1.2018

SOP - červená skupina

Fénix Ločenice
6
NaturaMed Plav
5
17.1.2018

Modrá skupina

Meta
4
Hunters Homole
2
17.1.2018

Oranžová skupina

Mocní Kačeři
2
Warriors
10
14.1.2018

Oranžová skupina

Dlaždiči ČB
4
Motorfans
12
14.1.2018

Oranžová skupina

Boschton
4
Radoni CB
2
14.1.2018

Modrá skupina

Fénix Ločenice
4
Trendy ČB
8
14.1.2018

Modrá skupina

Hunters Homole
8
Ledenice
3
13.1.2018

Oranžová skupina

Fighters KVALIT E
8
Drink Team
5
13.1.2018

Modrá skupina

Sharks
5
DamiGuns
7
13.1.2018

SOP - červená skupina

Meta
6
Brick-Stav
3
10.1.2018

Oranžová skupina

NaturaMed Plav
6
Fighters KVALIT E
10
7.1.2018

Modrá skupina

Ledenice
4
Warriors
5
7.1.2018

Oranžová skupina

Hunters Homole
5
Válec
13
7.1.2018

Oranžová skupina

Trendy ČB
2
Drink Team
6
7.1.2018

Modrá skupina

Radoni CB
3
Fénix Ločenice
1
6.1.2018

Modrá skupina

Boschton
2
Střížov
4
6.1.2018

Modrá skupina

Meta
10
Dlaždiči ČB
2
3.1.2018

Oranžová skupina

Sharks
1
Slavoj ČK B
12
30.12.2017

SOP - červená skupina

Radoni CB
4
Střížov
2
23.12.2017

Modrá skupina

NaturaMed Plav
3
Boschton
9
23.12.2017

Modrá skupina

Drink Team
9
NaturaMed Plav
6
17.12.2017

Modrá skupina

Warriors
5
Válec
7
17.12.2017

Oranžová skupina

Hluboká n. Vlt. B
4
Sharks
5
17.12.2017

SOP - červená skupina

Hunters Homole
4
Mocní Kačeři
10
16.12.2017

Oranžová skupina

Fighters KVALIT E
3
Střížov
4
16.12.2017

Modrá skupina

Brick-Stav
9
Ledenice
6
16.12.2017

Oranžová skupina

Dlaždiči ČB
2
Ledenice
7
10.12.2017

Oranžová skupina

Válec
15
Motorfans
5
10.12.2017

Oranžová skupina

Radoni CB
8
Trendy ČB
6
10.12.2017

Modrá skupina

Hunters Homole
7
Brick-Stav
2
9.12.2017

Oranžová skupina

Střížov
5
Drink Team
1
9.12.2017

Modrá skupina

Fénix Ločenice
1
Boschton
1
9.12.2017

Modrá skupina

DamiGuns
4
Sharks
6
9.12.2017

SOP - červená skupina

Slavoj ČK B
8
Hluboká n. Vlt. B
5
9.12.2017

SOP - červená skupina

Hunters Homole
3
Warriors
11
3.12.2017

Oranžová skupina

DamiGuns
4
Hluboká n. Vlt. B
5
3.12.2017

SOP - červená skupina

Válec
5
Ledenice
0
2.12.2017

Oranžová skupina

Kuki Boys
8
Sharks
7
2.12.2017

SOP - červená skupina

Motorfans
7
Mocní Kačeři
7
1.12.2017

Oranžová skupina

Hunters Homole
6
Meta
8
29.11.2017

Oranžová skupina

Hunters Homole
6
Dlaždiči ČB
7
26.11.2017

Oranžová skupina

DamiGuns
9
Kuki Boys
4
26.11.2017

SOP - červená skupina

Trendy ČB
3
Fighters KVALIT E
9
26.11.2017

Modrá skupina

NaturaMed Plav
4
Radoni CB
7
26.11.2017

Modrá skupina

Drink Team
1
Boschton
2
25.11.2017

Modrá skupina

Sharks
10
Hluboká n. Vlt. B
5
25.11.2017

SOP - červená skupina

Mocní Kačeři
5
Motorfans
9
25.11.2017

Oranžová skupina

Ledenice
4
Brick-Stav
5
25.11.2017

Oranžová skupina

Meta
4
Mocní Kačeři
2
22.11.2017

Oranžová skupina

Kuki Boys
8
Hluboká n. Vlt. B
4
19.11.2017

SOP - červená skupina

Warriors
5
Ledenice
3
19.11.2017

Oranžová skupina

Válec
18
Mocní Kačeři
3
19.11.2017

Oranžová skupina

Střížov
6
Trendy ČB
4
19.11.2017

Modrá skupina

Brick-Stav
7
Hunters Homole
7
18.11.2017

Oranžová skupina

Boschton
4
Fénix Ločenice
5
18.11.2017

Modrá skupina

NaturaMed Plav
3
Drink Team
5
17.11.2017

Modrá skupina

Meta
7
Motorfans
5
15.11.2017

Oranžová skupina

Dlaždiči ČB
9
Mocní Kačeři
6
12.11.2017

Oranžová skupina

Hluboká n. Vlt. B
4
Slavoj ČK B
9
12.11.2017

SOP - červená skupina

Ledenice
8
Válec
11
12.11.2017

Oranžová skupina

Sharks
2
Kuki Boys
6
11.11.2017

SOP - červená skupina

Střížov
8
Boschton
6
11.11.2017

Modrá skupina

Brick-Stav
4
Meta
10
8.11.2017

Oranžová skupina

Warriors
8
Meta
5
5.11.2017

Oranžová skupina

Válec
9
Dlaždiči ČB
4
5.11.2017

Oranžová skupina

Trendy ČB
4
Fénix Ločenice
1
5.11.2017

Modrá skupina

NaturaMed Plav
5
Fénix Ločenice
12
30.10.2017

Modrá skupina

Motorfans
4
Warriors
10
29.10.2017

Oranžová skupina

Slavoj ČK B
17
Sharks
6
29.10.2017

SOP - červená skupina

Meta
7
Válec
11
29.10.2017

Oranžová skupina

Drink Team
9
Trendy ČB
3
29.10.2017

Modrá skupina

Střížov
3
Fénix Ločenice
6
28.10.2017

Modrá skupina

Dlaždiči ČB
5
Brick-Stav
5
28.10.2017

Oranžová skupina

Hluboká n. Vlt. B
2
DamiGuns
10
28.10.2017

SOP - červená skupina

Boschton
10
Fighters KVALIT E
1
28.10.2017

Modrá skupina

Mocní Kačeři
4
Ledenice
4
28.10.2017

Oranžová skupina

Radoni CB
3
Drink Team
4
27.10.2017

Modrá skupina

Trendy ČB
8
NaturaMed Plav
3
27.10.2017

Modrá skupina

Warriors
5
Mocní Kačeři
3
22.10.2017

Oranžová skupina

Brick-Stav
3
Válec
10
22.10.2017

Oranžová skupina

Kuki Boys
12
Slavoj ČK B
6
22.10.2017

SOP - červená skupina

Boschton
2
Trendy ČB
1
22.10.2017

Modrá skupina

Mocní Kačeři
9
Hunters Homole
6
21.10.2017

Oranžová skupina

Fénix Ločenice
2
Střížov
6
21.10.2017

Modrá skupina

Drink Team
7
Fighters KVALIT E
0
21.10.2017

Modrá skupina

Meta
3
Ledenice
7
18.10.2017

Oranžová skupina

Ledenice
8
Hunters Homole
1
15.10.2017

Oranžová skupina

Boschton
8
NaturaMed Plav
2
14.10.2017

Modrá skupina

Mocní Kačeři
3
Válec
9
14.10.2017

Oranžová skupina

Dlaždiči ČB
3
Meta
7
11.10.2017

Oranžová skupina

Střížov
10
NaturaMed Plav
3
8.10.2017

Modrá skupina

Brick-Stav
4
Warriors
5
8.10.2017

Oranžová skupina

Ledenice
4
Dlaždiči ČB
2
8.10.2017

Oranžová skupina

Válec
11
Hunters Homole
5
8.10.2017

Oranžová skupina

Radoni CB
3
Boschton
6
7.10.2017

Modrá skupina

Slavoj ČK B
6
DamiGuns
7
7.10.2017

SOP - červená skupina

Fénix Ločenice
2
Drink Team
6
7.10.2017

Modrá skupina

Dlaždiči ČB
4
Warriors
6
1.10.2017

Oranžová skupina

Drink Team
9
Střížov
5
1.10.2017

Modrá skupina



Hokejová burza


Prodám Prodam hokejovy fans dres
Prodám Brusle CCM Ribcor 44K
Prodám Hokejka Warrior Alpha
Služby HSS Cup 14.dubna - amatérský hokejový turnaj v Praze na ZS Kobra
Prodám Hokejky Bauer Nexus 1N grip
Hledám Jsem golman/chci hrát
Prodám Černé pásky na hokejku
Prodám Brusle CCM Tacks PRO
Prodám Chrániče ramen, loktů, holení, suspenzor vše JOFA
Prodám Dětský ramenní chránič nebo rukavice
... více na hokejové burze